Naujienos


 

12.02.2018

RENAULT TRUCKS PRISTATO OPTIFLEET SISTEMOS PROGRAMĖLĘ

Prie „Renault Trucks“ sunkvežimių parko valdymo sistemos „Optifleet“ nuo šiol bus galima prisijungti ir mobiliąja programėle, todėl kompanijų vadovai ir parko vadybininkai galės realiu laiku prisijungti prie parko duomenų bazės, nepriklausomai nuo savo buvimo vietos ar paros laiko.

„Renault Trucks“ pristato savo sukurtos sunkvežimių parko valdymo sistemos „Optifleet“ mobiliąją programėlę, kuri leis vežėjams prie sistemos patogiai jungtis naudojant savo išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Tai gerokai pagreitins jų galimybę reaguoti į iškilusias netikėtas situacijas.

Paprasta naudoti ir patogi mobiliosios „Optifleet“ programėlės vartotojo sąsaja leis parko vadybininkams greitai ir patogiai įvesti naujas užduotis pasinaudojus „My Fleet now“ funkcija, o „Ecoscore“ funkcija leis peržiūrėti konkretaus sunkvežimio duomenis ir įvertinti vairuotojo važiavimo stilių. Trys svarbiausios mobiliosios programėlės moduliai padės optimizuoti vairuotojo važiavimo stilių, efektyviai valdyti sunkvežimių parką ir kontroliuoti kompanijos veiklos kaštus.

-       Patikros („Check“) modulis pateiks sunkvežimio techninius duomenis, kurie yra svarbūs siekiant mažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. Šiame modulyje vartotojai ras ir „Eko taškų“ funkciją, analizuojančią vairavimo stilių bei identifikuojančią sritis, kuriose galima dar labiau sumažinti degalų sąnaudas.
-       Žemėlapio („Map“) modulis realiu laiku nustato sunkvežimio buvimo vietą, analizuoja galimus važiavimo maršrutus, padeda optimizuoti važiavimo laiką ir atstumą.
-       Vairavimo („Drive“) modulis teikia informaciją apie vairuotojo darbo laiką, leidžia nuotoliniu būdu prisijungti prie vairuotojo kortelės ir elektroninio tachografo duomenų.

Kartu su „Optifleet“ mobiliąja programėle „Renault Trucks“ toliau vysto savo techninį sprendimą, padedantį transporto įmonėms sekti ir mažinti degalų sąnaudas bei CO2 emisiją. Galėdami realiu laiku matyti įvairius duomenis, parko vadybininkai galės greičiau reaguoti į situacijas, didinti kompanijos pelningumą ir klientų pasitinkinimą paslaugomis. Apskaičiuota, kad naudodama „Optifleet“ transporto kompanija gali sutaupyti net iki 5000 EUR per metus kiekvienam naudojamam sunkvežimiui.

„Optifleet“ programėlę galima parsisiųsti iš „Apple AppStore“ ir „Google Play“ parduotuvių. Ši programėlė yra „Optifleet“ paslaugų paketo dalis.

Daugiau informacijos: www.renault-trucks.lt
Laurynas Bričkus – Tel. +370 (8) 698 75977 – laurynas.brickus@volvo.com