Darbo pasiūlymai

15.01.2020

Ieškome vyresniojo (-sios) buhalterio (-ės) Vilniuje

Darbo aprašymas:

  • Dalyvauti organizuojant ir užtikrinant sklandžią, efektyvią įmonės apskaitos veiklą pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų ir Tarptautinių Finansinės Apskaitos Standartų (TFAS) reikalavimus;
  • Rengti finansines ataskaitas ir finansinių ataskaitų paketus, skaičiuoti mokesčius;
  • Vykdyti atsiskaitymų su atskaitingais asmenimis apskaitą ir kontrolę;
  • Dalyvauti įmonės audito procese;
  • Dalyvauti įmonės projektuose, kuriuose reikalinga duomenų ar finansinė analizė;
  • Teikti pasiūlymus įmonės atstovams ir vadovams dėl efektyvių bei inovatyvių apskaitos sprendimų.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis (ekonominis, finansinis) išsilavinimas;
  • mažiausiai 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius išmanymas bei gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • gebėjimas valdyti informaciją, ją analizuoti, apibendrinti ir teikti pagrįstas išvadas;
  • iniciatyvumas, atsakingumas, atidumas, noras tobulėti;
  • puikūs bendravimo, problemų sprendimo, planavimo, savarankiško darbo ir darbo komandoje įgūdžiai;
  • puikus lietuvių kalbos, geras anglų kalbos mokėjimas;
  • darbas su apskaitos programa „SAP“ (privalumas);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, būtini geri įgūdžiai dirbant Excel programa);
  • LEAN ar pan. procesų tobulinimo ir veiklos gerinimo sistemų išmanymas (privalumas).

Mes siūlome:

  • dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • įdomų darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2020 m. sausio mėn. 31 d.

Kontaktinis asmuo: personalo direktorė Vilma Suchockienė

El. paštas: vilma.suchockiene@volvo.com