KONTAKTAI IR NAUJIENOS

Dizainas

renault trucks style

DIZAINO ELEMENTAI SKIRTI KURO TAUPYMUI

“Renault Trucks” numato ateities vystymosi gaires, kurias galime įžvelgti sunkvežimio dizaine, ir naudoja geriausias esamas technologijas, kurias pasiūlo savo klientams naujuose sunkvežimiuose.

2012 IAA parodoje Hanoveryje, “Renault Trucks” pristatė pramoninio dizaino, skirto kuro taupymui, tolimųjų reisų vilkikams studijas. Kokybiškos medžiagos, efektyvi aerodinamiką ir technologinės naujovės susilieja “Renault” sunkvežimiuose. Dizainas sukurtas taip, kad ilgam laikui nustatė gamintojui kuro taupymo technologijų paieškos gaires ateityje.

“CX/03 yra ne stiliaus, o pramoninio dizaino kūrinys”, perspėja Hervé Bertrand, “Renault Trucks” dizaineris. Ši transporto priemonė tęsia prieš tai buvusių projektų darbą, tokių kaipOptifuel Lab. “Esmė yra įkūnyti “Renault Trucks” kaip taupų sunkvežimį”, tęsia Hervé Bertrand, “ir suteikti kompanijai ilgalaikę šio tikslo paieškų kryptį.” Būtent dėl to kiekvienas sunkvežimio išorės elementas turi savo konkrečia funkciją, dažniausiai valdomumo arba aerodinaminę.

“Renault Trucks” stilius nuo pat kūrimo pradžios atitinka ateities vartotojų lūkesčius.

LeGalia ir linijų tyrumas, dinaminės formos, personalizavimas šio sunkvežimio priekyje ir aptakume: dizainas, kurį “Renault Trucks” kiekvienam modeliui suteikia individuliai. Geidžiama išvaizda paaiškina “Renault Trucks” sėkmę penkiuose kontinentuose.

 

“Renault Trucks” dizainerių tikslas yra pažiūrėti į ateitį ir atspėti klientų poreikius

LeAteities sunkvežimių kūrimas yra sudėtingas procesas, kurio metu itin daug turi bendradarbiauti dizaineriai ir inžinieriai. Šimtai dizainų ir eskizų, kuriuos pateikia “Renault Trucks” dizaineriai įtakoja ateities koncepcinių modelių kūrimą.

Reikia sukurti ne tik ateities stiliaus išvaizdą, bet ir tiksliai apibrėžti vidaus ir išorės detalių poziciją. Judančios dalys (durys, langai, aerodinaminiai elementai…) ir visi kiti elementai turi būti integruoti į techninių naujovių visumą, kurios kurs papildomą vertę ateities modeliuose.

 

“Renault Trucks” genijus

LeKaip svarbi imidžo dalis, dizainas yra lemiamas kiekvieno “Renault Trucks” sunkvežimio identifikavimo elementas. Kartu su aiškia nuoroda į sunkvežimio paskirtį, stilius taip pat turi skatinti mūsų klientų įvaizdį.

Sunkvežimiai puikuojasi deimanto formos “Renault Trucks” logotipu, prancūziško kūrybingumo ir kokybės simboliu visame pasaulyje. “Renault Trucks” ženklinimas yra glaudžiai siejamas su kompanijos vertybėmis: dizaino sustiprintomis inovacijomis, rūpesčiu ir efektyvumu.