Naujienos


16.09.2015

„KG GROUP“ PAUKŠTYNAI INVESTAVO Į EFEKTYVIUS „RENAULT TRUCKS“ TRANSPORTO SPRENDIMUS

Įmonių grupei „KG Group“ priklausantys Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynai transporto priemonių parkus atnaujino 20–čia naujų „Renault Trucks“ sunkvežimių. Kartu su sunkvežimiais kompleksinį transporto parko valdymo ir vairuotojų įgūdžių tobulinimo sprendimą įsigijusių įmonių vadovai sieks sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. Didinti įmonių veiklos efektyvumą padės multitemperatūriniai kėbulai, leisiantys vienu sunkvežimiu vežti sušaldytus ir atvėsintus mėsos produktus.

Lietuvos keliuose netrukus pasirodys 20 naujų „Renault Trucks“ distribucinių sunkvežimių, priklausančių Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynams. Modernūs 14 t bendrosios masės „Renault“ D serijos sunkvežimiai ir 4 komercinės paskirties „Renault Master“ padės didinti veiklos efektyvumą ir sumažins įmonių išlaidas degalams.

Naujieji distribuciniai sunkvežimiai yra sukomplektuoti su moderniais „Kiesling“ multitemperatūriniais kėbulais ir „Carrier“ šaldymo įranga, kuri leidžia tuo pačiu sunkvežimiu gabenti produktus įvairiais temperatūros režimais: sušaldytus iki -18 laipsnių ir atvėsintus iki 0 - +6 laipsnių. Kartu su sunkvežimiais įmonė įsigijo „Optifleet“ parko valdymo sistemą.

„Naujieji mūsų sunkvežimiai su kompleksiniu transporto parko valdymo sprendimu pagerins logistikos procesus ir sumažins degalų sąnaudas, o vairuotojai gaus patogų darbo įrankį. Džiaugiamės pasirinkę vertingiausią techniniu ir ekonominiu požiūriu pasiūlymą, apimantį naujų sunkvežimių, techninės priežiūros paslaugų, parko valdymo ir mokymų vairuotojams paketą“,- sakė „KG Group“ paukštininkystės verslo logistikos tarnybos vadovas Marius Kliauza.

Jau netrukus prasidėsiančiuose mokymuose „Renault Trucks“ instruktoriai padės įmonės vairuotojams tobulinti efektyvaus vairavimo ir saugumo kelyje įgūdžius. „Optifuel Infomax“ įranga leis analizuoti konkrečių sunkvežimių bei vairuotojų darbą ir degalų sąnaudas skirtinguose maršrutuose. Marius Kliauza teigia, kad naudodama „Optifleet“ parko valdymo sistemą Kauno grūdų įmonių grupė galės ne tik efektyviau valdyti savo logistikos procesus, tobulinti vairuotojų įgūdžius, bet ir nusistatyti optimalius degalų sąnaudų ir emisijos mažinimo planus.

„Pastaraisiais metais pastebime aiškią tendenciją, kai progresyviai ir atsakingai savo verslą vystančios įmonės siekia įsigyti ne tik sunkvežimius, bet ir integruotus transporto priemonių parko valdymo sprendimus, kurie leidžia tiksliai įvertinti ir minimizuoti logistikos kaštus visoje produkto vertės grandinėje. Vežėjams galime pasiūlyti daugelį į veiklos kaštų mažinimą orientuotų sprendimų, užtikrinančių efektyvią jų sunkvežimių eksploataciją“,- sako „Renault Trucks“ sunkvežimių pardavimo svarbiems klientams vadovas Nedas Jakniūnas.