Naujienos


 

13.06.2018

„RENAULT TRUCKS” VAIRAVIMO SIMULIATORIAUS PROGRAMĖLĖ PAPILDYTA NAUJA RALIO REIDO APLINKA

Prancūzijos sunkvežimių gamintojas „Renault Trucks“ transporto ir žaidimų entuziastams suteikia galimybę išbandyti save prie virtualaus „Renault Trucks K520“ sunkvežimio, kasmet dalyvaujančio Dakaro ir Šilko Kelio raliuose, vairo. Šia nauja aplinka buvo papildyta  išmaniesiems įrenginiams skirta vairavimo simuliatoriaus programėlė.

Naują ralio reido aplinką jau galima išbandyti „Renault Trucks vairavimo stimuliatoriaus programėlėje. Žaidėjai gali pasijausti tikrais ralio dalyviais ir įveikti klastingas dykumų bekeles su „Renault Trucks K520“ sunkvežimiu.

Naują žaidimo aplinką sudaro penki sudėtingumo lygiai, kurie yra atrakinami paeiliui. Juose žaidėjai gali patirti, ką reiškia vairuoti sunkvežimį dykumų ralio reide ir išmokti įveikti klastingus posūkius ir stačias smėlio kopų įkalnes. Įveikęs sudėtingiausią lygį žaidėjas galės varžytis su kitais keturiais žaidėjais.

Žaidimo metu galima pasirinkti vaizdą iš sunkvežimio viršaus arba iš jo kabinos. Žaidėjams taip pat leidžiama rinktis, kaip valdyti sunkvežimį – galima pasitelkti valdymo mygtukus ekrane arba valdyti savo išmaniuoju įrenginiu, judesiais imituojant tikro vairo sukiojimą.

Naujausią „Renault Trucks“ vairavimo simuliatoriaus programėlės versiją galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvių, ji siūloma penkiomis kalbomis: prancūzų, anglų, vokiečių, ispanų, italų.

Žaidėjai programėlėje gali išbandyti ir šias keturias žaidimo aplinkas:

- Tolimųjų gabenimų, kurioje žaidėjo tikslas yra važiuoti kuo didesniu vidutiniu greičiu ir įveikti numatytą maršrutą sunaudojus kuo mažiau degalų bei nepažeidžiant kelių eismo taisyklių.

- Du statybų aplinkos režimus, kuriuose artėdamas prie statybų aikštelės arba kasyklos žaidėjas valdo C arba K gamos „Renault Trucks“ sunkvežimį. Šio žaidimo tikslas – įveikti kliūtis ir pasiekti iškrovimo vietą su kroviniu.

- Distribucinių gabenimų. Čia „Renault Trucks“ D gamos sunkvežimį valdantis žaidėjas turi sėkmingai pristatyti krovinius mieste, laikydamasis eismo taisyklių ir  įveikti maršrutą atsižvelgdamas į eismo sąlygas.

„Renault Trucks“ vairavimo simuliatoriaus programėlė leidžia žaidėjams dalintis savo rezultatu su kitais žaidėjais įvairių socialinių tinklų platformose.