NAUDOTI SUNKVEŽIMIAI

Renault Trucks T Selection

TINKAMAS PASIRINKIMAS SIEKIANT TIKSLO

Logo Renault Trucks Used Trucks

 

200 KOMPONENTŲ PATIKROS PUNKTŲ

IKI 24 MĖN. ARBA 300 000 KM* GARANTIJA

PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS MAŽESNĖMS DEGALŲ SĄNAUDOMS


RENAULT TRUCKS T SELECTION.
GERIAUSIAS NAUDOTŲ SUNKVEŽIMIŲ PASIRINKIMAS

 

Rinkdamiesi „Renault Trucks T Selection“ įsigyjate beveik naują sunkvežimį, kurio kilmė, gamybos metai ir rida yra sertifikuoti.

 

Taikydami griežtus gamintojo kokybės reikalavimus tokį sunkvežimį iš techninės bei estetinės pusės mūsų specialistai kruopščiai patikrino ir paruošė pardavimui.

 

Siekiant užtikrinti didesnį sunkvežimio patikimumą, suteikiame iki 2 metų ir 300 000 km ridos gamintojo garantiją, kuri yra taikoma jėgos agregatams ir emisijos mažinimo sistemai.

 

Be to, „Renault Trucks T Selection“ siūlo ir naujausias degalų sąnaudas mažinančias technologijas. Naudodamiesi išmaniąja pastovaus važiavimo greičio palaikymo sistema, automatine variklio išjungimo sistema bei „Optifleet“ galėsite taikyti pažangiausius efektyvaus vairavimo metodus.

 

Be to, „Renault Trucks T Selection“ siūlo jums individualizuoto transporto priemonės paruošimo bei perdavimo paslaugą, kad transporto priemonę galėtumėte naudoti iš karto. Jūsų sunkvežimio techninė priežiūra gali būti vykdoma visame „Renault Trucks“ tinkle Europoje, o pagalbą kelyje galite gauti 24/7.

 

Siūlomi sunkvežimiai patikimi, našūs ir tvirti, todėl „Renault Trucks T Selection“ – puikus pasirinkimas!

 

 

 

* Jėgos agregatai ir emisijos apdorojimo sistema