Transporto sprendimas

Kokią lengvąją komercinę transporto priemonę turėtumėte pasirinkti darbui sunkiai prieinamose vietose?

3min
Renault Trucks Master 4x4 in a forest

Priklausomai nuo jūsų verslo, gali tekti važiuoti neasfaltuotais, apgadintais ar apsnigtais keliais, gali tekti įveikti purviną vietovę, važiuoti per laukus ar net per miškus. Kad galėtumėte sklandžiai ir užtikrintai vykdyti savo veiklą, "Renault Trucks" jums siūlo savo visureigių asortimentą - visureigius lengvuosius komercinius automobilius.

Standartinis išplėstinis sukibimas: geresnės sunkvežimio važiavimo savybės

"Renault Trucks Master" ir visiškai naujame "Renault Trucks Trafic" įrengta valdymo funkcija "Extended Grip". Ši sistema neleidžia ratams praslysti ir užstrigti ant purios ar labai purvinos žemės, nes ratai nuolat išlaiko sukibimą su žeme. Kad tai būtų pasiekta, jei ratas pradeda slysti, sistema užblokuoja galutinę pavarą ir neleidžia ratui pasisukti griovyje. Išplėstinis sukibimas sistemingai neužkerta kelio ratui praslysti; tam tikromis sąlygomis ji leidžia ratui toliau suktis, kol jis atgauna sukibimą. Visa tai atliekama elektroniniu būdu; sistema įjungiama vienu mygtuku prietaisų skydelyje ir gali būti aktyvuojama tik važiuojant mažesniu nei 50 km/val. greičiu.

Renault Trucks Master Red Edition
Renault Trucks Master driving in the mud
Renault Trucks Master 4 wheel drive dashboard

Be standartinės padangos " Extended Grip", taip pat turime "Mud and Snow" padangas, pritaikytas važiuoti sudėtingomis sąlygomis, pvz., purvu ar sniegu. Siekiant didesnio atsparumo, variklis po variklio dangčiu apsaugotas 2 mm storio aliuminio apsaugine plokštele, o sunkiems darbams - 4 mm storio apsaugine plokštele. Galiausiai priekinės ir galinės purvo apsaugos riboja purslų išsiliejimą į kėbulą.

Renault Trucks Master Red Edition

"Renault Trucks Master" - pasirinktas 4x4 lengvasis automobilis

Miškininkams, ūkininkams ir statybų pramonės specialistams reikia lengvosios komercinės transporto priemonės, kuri galėtų patogiai važiuoti šlapiais, purvinais, apsnigtais ar vingiuotais keliais. "Renault Trucks Master 4x4" sukurtas specialiai tokiems atvejams. Jis turi integruotą transmisiją, kuri išplečia jo veiklos lauką ir leidžia važiuoti net sudėtingiausiomis sąlygomis. 4x4 režimą galima įjungti tik vieno arba dviejų ratų montavimo galiniais varančiaisiais ratais versijose, ir jis turėtų būti įjungiamas tik esant būtinybei, siekiant optimizuoti degalų sąnaudas dviejų varančiųjų ratų režimu.

Renault Trucks Master Red Edition

Iš prietaisų skydelio valdoma transmisijos pavarų dėžė turi kelis režimus, kuriais galima važiuoti labai mažu greičiu ir lengvai įveikti kliūtis (smėlį, įkalnes, akmenis, stačius šlaitus ir t. t.), nepriklausomai nuo apkrovos. Galinio diferencialo blokavimas taip pat užtikrina puikią traukos kontrolę bet kokiomis sąlygomis. Galiausiai transporto priemonės prošvaisa padidėjo iki 65 mm priekyje ir 58 mm gale, kai montuojami vieni ratai (45 mm, kai montuojami du ratai).

Neprilygstama paslaugų kokybė

Jūsų "Renault Trucks" atstovas yra vienintelis kontaktinis asmuo, kuris patars, koks krovinių vežimo sprendimas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Mes jums padėsime sudarydami individualius techninės priežiūros grafikus, aptarnavimo sutartis ir tinkamus finansavimo bei draudimo sprendimus. Viskas apgalvota, kad galėtumėte kontroliuoti savo išlaidas ir išvengti nemalonių netikėtumų. Tai reiškia, kad jūsų kasdienis gyvenimas taps lengvesnis ir galėsite ramiai užsiimti savo verslu.

Be to, "Renault Trucks" tinklą sudaro 1400 techninės priežiūros punktų visoje Europoje, kuriuose "Fast&Pro" specialiai lengvosioms komercinėms transporto priemonėms skirta vieta. Kad ir kur būtumėte, visada netoliese yra dirbtuvės, kuriose galite greitai ir efektyviai aptarnauti. Be to, mūsų techninės priežiūros punktai siūlo ilgesnį darbo laiką, kad atitiktų jūsų profesinius apribojimus. Visada būsite laukiami, nesvarbu, ar esate laisvi iš pat ryto, ar dienos pabaigoje.

Nedvejodami kreipkitės į mus ir sužinokite daugiau apie mūsų lengvųjų komunalinių automobilių asortimentą.

Susisiekite su mumis

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Sutinku gauti naujienas ir informaciją apie "Renault Trucks" produktus ir renginius. Šiuos pranešimus galėsiu sustabdyti kiekviename gautame el. laiške.
Set canonical URL
Off