Atsiliepimai

Renault Trucks D - Italija - Fratelli Iapichino SRL

Distribucija

5min
RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

Bendrovė „Fratelli Iapichino“ naudoja „Renault Trucks D“ autovežį naujų ir naudotų automobilių gabenimui visoje Italijoje. Šį modelį vadovai ir vairuotojai labai vertina dėl mažų degalų sąnaudų, transporto priemonės tvirtumo bei patogumo.

FRATELLI IAPICHINO SRL

 

ĮKŪRIMO METAI: 2008.

BŪSTINĖ: Kolornas, Parma.

VEIKLA: Vietiniai gabenimai.

ŠALYS: Italija.

14: darbuotojų skaičius, iš jų 10 vairuotojų..

NUVAŽIUOJAMŲ KILOMETRŲ SKAIČIUS: 120 –130 tūkst. km per metus su kiekviena transporto priemone.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL
Kuo užsiima jūsų įmonė?

„Fratelli Iapichino SRL“ yra šeimos valdoma įmonė, perduodama iš tėvo sūnui. Mūsų pagrindinė veiklos sritis – automobilių pervežimai, dirbame su visais prekių ženklais. Finansų krizės metu naudotų automobilių paklausa išaugo, o naujų mažėjo. Per pastaruosius dvejus – trejus metus naujų automobilių pardavimai ir registracija augo, kaip ir mūsų verslas. 2012 m. pradėjome plėsti savo sunkvežimių parką ir įsigijome pirmąjį „Renault Trucks“ sunkvežimį – „Renault Premium 460“. Nuo tada jis nuvažiavo 500 000 km, jam 5 kartus atlikta techninė priežiūra, be jokio remonto ir sunaudodamas vos kelis litrus alyvos kas 100 000 km... Kitaip tariant, „Renault Premium“ priežiūra mums nieko nekainuoja.

 

Kokie jūsų veiklos aspektai kelia daugiausia susirūpinimo?

E. I. — Mes veikiame visoje Italijoje. Mūsų sunkvežimiai važiuoja greitkeliais ir paprastais keliais, siaurais ir vingiuotais kalnų keliais, kurių Italijoje jų yra daug, taip pat per didelius miestus ir kaimus. Todėl sunkvežimiai turi galėti važiuoti visur, būti manevringi ir patikimi. Po pirmosios teigiamos patirties naudojant „Renault Premium“ šiais metais nusprendėme įsigyti naują „Renault Trucks D“. Didžiausią mūsų, kaip ir kitų vežėjų, išlaidų dalį sudaro degalai. Todėl kartu su broliu tikriname kiekvieno sunkvežimio degalų sąnaudas. Įsitikinome, kad „Renault Trucks D“ vidutinės degalų sąnaudos yra išties puikios.

POŽIŪRIS
FRATELLI IAPICHINO SRL - Renault trucks D

Santo Zambaldo, „Renault Trucks D“ vairuotojas.

„Paprastai pradedu darbą 6 ar 7 val. ryto, priklausomai nuo užduoties, pasikrovimo ir paskirties vietos. Keliauju pas prekybos atstovus pristatydamas jiems automobilius, o tada grįžtu atgal paimti naujo krovinio. Matau, kad „Renault Trucks D“ priklauso naujai kartai. Turiu viską, ko man reikia, ir nebereikia paleisti vairo, kad pasiekčiau valdiklius. Kabina erdvi, su patogiu ir plačiu gultu. Viduje galima lengvai judėti, puikus matomumas ir vairavimo padėtis. Kalbant apie saugumą, įspėjimo apie susidūrimą sistemos kamera yra tikras privalumas. Ji puikiai tinka mano darbui!“

Kokia jūsų nuomonė apie „Renault Trucks D“ po kelių mėnesių eksploatavimo?

E. I. — Pirmieji mėnesiai patvirtino mūsų nuomonę apie „Renault“ sunkvežimius ir serviso paslaugas. „Renault Trucks D“ – tikrai patikimas. Važiuojant pavaros perjungiamos labai tyliai ir maloniai. Vairuotojai net sako man: „Enzo, vairuoti šį sunkvežimį – tas pats, kas vairuoti autobusą“! Jo tvirtumas ir manevringumas idealiai tinka vidutiniams ir dideliems nuotoliams, taip pat važiuoti siaurais ir vingiuotais keliais. Puikus manevringumas pakrovimo ir iškrovimo metu, kaip ir visose kitose situacijose, su kuriomis susiduriame dirbdami. Tai ne tik mano nuomonė – atsiliepimus apie „Renault Trucks D“ savybes mums nuolat teikia ir vairuotojai. Mes savo darbuotojais pasitikime. Ir norime, kad vairuotojai būtų patenkinti sunkvežimiais, nes būtent jie juos vairuoja. Jie iš tiesų patogiai jaučiasi kabinoje, įrengtas labai patogus ir platus gultas. Vairuotojo vieta puikiai pritaikyta darbui. „Renault Trucks D“ važiuoja tarsi lengvasis automobilis. Jis labai stabilus posūkiuose ir niekada nesvyra ant šono.

 

 

Kaip galite apibūdinti savo santykius su „Renault Trucks“ atstovais?

E. I. — Esu labai patenkintas santykiais, kuriuos sukūrėme per pastaruosius kelis mėnesius: „Renault Trucks“ atstovai dažnai mane aplanko, jie visada malonūs, draugiški ir visada yra pasiekiami. Tai atstovas, kuris iš tiesų domisi, kaip sekasi klientams. Pavyzdžiui, atstovai susisiekė su mumis, kai tik gavome sunkvežimius, kad paaiškintų jų savybes, naujas funkcijas ir padėtų jas naudoti optimaliomis sąlygomis. Galiausiai „Renault Trucks“ gamos našumas daugiausia susijęs su patikimumu ir mažomis priežiūros sąnaudomis: pastaraisiais metais visai nereikėjo remonto. Mes esame maloniai nustebinti, kiek daug kilometrų galime nuvažiuoti su „Renault Trucks D“!

 

Set canonical URL
Off