Transporto sprendimas

Vietos taryboms skirta įranga: Sunkvežimiai, atitinkantys visus jūsų poreikius

Distribucija

4min
Renault Trucks D Bin collection

Būdami vietos taryba, privalote tvarkyti atliekų surinkimo, kelių priežiūros ir nuotekų sistemos darbus. Kiekvienoje iš šių sričių "Renault Trucks" jums padės savo puikiai pritaikytomis transporto priemonėmis ir susijusiomis paslaugomis, kurios palengvins jūsų kasdienybę.

Valdykite atliekų surinkimo misijas naudodami veiksmingus įrankius

Kad galėtumėte kuo geriau pritaikyti savo įrankius atliekų surinkimo poreikiams, "Renault Trucks" siūlo rinktis iš penkių nuo 3,3 iki 32 tonų sveriančių transporto priemonių, kurios gali būti įvairių konfigūracijų ir kėbulų, priklausomai nuo jūsų konkrečių reikalavimų. Galite rinktis sunkvežimių su tradiciniais varikliais parką, o galite rinktis alternatyvius energijos šaltinius. Jau daugelį metų "Renault Trucks" kuria 26 tonų sveriančias šiukšlių surinkimo transporto priemones, kurios varomos gamtinėmis dujomis, o pastaruoju metu - visiškai elektrinius, taigi nulinės emisijos sunkvežimius. Mūsų sunkvežimiai sukurti taip, kad jūsų darbuotojai galėtų dirbti saugiai, optimaliomis ir patogiomis sąlygomis.

Renault Trucks D
Renault Trucks D

 

Kadangi išlaidų klausimas yra labai svarbus, turime priemonių, kurios padės jums apriboti sunkvežimių eksploatacines išlaidas, nes finansavimo sprendimai puikiai tinka atliekų surinkimo veiklai. Taip pat siūlome automobilių parko valdymo sprendimą, efektyvaus vairavimo mokymo kursus, individualius techninės priežiūros planus ir daug kitų paslaugų. Kartu su "Renault Trucks" žinomomis ir visą tinklą apimančiomis žiniomis.

Saugiai dirbkite savo miesto keliuose naudodami gerai pritaikytą įrangą

Kelių darbai gali būti įvairių formų, tačiau jų bendras vardiklis visada yra sauga. Nesvarbu, ar ieškote vilkiko, šlavimo mašinos, ar sniego valytuvo, mūsų "Renault Trucks" automobiliai turi daugybę skirtingų komplektacijų, atitinkančių jūsų poreikius, kad būtų užtikrintas ir jūsų atstovų, ir kitų žmonių saugumas.

Dėl ilgalaikės partnerystės su kėbulų gamintojais "Renault Trucks" galėjo sukurti konkrečias transporto priemones su įrangos detalėmis, kuriomis siekiama integruoti visas svarbiausias galimybes, kurių jums gali prireikti kasdien. Užtikriname, kad prie mūsų sunkvežimių galėsite lengvai pritaikyti bet kokį jums patinkantį kėbulą.

Renault Trucks C
Renault Trucks D

Nuo finansavimo iki parko valdymo, individualių techninės priežiūros planų ir originalių dalių naudojimo - "Renault Trucks" yra pasirengusi kiekviename žingsnyje padėti užtikrinti jūsų parko ilgaamžiškumą ir sumažinti eksploatacines išlaidas.

Jūsų nuotekų sistemos darbų pelningumas

Nuotekų sistemos transporto priemonės yra ypač sudėtingos ir brangios. Dėl važiuoklės, kurioje galima sumontuoti nuotekų plovimo, grandymo ar siurbimo ekskavatorių įrangą, "Renault Trucks" suteikia galimybę geriausiomis sąnaudomis ir per trumpiausią laiką pritaikyti pasirinktą kėbulą.

Nesvarbu, ar savo transporto priemonių parką valdote tiesiogiai, ar per išorės paslaugų teikėją, mūsų "Optifleet" transporto priemonių parko valdymo programinė įranga gali padėti kontroliuoti logistinius veiklos aspektus, kontroliuoti degalų sąnaudas ir užtikrinti optimalų transporto priemonių naudojimą. Naudojant "Optifleet" realiuoju laiku valdomos transporto priemonės, pagal jūsų nustatytus kriterijus (vidutinės sąnaudos, kėbulo komponentų naudojimas, vairavimo stilius ir t. t.) galima rengti kasdienes, savaitines arba mėnesines ataskaitas.

Be to, "Renault Trucks" gali patarti dėl transporto priemonių finansavimo, atsižvelgiant į jūsų veiklos ypatumus. Taip pat teikiame pagalbą per visą transporto priemonės gyvavimo ciklą, sudarydami individualius techninės priežiūros planus ir vykdydami aktyvią techninę priežiūrą bei nusidėvėjimo valdymą - būtent dėl naujoviškos imobilizacijos prevencijos paslaugos. Tokiu būdu galite užtikrinti maksimalų savo transporto priemonių prieinamumą, padėdami padidinti jų ilgaamžiškumą - dėl to jūsų investicijos taps dar pelningesnės.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

 

Set canonical URL
Off