Transporto sprendimas

5 punktai, kaip sumažinti sunkvežimių degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį

5min
p041396

Stebėkite savo sunkvežimių veikimą naudodami Optifleet

Įdiegus automobilių parko valdymo priemones, ekologiško vairavimo metodai vairuotojams taps apčiuopiamesni, jie bus įtraukti į ilgalaikių įmonės tikslų siekimą ir galėsite įvertinti įdėtų pastangų naudą. Kad šis punktas būtų veiksmingas, siūlome naudoti automobilių parko valdymo priemonę, pavyzdžiui, „Optifleet". Sukurta kartu su krovinių vežimo specialistais, ši programa leidžia stebėti faktines jūsų parko degalų sąnaudas pagal kiekvieną sunkvežimį ir reisą. Iš visų galimų duomenų galite pasirinkti ataskaitas apie tuos, kurie labiausiai reikalingi jūsų veiklai. Šiuos duomenis galite naudoti nustatydami geriausias praktikas ir patobulinimus, kuriuos reikia atlikti, kad padėtumėte savo vairuotojams važiuoti ekonomiškiau.

Degalų sąnaudas visada galima pagerinti, o jei laikysitės šių patarimų, greitai pamatysite, kad jūsų išlaidos ir išmetamo CO2 kiekis gerokai sumažės. Mūsų ekspertai ir šių sričių specialistai žino, kaip jums padėti ir padėti pritaikyti „Optifleet“ sprendimą jūsų veiklai.

Naudokitės mūsų degalų naudojimo efektyvumo programinės įrangos technologija

Per daugelį metų įsipareigojome kurti ir teikti daug technologinių sprendimų, kad sumažintume savo transporto priemonių degalų sąnaudas. Į mūsų „Fuel Eco“ paketą įeina įvairios naujovės, padedančios sumažinti transporto priemonių degalų sąnaudas, pavyzdžiui, konfigūruojamos variklio start/stop funkcijos, „Power“ režimo slopinimas ir reguliuojamos srovės siurbliai. Kruizo kontrolėje taip pat integruotas „Eco Cruise Control" režimas, kuris optimizuoja pavarų perjungimą, kad pirmenybė būtų teikiama degalų ekonomijai.

Be to, mūsų „T“, „T High“, „C“ ir „K“ modeliuose montuojami nauji DE11 ir DE13 varikliai, kurie kartu su pažangiomis technologijomis, tokiomis kaip „Turbo Compound“ ir specialiomis paslaugomis, leidžia gerokai sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją - iki -10 % (palyginti su ankstesnės kartos DTI 11 ir DTI 13 varikliais). „Turbo Compound“ leidžia išvystyti didesnį sukimo momentą esant mažiems variklio sūkių dažniams. Taip pat sprendimas „Išmanioji sukimo momento kontrolė“ leidžia maksimaliai padidinti laiką, praleidžiamą geriausią variklio veikimą užtikrinančioje zonoje, nedarant įtakos manevringumui.

Be to, naujasis 460 AG DE11 variklis, kuris bus montuojamas į D Wide ir C 2.3 transporto priemones, leis sumažinti degalų sąnaudas iki 10 %.

„Renault Trucks“ taip pat rekomenduoja, kad didžiausias transporto priemonės greitis būtų 88 km/val. Šis greitis  nustatytas iš mūsų gamyklos išvažiuojančių sunkvežimių borto programinėje įrangoje. Iš tiesų, tokiu būdu apribojus greitį, kelionės trukmė sumažėja tik keliomis minutėmis, tačiau degalų sąnaudos sumažėja 1 % (palyginti su ta pačia kelione, kai važiuojama 90 km/val. greičiu)!

Pasirinkite efektyviausią sunkvežimių techninės priežiūros ir aptarnavimo sprendimą

Labai svarbu atlikti periodinę transporto priemonių techninę priežiūrą. Nepakeitus alyvos, esant žemam padangų slėgiui ar neatlikus ratų suvedimo, padidės degalų sąnaudos. Todėl jūsų automobilių parkui siūlome planinės techninės priežiūros paslaugas, kurių metu naudojamos ORIGINALIOS dalys, kurioms suteikiama gamintojo garantija, todėl prižiūrimos transporto priemonės važiuos ilgiau.

p041327

Naudokite specialią konfigūraciją, tepalus ir parinktis

Be atsakingo vairavimo ir planinės techninės priežiūros, sukūrėme technines priemones, skirtas jūsų komercinio parko degalų sąnaudoms optimizuoti. Tai reiškia, kad reikia naudoti variklio tepalus, pritaikytus jūsų sunkvežimio poreikiams. Galite rinktis iš plataus asortimento aukštos kokybės tepalų, kurie mažina  trintį ir apsaugo jūsų transporto priemonės variklį.

Konfigūruodami transporto priemones, turėtumėte atsižvelgti į du pagrindinius kriterijus:

  • vidutinę jūsų sunkvežimių vežamą apkrovą
  • žemės, kuria jie važinės, topografiją.

Atsižvelgdami į jūsų reikalavimus, mes parinksime jūsų veiklai tinkamą variklį, kurio galia atitiks poreikius.

Taip pat, siekiant padidinti sunkvežimių degalų ekonomiją, svarbu parinkti tinkamą varantįjį veleną ir galutinės pavaros perdavimo santykį. Sukūrėme galingą įrankį, kurį naudodami galite nustatyti tinkamiausią pavarų santykį, priklausomai nuo minėtų dviejų pagrindinių kriterijų ir jūsų naudojimo: didžiausio reikalaujamo vidutinio greičio, padangų komplektacijos ir pan.

Sprendžiant dėl geriausios konfigūracijos jūsų sunkvežimiui taip pat reikia atsižvelgti į aerodinamiką, kuri, nors dažnai pamirštama, yra labai svarbi. „Renault Trucks“ sunkvežimiai nuo pat pirmojo etapo buvo sukurti taip, kad jų pasipriešinimo koeficientas būtų kuo mažesnis. Dėl šios priežasties kabina yra trapecijos formos, gale platesnė nei priekyje, o priekinis stiklas 12 % pasviręs atgal. Transporto priemonėje taip pat standartiškai įrengtas integruotas deflektorius, kurį galima reguliuoti 5 skirtingose padėtyse. Jei pagrindinis prioritetas - degalų sąnaudų mažinimas, galite rinktis sunkiasvorius aerodinaminius komponentus. Galite rinktis sustiprintus šoninius deflektorius, gaubto prailginimus virš važiuoklės ar durų prailginimus. Sudėjus šiuos komponentus, degalų sąnaudos gali sumažėti daugiau nei 1 %. Atėmus tai iš nuvažiuotų kilometrų skaičiaus, galima sutaupyti nemažai.

Kad ir kokie būtų jūsų degalų sąnaudų mažinimo tikslai, nedvejodami kreipkitės į mus.

AERODINAMINIS DIZAINAS

Renault Trucks Aerodynamic Design

1 - Įvairių tipų stogo deflektoriai

Fiksuoti (88 mm), reguliuojami rankiniu būdu nuo 285 iki 496 mm (greitas reguliavimas pasirinktinai) - sulankstomi šoniniai deflektoriai.

2 - 12° priekinio stiklo nuolydis

3 - Bamperis su integruotu spoileriu

4 - Trapecijos formos kabina

2,3 m priekyje ir 2,5 m gale.

5 - Apsauginio gaubto praplėtimai

Ant rėmo ir durų prailginimai.

6 - Deflektorius, įmontuotas į optinį bloką

7 - Ratų arkos

Pagerina oro srautą ir sumažina vandens kiekį vandens purslus.

Pateikdamas šią formą sutinku, kad „Renault Trucks“ saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti „Renault Trucks“ partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Set canonical URL
Off