SERVISAS IR DALYS

DPF filtras

Profilaktinė priežiūra

Kietųjų dalelių filtras (DPF) yra efektyviausia  technologija, siekiant sumažinti kietųjų dalelių išmetimą į aplinką. Jos dėka sumažinamas variklio taršos faktorius, į aplinką nepatenka kancerogeninės dalelės. DPF filtras tausoja ne tik aplinką, bet ir žmonių sveikatą. Jis pagamintas iš keramikos ir sumontuotas metaliniame korpuse.

 

PROFILAKTINĖ PRIEŽIŪRA

Lygiai taip pat, kaip oro filtras ir variklio alyva turi būti pakeisti, taip pat ir DPF kietųjų dalelių filtrui reikalinga profilaktinė priežiūra.

Filtro užsikišimo mastas arba greitis priklauso nuo to, kaip naudojama transporto priemonė ir nuo to, kaip atliekami regeneracijos ciklai. Egzistuoja tikimybė, kad techninė priežiūra gali būti reikalinga anksčiau laiko, nei pagal nustatytą grafiką.

„Renault Trucks“ rekomenduojamas valymo procesas gali užtikrinti kietųjų dalelių filtro ilgaamžiškumą. Tai vienintelis procesas, kuris užtikrina ir įvairių variklio dalių ilgesnį tarnavimo laiką.

INFORMACIJA PRIETAISŲ SKYDELYJE

RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M IR 2.3 M: FILTRO UŽSIKIŠIMO INDIKATORIUS

DPF filtras jūsų sunkvežimyje gali gana greitai užsikišti. Todėl prietaisų skydelyje galite rasti informaciją apie filtro būklę. Tam, kad būtų užtikrintas sklandus transporto priemonės darbas, būtina atkreipti dėmesį į šią informaciją ir esant reikalui į ją reaguoti.

1/2 - Normali veikimo zona, nereikia imtis jokių veiksmų. Automatinė regeneracija.

3 - Balta zona: regeneracija rankiniu būdu turėtų būti atlikta vienos dienos laikotarpyje.

4 - Oranžinė zona: regeneracija rankiniu būdu turi būti atlikta kuo greičiau. Variklio galia sumažėjusi.

5 - Raudona zona: SUSTOKITE. Būtina serviso technikų pagalba.

RENARENAULT TRUCKS T, C IR K: PRANEŠIMAI EKRANE

Šios transporto priemonės neturi užsikišimo indikatoriaus. Todėl vairuotojai nėra informuojami apie filtro būklę realiuoju laiku. Jie privalo atkreipti dėmesį į pasirodančius informacinius pranešimus prietaisų skydelyje.

 

DPF filtro priežiūros gidAS

Kviečiame skaityti detalų DPF filtro priežiūros gidą. Jį parsisiųsite paspaudę čia.