Naujienos


30.06.2015

„RED BULL RACING“ KOMANDAI – SEPTYNI „RENAULT TRUCKS T“

„Formulės 1“ „Red Bull Racing“ komandai buvo pristatyti septyni „Renault Trucks“ sunkvežimiai.

„Formulės 1“ „Red Bull Racing“ komandai buvo pristatyti septyni „Renault Trucks T 520 High“ sunkvežimiai. Jie skirti pervežti „Red Bull“ komandos įrangą iš vieno „Formulės 1“ „Grand Prix“ etapo į kitą.

Kai septyniomis puspriekabėmis per visą Europą vežami septyni konteineriai, iš esmės tai nėra nieko ypatingo. Nebent šiuose septyniuose konteineriuose gabenamos „Red Bull“ Tree House dalys: „Formulės 1“ „Red Bull Racing“ komandos boksų priestatas, kuris keliauja po visą Europą iš vieno „Formulės 1“ „Grand Prix“ etapo į kitą. Tree House, kurį sudaro mobilios dirbtuvės ir biuras, lydi „Red Bull“ komandą kiekvieną lenktynių Europoje savaitgalį. Keturiuose mobilių dirbtuvių konteineriuose yra ne tik įprasti įrenginiai. Juose yra ir „3D“ spausdintuvas, kuriuo galima spausdinti norimas detales. Lenktynėse reikia veikti labai greitai. Taigi, „Red Bull“ boksus logiškai papildo Tree House. Kiti trys konteineriai naudojami kaip mobilūs biurai, kuriuose gali dirbti iki 35 asmenų.

Visą parką sudaro tik „Renault Trucks“ sunkvežimiai.

Šių septynių naujų „Renault Trucks T 520 High“ pristatymas – ilgalaikio „Red Bull“ ir „Renault Trucks“ bendradarbiavimo tąsa. Septyniose „Renault Trucks T 520 High“ yra geriausia įranga. Nuo moderniausio 13 litrų 520 AG „Euro 6“ variklio iki „High Sleeper Cab“ kabinos, kurios aukštis viduje – 2,05 metrų. Pavarų perjungimą „Red Bull“ vairuotojams palengvina robotizuota „Optidriver“ pavarų dėžė. Taip pat lengvą stabdymą užtikrina „Optibrake+“ ir „Voith“.

Matyti daugiau