NAUDOTI SUNKVEŽIMIAI

Kas mes esame: Used Trucks by Renault Trucks

Logo Renault Trucks Used Trucks

„Renault Trucks Lietuva“ pardavimo atstovai yra įsipareigoję siūlyti kokybiškus, profesionaliai paruoštus ir patikrintus naudotus sunkvežimius. Užtikriname:

  • Didelį naudotų, jūsų verslui tinkančių transporto priemonių pasirinkimą.
  • Skaidrią ir išsamią informaciją apie transporto priemonės specifikaciją, būklę ir kilmę.
  • Aukštą kokybę ir patikimumą, nes atliekame specialią naudotų sunkvežimių patikrą.

Visi mūsų pasiūlymai: USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS LIETUVA

Daugiau informacijos apie naudotus „Renault Trucks” sunkvežimius jums suteiks:

Žilvinas Veiverys
Naudotų sunkvežimių pardavimų atstovas
„Renault Trucks Lietuva”, Minsko pl. 9, LT-02121 Vilnius
Mob: +370 613 06350, el. p. zilvinas.veiverys@renault-trucks.com

KODĖL VERTA PASIRINKTI „USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS“?

Pasirinkę „USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS“ įsigyjate daug daugiau nei tik naudotą sunkvežimį.
„Used Trucks by Renault Trucks“ įsipareigoja teikti geriausias naudotų sunkvežimių funkcijas iš sunkvežimių pasirinkimo per transporto priemonių perdavimą.

„USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS“ užtikrina, kad jums pasiseks.

used trucks by renault trucks

 

KOKYBĖ

GAMINTOJO STANDARTAI

GAMINTOJO GARANTIJA

GAMINTOJO STANDARTAI: turime gamintojo dokumentus, todėl užtikriname jūsų sunkvežimių kilmę, amžių ir nuvažiuotų kilometrų skaičių, Kiekvieną automobilį peržiūrime naudodami 200 tikrinimo taškų sąrašą, įskaitant techninius ir kosmetinius elementus, ir nedarome kompromisų kokybės sąskaita. Atnaujiname juos originaliomis dalimis ir griežtai laikomės gamintojo nurodytų procesų ir standartų.


GAMINTOJO GARANTIJA:
suteikdami Pasirinkimo („Selection“) žymą garantuojame, kad jūsų automobilio pagrindiniai komponentai (transmisija + sistema po remonto) tarnaus iki 2 metų arba leis nuvažiuoti 320 000 km. Taip pat gaunate 2 metų garantiją kiekvienai atsarginei daliai, sumontuotai mūsų atstovybėje. Garantijos valdymas visiškai integruotas į „Renault Trucks“ sistemas.

 

 

 

PASIŪLYMŲ PAGAL UŽSAKYMĄ SPRENDIMAI

DIDELIS PASIRINKIMAS

PRIDĖTINĖS VERTĖS PASLAUGOS

DIDELIS PASIRINKIMAS: suteiksime jums prieigą prie didelio automobilių pasirinkimo, įskaitant tam tikrus unikalius pasiūlymus pagal užsakymą iš mūsų „Used Trucks Factory“, pritaikytus jūsų verslui ir poreikiams. Mūsų inžinieriai sukūrė naudotus automobilius pagal užsakymą. Jie yra atrinkti, išbandyti, transformuoti ir sertifikuoti „Renault Trucks Factory“. Suteikiame jums daugybę priemonių, skirtų jūsų efektyvumui, saugumui, vairuotojo komfortui kabinoje ir dar daugiau!


PRIDĖTINĖS VERTĖS PASLAUGOS:
siūlome jums daugybę paslaugų, kad galėtume optimizuoti savo pelną ir užtikrinti ilgalaikę investicijų grąžą. Teikiame degalų suvartojimo informaciją ir paslaugas, skirtas konkrečioms degalų santaupoms. Teikiame finansų ir draudimo paslaugas pagal užsakymą, pritaikytas jūsų verslo reikmėms, ir greitai grąžiname jūsų sunkvežimį į kelią. Mūsų techninio aptarnavimo ir remonto sutartys leis jums visiškai dėl nieko nesijaudinti.

 

 

 

PASITIKĖJIMAS

ARTIMI SANTYKIAI

PROFESIONALŪS ŽMONĖS

ARTIMI SANTYKIAI: pažįstame jus ir jūsų verslą. Siūlome jums tinkamą sprendimą, kuris padės vykdyti verslą. Rūpinamės jumis ir jūsų automobiliu, kur bebūtumėte, teikdami palaikymo visą parą paslaugas. Garantuojame jums sėkmę, niekada jūsų nenuvilsime.


PROFESIONALŪS ŽMONĖS:
„Renault Trucks“ tinklą sudaro apmokyti ekspertai, turintys pažangias medžiagas tinkamam ir efektyviam palaikymui teikti. Atpažįstame jūsų automobilį bet kuriame iš 1 100 techninio aptarnavimo taškų iš išsamių specifikacijų, įskaitant potencialius atnaujinimus, transformacijas ar garantiją.

 

 

PERŽIŪRĖKITE KELIS GERIAUSIUS MŪSŲ PASIŪLYMUS

used trucks by renault trucks

Žiūrėkite visus mūsų pasiūlymus USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS LIETUVA