Naujienos


 

12.12.2018

„RENAULT TRUCKS D 2019“ – IKI 7% MAŽESNĖS DEGALŲ SĄNAUDOS

2019 metų distribuciniai „Renault Trucks D“ ir „D Wide“.

„Renault Trucks“ pristato 2019 metų distribuciniams gabenimams skirtus „Renault Trucks D“ ir „D Wide“. Naujieji modeliai pasižymi geresnėmis aerodinaminėmis savybėmis, vairuotojų komfortu bei turi „Euro 6“ D pakopos emisijos standartus atitinkančius variklius. Naujausia įranga ir variklių patobulinimai leis sutaupyti iki 7% degalų.

„Euro 6“ D pakopos reglamentą atitinkantys varikliai

DTI 5, DTI 8 ir DTI 11 varikliai jau dabar atitinka kitų metų rugsėjį įsigaliosiančius naujausius „Euro 6“ D pakopos reglamento reikalavimus. Tai įgyvendinti leido į „Renault Trucks D“ ir „D Wide“ montuojamų variklių patobulinimai bei naujos kartos kietųjų dalelių filtrai.

Siekiant optimizuoti degalų sąnaudas, DTI 5 ir DTI 8 varikliuose įdiegta nauja programinė įranga, atnaujinta daugelis variklio komponentų, taip pat alyvos aušinimo sistema bei žemo slėgio variklio aušinimo sistemos siurblys.

Geresnė aerodinamika

„Renault Trucks“ įgyvendintas eksperimentinio „Urban Lab 2“ sunkvežimio tyrimų projektas patvirtino, kad optimizavus aerodinamines distribucinio sunkvežimio savybes galima reikšmingai sumažinti ir degalų sąnaudas, ir anglies dvideginio emisiją, o ypač tais atvejais, kai sunkvežimis naudojamas priemiesčiuose.

Atnaujindami „Renault Trucks D“ ir „D Wide“ aerodinaminių priemonių paketą inžinieriai optimizavo oro srautų tekėjimą aplink sunkvežimį, tokiu būdu sumažindami degalų sąnaudas bei emisiją. 2019 metų modeliai siūlomi su naujais šoniniais oro aptakais, taip pat nauju reguliuojamu stogo oro aptaku, kurį dėl dvylikos pozicijų parinkčių galima pritaikyti bet kokiam kėbulo tipui.

Saugumas ir vairavimo komfortas

Siekiant padidinti vairavimo saugumą ir komfortą „Renault Trucks D“ ir „D Wide“ komplektuojami su naujomis pagalbinėmis sistemomis. Adaptyvioji pastovaus važiavimo greičio palaikymo sistema (ACC) automatiškai palaiko optimalų ir saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės net ir judant intensyviame transporto sraute, tuo gerokai sumažindama vairuotojo nuovargį. Reguliuojamas greičio ribotuvas (ASL) tapo standartinės įrangos dalimi. Abiejų sistemų valdymo mygtukai sumontuoti patogioje, vairuotojo lengvai pasiekiamoje vietoje, todėl gerokai palengvina vairuotojo darbą, o patį važiavimą daro efektyvesniu.

Šios įdiegtos naujovės leis klientams 7% sumažinti degalų sąnaudas palyginus su ankstesne modelių karta.

2019 metų „Renault Trucks D“ ir „D Wide“ sunkvežimius jau galima užsisakyti. Abu modeliai yra pritaikyti naudoti biodyzeliną (iki 100%), taip pat siūlomos suslėgtomis gamtinėms dujoms CNG varomos versijos.