Naujienos


 

05.02.2020

Naujas „Volvo Lietuva” generalinis direktorius – Nicholas Kjaer

Nuo šios savaitės „Volvo Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti ilgametę patirtį „Volvo Group” kompanijose turintis Nicholas Kjaeras (Nicholas Kjaer). Naujasis vadovas pakeitė nuo 2014 m. lapkričio mėn. bendrovei vadovavusį Jarkko Aine, kuris užims vadovaujančias pareigas „Volvo Trucks Europe” regiono šalyse.

Prieš pradėdamas eiti naująsias pareigas Lietuvoje Nicholas Kjaeras nuo 2016 m. dirbo „Volvo Group Austria” generaliniu direktoriumi. 44 metų danas Nicholas Kjaeras turi sukaupęs 19 metų patirtį  sunkvežimių pardavimo ir serviso paslaugų srityse.

Savo karjerą „Volvo Group” naujasis „Volvo Lietuva” vadovas pradėjo 2001 m. kaip „Volvo Trucks Denmark” pardavimo inžinierius, vėliau užėmė įvairias vadovaujančias pareigas Danijoje ir kitose šalyse. Jis dirbo pardavimo direktoriumi Rumunijoje ir Moldovoje, vėliau užėmė generalinio direktoriaus poziciją Baltarusijoje (2009-2011 m.) bei „Volvo Truck Center South Germany” (2011-2013 m).

„Džiaugiuosi galimybe vadovauti savo srities profesionalų komandai, priimu tai su didele atsakomybe. Malonu atvykti į Lietuvą ir pradėti dirbti kartu su naujais kolegomis bei klientais. Tikiu, kad mano ilgametė patirtis padės ir toliau stiprinti „Volvo Trucks” bei „Renault Trucks” pozicijas šalyje siūlant inovatyvius ir tvarius transporto sprendimus Lietuvos vežėjams ir būti jų sėkmės istorijos dalimi“, – sako N. Kjaeras, naujasis „Volvo Lietuva“ generalinis direktorius.