SERVISAS IR DALYS

Optifuel sprendimai

OPTIFUEL SPRENDIMAI

LINK DEGALŲ SĄNAUDŲ MAŽINIMO: PRADĖKITE TAUPYTI NUO PIRMŲJŲ KILOMETRŲ

„Renault Trucks” supranta jūsų verslo iššūkius ir siūlo įvairias paslaugas, padedančias sumažinti išlaidas degalams bei veiklos sąnaudas.

Būdami vežėju jūs susiduriate su iššūkiu didinti pelningumą ir kartu būti socialiai atsakinga transporto bendrove. Tai nėra lengva užduotis didele konkurencija pasižyminčiame sektoriuje. Be to, jūs tikitės aukščiausio savo sunkvežimių eksploatacinės parengties lygio, kuriuos vairuotų puikius įgūdžius turintys vairuotojai. Atsižvelgdami į tai, kas jums svarbiausia, galime pasiūlyti tinkamų sprendimų.

„OPTIFUEL” DEGALŲ SĄNAUDŲ MAŽINIMO PROGRAMA

„Optifuel” programą sudaro:

„Optifuel mokymai” – šiuose mokymuose vairuotojai gilina racionalaus vairavimo įgūdžius ir žinias apie jėgos agregatų tausojimą.

„Optifuel Infomax” transporto parko valdymo įrankis, padedantis analizuoti duomenis apie vairavimo stilių ir sužinoti tobulintinas sritis.

Naudodami „Optifuel mokymus” ir „Optifuel Infomax” kartu, galite gauti didžiausią programos naudą, tačiau tai nėra būtina sąlyga.

„Optifuel” programa skirta tolimųjų pervežimo, statybų ir distribucinių gabenimų segmentams.

Daugiau informacijos apie „Renault Trucks” siūlomą  „Optifuel” programą rasite apsilankę http://optifuel.renault-trucks.com/en/