Transporto sprendimas

Elektrinių sunkvežimių kaina: ar elektromobilumas brangus?

Elektromobilumas

4min
Deliver with a Renault Trucks Master E-Tech

Nors elektrinių sunkvežimių įsigijimo kaina gali būti didesnė nei dyzelinių sunkvežimių, vyriausybės subsidijos ir mažesnės eksploatacinės išlaidos per visą transporto priemonės eksploatavimo laikotarpį turi bendrą teigiamą poveikį mažinant TCO (Total Cost of Ownership). Kai kuriose operacijose elektriniai sunkvežimiai per porą metų gali pasiekti dyzelinu varomų alternatyvų paritetą. Naudodamiesi visapusiška "Renault Trucks" parama, galite gerokai sumažinti anglies dioksido išmetimą į aplinką, nedarydami įtakos savo pinigų srautams jau šiandien. Sužinokite, kaip tai padaryti.

Įsigydami elektrines transporto priemones: atsižvelkite į bendrą nuosavybės kainą

Pereinant prie elektromobilių reikia daug daugiau dėmesio skirti ne pirkimo kainai, o TCO. Nors šiandien dyzelinės transporto priemonės pirkimo kaina vis dar yra mažesnė nei elektrinės transporto priemonės, per visą transporto priemonės naudojimo laikotarpį išlaidų skirtumas labai sumažėja. Skaičiuojant TCO atsižvelgiama į keletą veiksnių. Visų pirma gali būti naudojama pirkimo kaina, energijos sąnaudos, naudojimo, techninės priežiūros ir perpardavimo vertė, finansavimas ir draudimas ir kt. Ir daugeliu atvejų elektrinė transporto priemonė yra konkurencingesnė už dyzelinę.

Pagalba įsigyjant elektrines transporto priemones

Panašiai kaip ir elektrinių lengvųjų komercinių transporto priemonių atveju, perkant elektrines sunkiąsias komercines transporto priemones, teikiama vyriausybės parama pardavimui subsidijuoti. Tai taikoma daugumoje Europos šalių. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į mūsų energetikos pertvarkos specialistus.

Mažesnės eksploatacinės išlaidos

Elektrinis sunkvežimis sukuria mažesnes eksploatacines išlaidas nei dyzelinis sunkvežimis. Visų pirma, nebereikia mokėti už dyzeliną, ir nors elektrinę transporto priemonę vis tiek reikia įkrauti, poveikis biudžetui yra neproporcingas dyzelino išlaidoms.

Be to, elektriniai varikliai yra paprastesnės konstrukcijos ir lengviau pagaminami nei ICE varikliai. Todėl jų techninės priežiūros išlaidos gerokai mažesnės. 

Pritaikyta "Renault Trucks" parama pereinant prie elektrinių transporto priemonių

Perėjimas prie elektromobilių reikalauja kruopštaus planavimo: eksperto konsultacija padės sklandžiai pereiti prie elektromobilių. Teikiame specialiai pritaikytą paramą, susijusią su tinkamais produktais ir paslaugomis, kad išlaikytumėte ramybę ir išlaikytumėte savo veiklos biudžetą, o perėjimas prie elektromobilių būtų lengvesnis. Galime atlikti tikrąją jūsų automobilių parko analizę, kad galėtume parengti kelerių metų perėjimo planą ir pateikti skaičiavimus, kaip sumažinsite išmetamo CO2 kiekį.

master ze crop plug

Elektra varomas sunkvežimis, sukonfigūruotas taip, kad atitiktų jūsų reikalavimus

Išnagrinėję jūsų reikalavimus ir veiklos apribojimus, mūsų ekspertai rekomenduos geriausiai jūsų veiklai pritaikytą elektrinį sunkvežimį. Turime plačiausią elektrinių sunkvežimių pasiūlą rinkoje. Nuo "Renault Trucks E-Tech Master 3.1T" iki " Renault Trucks E-Tech D Wide 6x2 26 T" - mūsų asortimentas gali atitikti jūsų reikalavimus. Renkamasi atsižvelgiant į:

  • Jūsų kasdienio nuvažiuojamo atstumo reikalavimus

  • Jūsų veiklą

  • Jūsų transporto priemonės įkrovimo apribojimus.

Kiekvienoje transporto priemonėje galima įsigyti nuo trijų iki šešių akumuliatorių blokų.

  "Renault Trucks E-Tech Master Renault Trucks E-Tech D Renault Trucks E-Tech D platus
Akumuliatoriaus talpa 52 kWh Nuo 200 iki 400 kWh 200 ir 265 kWh
Darbinis nuotolis 200 km 400 km 180 km

Įkrovimas gali būti vykdomas vietoje, ne piko metu per naktį, taip pat eksploatacijos metu. Galima numatyti greitą arba dalinį įkrovimą, pavyzdžiui, per pietų pertrauką. Mūsų ekspertai teikia patikimus, pragmatiškus patarimus, kad galėtumėte pasirinkti geriausią infrastruktūros įrengimo variantą, atsižvelgdami į savo verslą ir sunkvežimių naudojimo būdą.

Renault Trucks E-Tech range outside

 

Renault Trucks E-Tech Master parked

Sutartinis akumuliatorių valdymas

Akumuliatoriai gali kelti rūpesčių, jei norite pereiti prie elektromobilių. Siekdami sumažinti bet kokį nerimą, esame įsipareigoję prisiimti atsakomybę už akumuliatorių valdymą per visą transporto priemonės gyvavimo ciklą; nesvarbu, ar tai būtų techninė priežiūra, atnaujinimas, antrasis gyvenimas ar perdirbimas. Be to, esame vienintelis gamintojas, kuris pagal sutartį garantuoja, kad po kiekvieno pilno įkrovimo bus užtikrintas tinkamas energijos lygis visą automobilio naudojimo laiką, nes tai yra mūsų akumuliatoriaus pažadas.

Susijusios techninės priežiūros sutartys

Visus mūsų parduodamus elektromobilius remiame mūsų "Start & Drive Excellence" techninės priežiūros sutartimi, kuri apima prognozuojamąją techninę priežiūrą, nusidėvėjusias dalis, remontą ir visą parą veikiantį gedimų šalinimą (įskaitant vilkimą), kad galėtumėte paskirstyti savo sunkvežimių techninės priežiūros išlaidas per visą sutarties laikotarpį. Nepatirsite jokių nemalonių staigmenų ar netikėtų išlaidų. Elektromobiliams "Renault Trucks" suteikiama dvejų metų garantija, o techninės priežiūros sutartis gali būti sudaroma iki dešimties metų.

Finansinė parama

Galite pasikliauti "Renault Trucks Financial Services" finansinėmis paslaugomis finansuodami savo investicijas. Esame krovinių vežimo pramonės ekspertai, todėl galime pasiūlyti individualius sprendimus su tinkamomis elektromobilumo sąlygomis, kuriuose atsižvelgiama į viską, ko reikia, kad sunkvežimis būtų eksploatuojamas optimaliai ir be nemalonių netikėtumų.

Naudojantis "Renault Trucks Financial Services", viena fiksuota mėnesine įmoka galima padengti važiuoklės, akumuliatorių, kėbulo, aptarnavimo ir techninės priežiūros sutarties, finansavimo ir draudimo* išlaidas. Priklausomai nuo vietos teisės aktų, galime įtraukti net įkrovimo infrastruktūrą. Valdome sunkvežimio ir jo akumuliatorių gyvavimo ciklą, kad prireikus galėtume efektyviau numatyti atnaujinimą.

Taip pat puikiai išmanome kiekvienoje šalyje teikiamas vyriausybės ir vietos paramos subsidijas ir galime padėti jums atlikti reikiamus procesus joms gauti.

*galima įsigyti pagal šalį

salesman talking with a client at his desk

Kiekviename jūsų perėjimo prie elektromobilumo etape "Renault Trucks" padės jūsų verslui: atliks jūsų veiklos analizę pagal užsakymą, rekomenduos tinkamiausius sunkvežimius, valdys įkrovimo infrastruktūros projektus ir rūpinsis kasdieniu sunkvežimių naudojimu. Mes viską sutvarkome, kad galėtumėte ramiai susitelkti į pagrindinę veiklą. Nedvejodami kreipkitės į mus, kad gautumėte individualų pasiūlymą arba mūsų elektromobilumo ekspertų konsultaciją.

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Set canonical URL
Off