SERVISAS IR DALYS

SERVISO PASIŪLYMAI

Atraskite specialius serviso pasiūlymus ir akcijas

STABDŽIŲ SUPORTŲ REMONTAS
Stabdžių sistema visada turi veikti nepriekaištingai. Vienas iš svarbiausių šios sistemos elementų - stabdžių suportas. Pasirūpinkite savo sunkvežimių saugumu ir remontuokite visų tipų suportus mūsų sunkvežimių centruose.
VAIRO SISTEMOS REMONTAS IR RATŲ SUVEDIMAS
Mūsų tyrimai rodo, kad 8 iš 10 autotraukinių ratų geometrija yra tinkamai nesureguliuota ir į servisą dažniausiai kreipiamasi jau pastebėjus nevienodą padangų nusidėvėjimą. Sutvarkysime pakabos, vairo sistemos gedimus bei atliksime ratų geometriją už patrauklią kainą:
Vienos ašies ratų suvedimo ir lygiagretumo patikra - 20 €.
5+ SUNKVEŽIMIAMSPASIRŪPINKITE EFEKTYVIU „ADBLUE” (SCR) SISTEMOS VEIKIMU

Atsiradus „AdBlue” sistemos triktims, dažnai susijusioms su siurblio veikimu, nėra būtina keisti šios dalies nauja. Mūsų serviso centruose turime specialių remonto komplektų, todėl galime greitai suremontuoti „AdBlue” siurblį ir grąžinti sunkvežimį į kelią už patrauklią kainą.
„AdBlue” siurblio remontas - nuo 199 €.
TACHOGRAFŲ PATIKRA
Atliekame metrologinę skaitmeninių ir analoginių tachografų bei greičio ribotuvų patikrą „Renault Trucks“ ir kitų gamintojų sunkvežimiams, autobusams ir komerciniams automobiliams: 64 €+PVM. Gali būti taikomos sutartinės kainos. Operacijų sąrašas: rato apskritimo ilgio ir nuvažiuojamo atstumo matavimas, konstantos nustatymas ir programavimas, greičio ribotuvo nustatymas, sertifikatų bei protokolo išrašymas, tachografo ir greičių dėžės impulsų daviklio plombavimas.
LIFTŲ REMONTAS

Atliekame sunkvežimių liftų techninę priežiūrą, remontą, montavimą ir siūlome platų atsarginių dalių asortimentą. Specialus pasiūlymas DHOLLANDIA liftams: Techninė priežiūra: nuo 65 €+PVM*.
* Standartinė kaina daugumai liftų. Ji gali keistis priklausomai nuo konkretaus lifto modelio. Paketą sudaro alyvos filtras, alyva ir techninės priežiūros darbai.
VILNIAUS IR KAUNO SERVISŲ CENTRUOSESUNKVEŽIMIŲ PLOVYKLA
Pasirūpinkite savo sunkvežimio ar viso sąstato švara mūsų plovyklose!
Vilkiko plovimas - nuo 20€+PVM
Sąstato plovimas - nuo 40€+PVM
Plovyklos darbo laikas I-V 8:00-17:00. Plovimo paslaugos teikiamos Vilniaus ir Kauno serviso centruose.
5+ SUNKVEŽIMIAI
Leiskite mūsų komandai pasirūpinti jūsų prieš 5-erius ir daugiau metų pagamintu ir pristatytu „Renault” sunkvežimiu:

30 % nuolaida visoms originalioms „Renault” remonto dalims ir alyvoms.
Profesionalus dalių montavimas servise.
2 metų garantija sumontuotoms originalioms dalims.

Papildomos sąlygos: Nuolaida suteikiama nuo oficialaus „Renault Trucks” dalių kainoraščio ir galioja įsigijus dalis su jų montavimu „Renault Lietuva” serviso centruose Lietuvoje nuo 2018 m. sausio 2 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d. Nuolaida netaikoma varikliams, variklių blokams, pavarų dėžėms, kabinoms ir kai kurioms kitoms dalims. Kitų akcijų, serviso paketų ir klientui suteiktos nuolaidos nesumuojamos.

3+ SUNKVEŽIMIAI SU „REFERENCE“ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS SUTARTIMI
Leiskite mūsų komandai pasirūpinti jūsų prieš 3-erius ir daugiau metų pagamintu ir pristatytu „Renault” sunkvežimiu (su „Reference“ techninės priežiūros sutartimi):

30 % nuolaida visoms originalioms „Renault” remonto dalims ir alyvoms.
Profesionalus dalių montavimas servise.
2 metų garantija sumontuotoms originalioms dalims.

Papildomos sąlygos: Šis pasiūlymas galioja tik sunkvežimiams su mėlynąja sutartimi. Nuolaida suteikiama nuo oficialaus „Renault Trucks” dalių kainoraščio ir galioja įsigijus dalis su jų montavimu „Renault Lietuva” serviso centruose Lietuvoje nuo 2018 m. sausio 2 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d. Nuolaida netaikoma varikliams, variklių blokams, pavarų dėžėms, kabinoms ir kai kurioms kitoms dalims. Kitų akcijų, serviso paketų ir klientui suteiktos nuolaidos nesumuojamos.

 

UAB „Volvo Lietuva“ pasilieka teisę keisti kainas ir pasiūlymus be išankstinio perspėjimo.