PRIEDAI, DALYS IR PASLAUGOS

Renault Trucks Oils

pilnas techninių priežiūros priemonių asortimentas

„RENAULT TRUCKS OILS“ – tai pilnas techninės priežiūros priemonių asortimentas, užtikrinantis didžiausią efektyvumą ir optimaliai prailginantis alyvos keitimo periodiškumą.
Kad ir kur būtų naudojama jūsų transporto priemonė, pasirinkus „RENAULT TRUCKS“ rekomenduojamus „RENAULT TRUCKS OILS“ asortimento produktus, bus užtikrintas puikus tepimas. Taigi, optimizuosite techninės priežiūros kaštus, sutrumpindami transporto priemonės prastovos laiką.

  • Alyvos, tepalai, aušinimo skysčiai, „AdBlue®“, „CleanRMAX®“ ir „DiagoTrucks“ – tai nuolat vykdomų mokslinių tyrimų ir plėtros rezultatas, kuriuo siekiama kaip įmanoma sumažinti jūsų transporto priemonės eksploatavimo išlaidas.

  • Pagamintoje transporto priemonėje naudojami „RENAULT TRUCKS OILS“ asortimento produktai, o vėliau jų rasite visame „RENAULT TRUCKS“ prekybos atstovų tinkle.

 

 

Specialiai „RENAULT TRUCKS“ pritaikyti „RENAULT TRUCKS OILS“ asortimento produktai yra išbandyti sudėtingiausiomis sąlygomis. Kaip ir visos originalios „RENAULT TRUCKS“ dalys, šio asortimento produktai – tai geriausia efektyvumo, patikimumo ir ilgaamžiškumo garantija.

„RENAULT TRUCKS OILS“ sukūrė ir platina „TLSP“, turinti ISO 9001 ir ISO 14001 sertifikatus.

TAUPYKITE DEGALUS IR TAUSOKITE APLINKĄ

 

 

„RENAULT TRUCKS OILS“ asortimento „Génération ECO“ tepalai takesni, o jų sudėtyje yra trintį mažinančių priedų. Naudojant juos visuose jėgos agregatuose, galima:

SUTAUPYTI DAUG DEGALŲ
Vidutiniškai po 1 litrą 100 kilometrų, t.y. sutaupoma 1 200 € per metus vienai transporto priemonei* *

SUMAŽINTI EMISIJOS LYGĮ
Vidutiniškai per metus viena transporto priemonė išmes 3 tonomis CO2 mažiau* *
**jei transporto priemone nuvažiuojama 120 000 km per metus ir visuose jos jėgos agregatuose naudojami „Génération ECO“ kartos tepalai.

ĮRODYTI IR PATVIRTINTI REZULTATAI
Rezultatus patvirtino kelios organizacijos („UTAC“, „Millbrook“), daugybė transporto priemonių parko bandymų bei stendiniai bandymai (BMSVI).

„Génération ECO“ tepalai yra neatsiejama gamintojo „Optifuel“ priemonių, skirtų sumažinti degalų sąnaudas, dalis.

Daugiau informacijos: www.renault-trucks-oils.com

Matyti daugiau