Naujienos


 

08.12.2014

TAPKITE SUNKVEŽIMIO VAIRUOTOJU SU TRUCKSIMULATOR PROGRAMĖLE

Renault Trucks nuotaikingoje, mobiliesiems įrenginiams skirtoje programėlėje kiekvienam suteikia galimybę išbandyti, ką reiškia vairuoti tikrą sunkvežimį. TruckSimulator by Renault Trucks yra simuliatoriaus tipo žaidimas, kurio žaidėjams tenka valdyti sunkvežimį įvairiose kasdieniškose situacijose. Pirmąkart pristatoma programėlė leidžia atsisėsti už Renault Trucks T, C, K ir D serijų sunkvežimio vairo ir išbandyti juos statybų aikštelėje, miesto gatvėse ar užmiesčio kelyje. Programėlę galima nemokamai parsisiųsti iš App Store bei Google Play.

„Renault Trucks“ kiekvienam pageidaujančiam suteikia galimybę išbandyti visus naujosios gamos sunkvežimius. Žaidėjai gali pasirinkti už kokio sunkvežimio vairo sėsti: tolimųjų reisų vilkiko, statybų ar distribucinio sunkvežimio, skirto pristatyti prekes mieste. Žaidime pristatomi  visi „Renault Trucks“ Euro 6 gamos modeliai.

Mūsų TruckSimulator programėlė suteikia galimybę išbandyti Renault Trucks sunkvežimius pačiose įvairiausiose situacijose, kuriose nuolat atsiduria tikrų sunkvežimių vairuotojai,- paaiškina Franckas Nalletas, Renault Trucks skaitmeninės komunikacijos vadovas. „Ši programėlė perkelia Renault Trucks T, C, K ir D serijos sunkvežimius į realią jų darbo aplinką ir suteikia galimybę nuotaikingu būdu susipažinti su visa mūsų Euro 6 serijos modelių gama.

Žaidėjai pirmiausia turės pasirinkti aplinką, kurioje jie norės vairuoti, o tai savo ruožtu apspręs, kokio tipo užduotį teks atlikti. Pavyzdžiui, pasirinkus tolimąjį gabenimą, keliama užduotis maršrutą įveikti maksimaliu vidutiniu greičiu, sunaudojant kaip galima mažiau degalų – tai iššūkis, su kuriuo kasdien susiduria transporto įmonės, degalams skiriančios didelę išlaidų dalį.

Žaidėjams, pasirinkusiems sunkiąją statybų techniką bei statybų aikštelės užduotis, teks rūpintis, kaip nepamesti krovinio.

Pasirinkus distribucinį segmentą teks savo kailiu patirti, ką reiškia pristatyti krovinius painiame miesto gatvių labirinte, tuo pat metu laikantis mieste galiojančių apribojimų bei greičio limitų.

Šiame simuliaciniame žaidime galima pasirinkti sunkvežimio spalvą, palyginti skirtingų žaidėjų rezultatus ar mesti iššūkį „Facebook“ draugams.

Žaidimą galima nemokamai parsisiųsti iš:
App Store
(„iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams)
Google Play („Android“ išmaniesiems telefonams bei planšetėms).

TruckSimulator by Renault Trucks yra jau dvyliktoji „Renault Trucks“ programėlė. Anksčiau vartotojams buvo pristatytos programėlės:

 • The Range (nemokama): programėlė susipažindina su visa naujųjų „Renault Trucks“ Euro 6 modelių gama.
 • Cost Saver (nemokama): programėlė padeda vežėjams maksimaliai sumažinti bendruosius transporto priemonės naudojimo kaštus atsižvelgdama į individualius vežėjo poreikius ir sąlygas.
 • „EcoCalculator“ (nemokama): šį skaičiuoklė yra skirta įvertinti „Renault Trucks“ sunkvežimio ar viso jų parko poveikį aplinkai, o taip pat finansinę naudą, gaunamą dėl mažesnių degalų sąnaudų.
 • Truck Fuel Eco Driving (nemokama): žaidimas skirtas mokytis vairuoti ekonomiškai.
 • „NavTruck“ (mokama): sunkvežimiams skirta GPS navigacijos programėlė, nurodanti kelią iki kelionės tikslo bei pateikianti pasiūlymų kaip sumažinti degalų sąnaudas.
 • Time Book (nemokama): moderni kelionės knyga, leidžianti stebėti darbo ir poilsio režimą.
 • DeliverEye (nemokama): programėlė, leidžianti vartotojams siųsti nuotraukas su pažymėta fotografavimo data, laiku bei vieta ir itin naudinga tais atvejais, jei vėluojama pakrauti krovinį ar jis yra apgadinamas.
 • Renault Trucks Network (nemokama): vienu spustelėjimu galima sužinoti visus „Renault Trucks“ prekybos atstovų bei serviso centrų kontaktus.
 • Selected for you(nemokama): išmaniesiems telefonams skirta programėlė, leidžianti vos per kelias sekundes pasidalinti naudingiausiomis programėlėmis iš https://mobile.renault-trucks.com/SelectedForYou su draugais ar kolegomis.
 • Renault Trucks Racing (nemokama): sunkvežimių lenktynių simuliatorius. Standartinės raiškos programėlė telefonams ir aukštos raiškos - „iPad“ planšetėms.
 • Truckers Gallery (nemokama): sunkvežimių iš viso pasaulio nuotraukų galerija.