Atsiliepimai

Kiekvieną naktį 15 aukščiausios klasės Paryžiaus parduotuvių gauna prekių elektriniais sunkvežimiais

#JoinTheGoodMove

Distribucija

3min
Renault Trucks D ZE Guerlain

Atsiliepimai - 2020 m. balandžio mėn.

Sandrine Sommer ėjo „Guerlain" vyriausiosios tvarumo pareigūnės pareigas nuo 2007 m. Šis aukščiausios kokybės kvepalų, odos priežiūros ir makiažo prekių ženklas naudoja „Renault Trucks D" 100 % elektrinius sunkvežimius nuo 2014 m. gegužės mėn. Apžvelgiame šešerius intensyvaus bendradarbiavimo metus.

 

Renault Trucks D Z.E Guerlain Illustration

« 2014 m. gegužę „Guerlain" nusprendė iš naujo sukurti miesto logistikos sprendimą, skirtą pristatyti prekes į 15 mūsų parduotuvių Paryžiaus centre, įskaitant parduotuvę, esančią Eliziejaus laukų aveniu 68. Pasirinkome elektrą! Svarbu suprasti, kad mūsų bendrovė nuo 2007 m. yra visiškai įsipareigojusi įgyvendinti darnaus vystymosi strategiją, įgyvendindama keturias pagrindines prioritetines sritis: ekologinį dizainą, biologinę įvairovę, klimato apsaugą ir socialinę atsakomybę.

„Guerlain": socialiai palankios grožio priemonės, užtikrinančios tvarų mobilumą

Kaip vyriausiasis tvarumo pareigūnas ir „Guerlain" vadovybės komiteto narys didžiuojuosi, kad visi 4 000 darbuotojų, iš kurių 2 500 dirba mūsų tarptautinėse rinkose, yra įsipareigoję dirbti tvaresnio pasaulio labui. Gamta buvo mūsų įkvėpimo šaltinis nuo pat įmonės įkūrimo 1828 m., o daugiau nei prieš 13 metų gamtos apsaugą padarėme svarbiausia mūsų veiklos sritimi. Dabar mūsų visos įmonės tikslas - iki 2028 m. pasiekti, kad anglies dioksido išmetimai būtų nuliniai. Tai reiškia, kad reikia mažinti gaminių pakuočių svorį, pavyzdžiui,  „Imperial Orchid" kremo indelio svorį sumažinome net 60 %, ir mažinti anglies dioksido poveikį aplinkai.

Siekdami padėti įgyvendinti šį tikslą, dar 2014 m. kreipėmės į logistikos paslaugų teikėją „Speed Distribution", kad rastume švarų ir veiksmingą savalaikio pristatymo sprendimą savo 15 Paryžiaus parduotuvių. „Speed Distribution" pasiūlė mums išbandyti tuometinį elektrinio 16 tonų sunkvežimio prototipą - „Renault Trucks D". Praėjus šešeriems metams, vis dar naudojame tą pačią transporto priemonę - kasmet atnaujiname nuomos sutartį - ir net praminėme ją „Bumblebee" pagal mūsų įmonės emblemą ir kasdienį įsipareigojimą saugoti bites.

200 km nuotolis su nuline emisija

Pasirinkę naudoti elektrinį miesto sunkvežimį, ne tik 30 metrinių tonų sumažinome metinį anglies dioksido išmetimą, bet ir padidinome efektyvumą. Tai, kad sunkvežimis veikia visiškai tyliai, reiškia, kad dabar galime pristatyti prekes į savo parduotuves naktį. Tai reiškia, kad visos 15 parduotuvių gali būti tikros, kad kitą rytą atsidariusios bus visiškai aprūpintos prekėmis. Mūsų pardavimų konsultantai taip pat didžiuojasi galėdami pranešti apie šią sistemą savo klientams. Kai kurie net pasinaudojo ja kaip privalumu, aiškindami mūsų įsipareigojimą klientams, kuriems vis labiau rūpi aplinkos apsauga.

Kiekvieną naktį sunkvežimis nuvažiuoja daugiau kaip 200 km, keliaudamas tarp mūsų gamybos centro Šartre, „Speed Distribution" sandėlio Ivry-sur-Seine ir 15 mūsų parduotuvių Paryžiaus centre. Iš pradžių šiek tiek nerimavome dėl transporto priemonės veikimo nuotolio, tačiau paaiškėjo, kad ji puikiai atitinka mūsų poreikius. Dėl to mums pavyko pasiekti tikrą teigiamą rezultatą, nes nulinę taršą pasiekiame nuo logistinės kelionės pradžios iki pabaigos, o ne tik paskutiniame kilometre.

Žinoma, kad ir koks efektyvus būtų elektrinis sunkvežimis, vien elektra varomas sunkvežimis niekada nesumažins viso mūsų išmetamo CO2 kiekio, kurio didžioji dalis susidaro gabenant mūsų gaminius oru, tačiau jis padeda sumažinti ne tik CO2, azoto oksidų (NOx) ir smulkiųjų kietųjų dalelių, bet ir triukšmo taršą. Tai pasirodė esanti tikra sėkmė Paryžiaus regione, bent jau mūsų įmonės įvaizdžio požiūriu. 2016 m. lapkritį „Bumblebee" net buvo naudojamas kaip mobili kirpykla prie mūsų parduotuvių, remiant labdaros akciją „Movember", kurios metu buvo renkamos lėšos.

Neabejoju, kad „Guerlain" tvarus mobilumas miesto aplinkoje turi šviesią ateitį, ir mes jau svarstome panašius projektus i Belgijoje, Italijoje ir Ispanijoje. »

Chemikė ir pakuočių inžinierė Sandrine Sommer nuo 2007 m. yra „Guerlain" vyriausioji tvarumo pareigūnė. Nuo pat paskyrimo į šias strategiškai svarbias pareigas ji yra kvepalų įmonės valdymo komiteto narė. Jos misija: mažinti garsiojo „Maison” poveikį aplinkai ir visuomenei. Jos tikslas: iki 2028 m. pasiekti anglies dioksido neutralumą.

Set canonical URL
Off