E-Tech Gama

Nuvažiuojamo atstumo skaičiuoklė

Off
d ze

Apskaičiuokite būsimo elektrinio sunkvežimio ar furgono nuvažiuojamą atstumą

Naudodamiesi šiuo simuliatoriumi galite apskaičiuoti numatomą sunkvežimio nuvažiuojamą atstumą, priklausomai nuo naudojimo paskirties, aplinkos, temperatūros ir krovinio svorio.

Galima išbandyti visą "E-Tech" gamą: "D E-Tech", "D Wide E-Tech" ir "Master E-Tech".

Modelis

Krovinys

Gabenimas

Temperatūra : 0°

Pakrovimas : 50%

Preliminari sunkvežimio rida pagal pasirinktus kriterijus:

0km
km
450km

Nurodyta rida priklauso nuo individualaus transporto priemonės naudojimo, jos įrangos ir kitų išorinių veiksnių. Kiekvienam modeliui rida skaičiuojama akumuliatoriaus veikimo pradžioje su maksimaliu pakuočių skaičiumi, ji pateikiama kaip orientacinė ir neturi sutartinės vertės.

Jei norite individualiai apskaičiuoti elektrinio sunkvežimio nuvažiuojamą atstumą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir maršrutų topografiją, nedvejodami kreipkitės į „Renault Trucks Lietuva” ekspertus, kurie turi pažangias priemones, leidžiančias gauti tikslesnius rezultatus.

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Sutinku gauti naujienas ir informaciją apie "Renault Trucks" produktus ir renginius. Šiuos pranešimus galėsiu sustabdyti kiekviename gautame el. laiške.

Atraskite "Renault Trucks E-Tech" pasiūlymą

Renault Trucks E-Tech D

Renault Trucks E-Tech D Wide

Renault Trucks E-Tech Master

Renault Trucks E-Tech Paslaugos