PRIEDAI, DALYS IR PASLAUGOS

Start & Drive

100 % užtikrintumas

Start & Drive PRIEŽIŪROS SUTARTIS

Padidinkite savo pelningumą ir nesijaudinkite!

Važiuokite, mes viskuo pasirūpinsime

Su „Start&Drive“ (S&D) techninės priežiūros ir remonto sutartimi užsitikrinsite sklandžią sunkvežimio ar viso transporto priemonių parko eksploataciją. Jūsų sunkvežimis visada atliks patikėtas gabenimo užduotis, bus puikios techninės būklės, o neplanuotų prastovų rizika sumažės iki minimumo.

APIE SERVISO SUTARTIS

Siūlome trijų tipų techninės priežiūros ir remonto sutartis: S&D Reference, S&D Performance ir S&D Excellence. Kiekvieną iš jų galite papildyti pagal savo specifinius poreikius.

REFERENCE

Sutartis apima profilaktinę sunkvežimio techninę priežiūrą pagal suderintą grafiką.

PERFORMANCE

Ši sutartis apima profilaktinę sunkvežimio techninę priežiūrą pagal suderintą grafiką ir jėgos agregatų priežiūrą bei remontą.

EXCELLENCE

Tai daugiausia privalumų turinti sutartis. Į jį įeina profilaktinė sunkvežimio techninė priežiūra pagal suderintą grafiką, jėgos agregatų priežiūra bei remontas ir visų natūraliai besidėvinčių dalių priežiūra, remontas ir keitimas.

Reference Performance Excellence
Profilaktinė priežiūra
Red Red Red
Jėgos agregatų priežiūra, remontas

Red Red
Besidėvinčių dalių priežiūra, remontas

Red
Adaptacija specifiniams poreikiams*
Red Red Red

* Teiraukitės „Renault Trucks“

 

Norėdami gauti pasiūlymą, 100% PRITAIKYTĄ jūsų poreikiams, susisiekite su artimiausiu “Renault Trucks” atstovu.

 

* Čia pateiktos sąlygos yra tik informacinio pobūdžio ir neturi jokių sutartitnių įsipareigojimų. “Renault Trucks” pasilieka teisę pakeisti dalį arba visas anksčiau nurodytas sąlygas. Norėdami plačiau sužinoti apie konkrečios sutarties sąlygas, susisiekite su artimiausiu “Renault Trucks” autorizuotu servisu ar atstovu.