E-Tech Gama

Ridos skaičiuoklė

Off
d ze

Apskaičiuokite būsimo elektrinio sunkvežimio ar furgono ridą

Naudodamiesi šiuo simuliatoriumi galite apskaičiuoti numatomą sunkvežimio ridą, priklausomai nuo naudojimo paskirties, aplinkos, temperatūros ir apkrovos.

Galima išbandyti visą "E-Tech" gamą: "D E-Tech", "D Wide E-Tech" ir "Master E-Tech".

Modelis

Krovinys

Gabenimas

Temperatūra : 0°

Pakrovimas : 50%

Preliminari sunkvežimio rida pagal pasirinktus kriterijus:

0km
km
450km

Nurodyta rida priklauso nuo individualaus transporto priemonės naudojimo, jos įrangos ir kitų išorinių veiksnių. Kiekvienam modeliui rida skaičiuojama akumuliatoriaus veikimo pradžioje su maksimaliu pakuočių skaičiumi, ji pateikiama kaip orientacinė ir neturi sutartinės vertės.

Jei norite individualiai apskaičiuoti elektrinio sunkvežimio ridą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir maršrutų topografiją, nedvejodami kreipkitės į „Renault Trucks Lietuva” ekspertus, kurie turi pažangias priemones, leidžiančias gauti tikslesnius rezultatus.

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.