Naujienos


 

05.07.2018

RENAULT TRUCKS IŠLEIDŽIA RIBOTOS SERIJOS T HIGH RENAULT SPORT RACING

TIk 99 riboto leidimo sunkvežimiai ir kultinė sirius yellow spalva

„Renault Trucks“ ir „Renault Sport Racing“ sujungė savo patirtį ir pristatė „T High Renault Sport Racing“ sunkvežimį. Bus pagaminti tik 99 ribotos serijos vilkikai, nudažyti kultine „Sirius Yellow“ spalva, puikiai atpažįstama iš „F1 Renault Sport Racing“ komandos  bolidų.

„Renault Trucks“ kartu su „Renault Sport Racing“ pristato tolimųjų gabenimų flagmano ribotos serijos versiją „T High Renault Sport Racing“. Šis vilkikas bus gaminamas Bourg-en-Bresse mieste ir bus pažymėtas „Pagaminta Prancūzijoje“ sertifikatu.

Ribotos serijos modelis atkreipia dėmesį savo elegantiška, sportiška išvaizda bei išskirtine geltona „Renault Sport Racing Formula One“ komandos bolidų spalva ir geltonai-juodais grafiniais elementais, pabrėžiančiais „Renault Sport“ modelių identitetą.

Geltoną kabinos spalvą dar labiau paryškina įvairios juodos detalės. „T High Renault Sport Racing“ veidrodžiai, radiatoriaus grotelės ir logotipas nudažyti blizgiais juodais dažais, o kabinos sportiškas geltonai-juodos grafikos raštas atkartotas ant šoninių oro aptakų. Kiekvienas šios ribotos serijos vilkikas turės juodą identifikacinę lentelę su unikaliu sunkvežimio leidimo numeriu.

Išskirtinio dizaino tematika dominuoja ir puikiai įrengtoje kabinoje. Sportinės „Recaro®“ sėdynės ir vairaratis aptraukti juoda oda su geltonomis siūlėmis. Geltoni apvadai puošia ir gultą bei grindų kilimėlius, o prietaisų skydas dekoruotas anglies pluošto elementais su geltonais ventiliacijos grotelių apvadais. Sportišką įvaizdį atspindi geltoni saugos diržai bei kabinos užuolaidų dirželiai.

„T High Renault Sport Racing“ serijos sunkvežimis apjungia išskirtinį darbo ir poilsio komfortą, vairavimo malonumą bei puikias važiavimo savybes. Kabinos grindys yra visiškai lygios. 520 AG, 13 l darbo tūrio variklio galia į galinius ratus perduodama per automatizuotą „Optidriver“ pavarų dėžę.