Naujienos


16.03.2015

„RENAULT TRUCKS“ STATYBOMS SKIRTŲ GAMŲ NAUJIENOS „INTERMAT“ PARODOJE

Naujovės „Intermat“ parodoje pristatomos 2015 m. balandžio 20–25 d.

„Renault Trucks“ pristatys savo Statyboms skirtų gamų naujoves „Intermat“ parodoje, kuri 2015 m. balandžio 20–25 d. vyks Paris-Nord Villepinte. „Renault Trucks“ stende (6 salė, C eilė, stendas Nr. 083) bus pristatoma „Renault Trucks C XLOAD Malaxeur“ betono maišyklė, „C 8x4 Tridem“ bei „K Xtrem“.

„Renault Trucks“ plačiai pristatys savo statyboms skirtas „C“ ir „K“ gamas tarptautinėje statybų pramonės įrangos ir technikos parodoje „Intermat“, kuri 2015 m. balandžio 20–25 d. vyks Paris-Nord Villepinte. „Renault Trucks“ siūlys savo klientams susipažinti su naujomis „Renault Trucks“ „C“ ir „K“ konfigūracijomis bei kartu su šiomis transporto priemonėmis siūlomomis paslaugomis. Daug galimų versijų ir šių dviejų gamų abipusis modalumas sudaro galimybes „Renault Trucks“ siūlyti Statybų profesionalams, nepriklausomai nuo jų veiklos srities, apgalvotus eksploatavimo išlaidas mažinančius transporto sprendimus.

Savo stende „Renault Trucks“ demonstruos „C 8x4 XLOAD“ transporto priemonę (su įrengta betono maišykle). Buvo analizuojama, kaip sumažinti nepakrauto „C XLOAD“ svorį. Tai leistų įmonėms krauti daugiau betono ir atitinkamai padidinti jų produktyvumą ir pelningumą.

„Renault Trucks“ taip pat demonstruos „C 8x4*4 Tridem“. Kadangi ši transporto priemonė turi ketvirtą vairuojamąją ašį, jos apsisukimo spindulys sumažintas 90 cm ir tai reikšmingai pagerino transporto priemonės manevringumą. Ši transporto priemonė pritaikyta ir antstatams, dėl kurių didesnė apkrova tenka transporto priemonės galui, pavyzdžiui,   montuojant krano platformą, nuimamą savivartį kėbulą, alkūninį keltuvą ar pramoninį siurblį.

Klientai galės susipažinti ir su darbui karjeruose skirta „K 8x4 Xtrem“, kurios važiuoklė sutvirtinta, sumontuota nauja robotizuota pavarų dėžė „Optidriver Xtrem“, padidintas mechaninis atsparumas, būtinas atliekant tokius sunkius darbus. „K Xtrem“ montuojamos 24' padangos, skirtos važiuoti keliu. Ši padanga, kurią serijiniuose sunkvežimiuose Europoje „Renault Trucks“ pristatė pirmoji, dar labiau padidina galimą „K“ apkrovą ir pravažumą dėl didesnės prošvaisos ir didesnių maksimalių įkalnės bei nuokalnės kampų.

Be to, stende bus demonstruojamas ir „Renault Trucks“ „C 6x4“ „OptiTrack“. Transporto priemonė su „OptiTrack“ kurį laiką gali riedėti geriau, nes priekinių ratų stebulėse įmontuoti du hidrauliniai varikliai. Vairuotojui pageidaujant ši sistema gali visiškai užtikrinti laikiną trauką, viršijant visais ratais varomos „klasikinės“ transporto priemonės ribines, pavyzdžiui, degalų sąnaudų, krovinio aukščio, priežiūros kaštų ir perkrovos, reikšmes.

Parodoje „Intermat“ taip pat bus demonstruojama ir „C Cab 2,3 m 6x4“ transporto priemonė, pritaikyta miestuose ir priemiesčiuose medžiagas išvežiojantiems vežėjams. Šioje transporto priemonėje serijiniu būdu montuojama robotizuota pavarų dėžė „Optidriver“. Žemesnė ir siauresnė šios transporto priemonės kabina leidžia vairuotojui lengvai manevruoti ir dažnai įlipti bei išlipti iš kabinos.

Galiausiai, 2013 ir 2014 m. pradėjusi Europoje siūlyti visą naują gamą, „Renault Trucks“ pradėjo tiekti savo naujus sunkvežimius ir į Artimuosius Rytus bei Afriką, taip dar kartą patvirtindama pasaulinį savo veiklos mastą. Todėl „Intermat“ parodoje „Renault Trucks“ pristatys „K“ 6x4 vilkiko konfigūraciją.

„Intermat“ parodoje „Renault Trucks“ savo transporto priemones demonstruos 2015 m. balandžio 20–25 d. (6 salė, C eilė, stendas Nr. 083).

Klientai galės pamatyti ir Statyboms skirtų „C“ ir „K“ gamų transporto priemones mūsų partnerių kėbulininkų stenduose.