Naujienos


 

18.06.2019

T HIGH 1894 EDITION: SUNKVEŽIMIS, SKIRTAS PAMINĖTI RENAULT TRUCKS JUBILIEJŲ

Ribota 125 vilkikų serija

„Renault Trucks“ švenčia 125 metų jubiliejų ir jį pažymi specialia savo modelių gamos flagmano versija „T High 1894 Edition“. Modernų stilių derinanti su istorinėmis prekinio ženklo vertybėmis, kompanija pagamins tik 125 šios serijos modelius, skirtus Europos rinkai.

Pažymėdama savo 125 metų techninių inovacijų ir patirties jubiliejų, „Renault Trucks“ pristato naują, ribotos serijos „T High 1894 Edition“ modelį. Prancūzijos transporto priemonių gamintojas atsigręžia į savo šaknis ir sunkvežimį nudažo garsiojo „Berliet“ logotipo spalvomis.

Sunkvežimis dėmesį traukia išskirtine, tamsiai mėlyna spalva, o radiatoriaus grotelės nudažytos auksine, geltona, ratų stebulės – raudona spalva. „T High 1894“ taip pat išsiskiria auksu tviskančiu garsiniu signalu ir ant stogo sumontuotais žibintais.

Daugelis grafinių detalių, pavyzdžiui – ant abiejų kabinos šonų ir galo esantys „Edition 1894“ logotipai pabrėžia sunkvežimio formą ir jo dizaino dinamizmą. Šoniniai oro aptakai papuošti išskirtinių kompanijos istorijoje sunkvežimių siluetais, iš kurių suformuota „Renault“ logotipo deimanto forma su „Berliet“ logotipu – lokomotyvu centre.

Interjero dizaine dominuoja tos pačios spalvos: prietaisų skydas ir vairas – tamsiai mėlyni, durelių apmušalai – mėlyni su raudonais akcentais. Raudoni ventiliacijos angų apvadai pabrėžia salono dizaino harmoniją. Juoda oda aptrauktos „Recaro®“ sėdynės akį traukia raudonomis, akcentuotomis siūlėmis ir auksiniais siūlais, ant atramos galvai išsiuvinėtu „Edition 1894“ logotipu. „T High 1894“ salone taip pat neliks nepastebėti ir raudonais dygsniais dekoruoti grindų kilimėliai bei geltonos užuolaidos.

Be abejo, išskirtinis modelis išsiskiria ir turtingiausia komplektacija bei vairuotojo komfortą garantuojančia įranga: panoraminiu prietaisų skydu su „Edition 1894“ LCD ekranu ir papildomu „ROADPAD+“ ekranu, kuriame rodomas atbulinės eigos kameros vaizdas. „T High 1894“ sunkvežimis komplektuojamas su 13 l darbo tūrio, 520 AG varikliu.