Transporto sprendimas

BETONVEŽIAI

Statybų darbai

5min
renault trucks c concrete truck

Betono gabenimas turi atitikti labai specifinius reikalavimus. Be to, kad jums reikia patikimo ir manevringo betonvežio, taip pat turite atlikti kuo daugiau reisų per kuo trumpesnį laiką. „Renault Trucks“ padės išsirinkti gaminius ir paslaugas, specialiai pritaikytas gabenimams betonvežiais.

Padidinkite betonvežių pelningumą

Betonvežis nepanašus į jokį kitą sunkvežimį. Jis laikomas daugiau spec. paskirties transporto priemone, nei sunkvežimiu. Kad jis būtų pelningas, reikia transportuoti kuo daugiau betono. Važiuoklė turi būti kuo lengvesnė. „Renault Trucks“ naudoja C gamos važiuoklę, todėl ant jos galima montuoti pasirinktą maišyklę, o jūsų naudingoji apkrova bus didesnė. Su „Renault Trucks C XLOAD“ „Renault Trucks“ siūlo lengviausią rinkoje 8x4 sudvejintų galinių ašių betonvežį (UTAC srtifikatas).

kg Tai yra „Renault Trucks“ C XLOAD 8x4 nuosavas svoris

Išskirtinai lengva važiuoklė, ant kurios galite sumontuoti 7,5–8 m3 cemento maišyklę. Kiekvienu reisu galite gabenti daugiau cemento, todėl gali padidėti kasdienių užduočių arba aptarnaujamų statybų aikštelių skaičius, taip sumažinant išlaidas ir padidinant pelningumą.

Renault Trucks C x-load
Renault Trucks C x-load
   

 

Sumažinkite betonvežių pristatymo laiką

Betonvežiai yra ypač sudėtingi inžineriniu požiūriu. „Renault Trucks“ gali padėti jums sukonfigūruoti sunkvežimį, atsižvelgiant į jūsų poreikius, kad jį būtų galima pristatyti per trumpiausią įmanomą laiką. Pagal antstatų gamintojų rekomendacijas „Renault Trucks C“ modelių važiuoklės gali būti aprūpintos specialiais kronšteinais, plokštėmis ant rėmo lengvesniam antstato montavimui:

  • Specialus paruošimas patogiam krano-manipuliatoriaus ir jo kojų montavimui
  • Didelio galingumo galios nuėmimo įtaisai siurbliams prijungti
  • Zonos optimaliam svorio išdėstymui

Visa tai palengvina antstatų gamintojų darbą ir sutrumpina sunkvežimio paruošimo laiką, o tai reiškia, kad transporto priemones galima pradėti naudoti kur kas greičiau. Kad viskas būtų dar paprasčiau, „Renault Trucks“ taip pat siūlo galimybes, specialiai pritaikytas dviejų didžiausių rinkos gamintojų maišyklėms. Tai garantuoja trumpesnį gamybos laiką ir puikų važiuoklės ir pasirinkto antstato suderinamumą. 

 

Tvirti ir patikimi betonvežiai

Prieš išvažiuodami iš mūsų gamyklos, sunkvežimiai tikrinami, kad būtų užtikrintas tvirtumas ir patikimumas. „Renault Trucks C“ modeliai gali pasigirti keletu pranašumų, todėl vairuotojai gali vykdyti užduotis net sunkiausiomis sąlygomis:

  • 24° atakos kampas
  • 440 mm prošvaisa po degalų baku
  • Mažas posūkio spindulys
  • „Optidriver Xtended“ pavarų dėžė su dviem palėtintomis pavaromis ir bekelės režimu, kad būtų lengviau vežti sunkius krovinius ir įveiki vietovės nelygumus.

Valdykite savo parką atsižvelgdami į savo poreikius

Kaip operatorius, daugiau dėmesio skiriate variklio darbo valandoms, o ne transporto priemonės ridai. Štai kodėl mūsų sunkvežimiuose įrengti laikmačiai, kurių pagalba jūs tiksliai žinote, kiek laiko dirbo variklis. Šiuos duomenis galima perkelti į „Optifleet“. Ši sumani parko valdymo paslauga bus labai naudinga planuojant keliones lengvai ir efektyviai. Dėl geografinio sekimo parinkties galite tiesiogiai pritaikyti modifikacijas ir įspėti vairuotojus, jei pasikeičia jų tvarkaraštis arba jei jums reikia atlikti papildomas užduotis. Taip pat galite stebėti konkrečius sunkvežimio rodmenų duomenis: degalų sąnaudas (litrais arba procentais) važiuojant arba naudojant galios nuėmimo įtaisus, tuščiąją eigą, važiavimo planavimą. Tai yra naudingos opcijos, kurios užtikrina, kad sunkvežimio galimybės bus naudojamos efektyviai.

Padidinkite parengtį darbui

Jei jūsų įmonė valdoma pagal šūkį „saugumas svarbiausia“, „Renault Trucks“ personalizuotas techninės priežiūros planas „Predict“ jums puikiai tinka! Jis sujungia geriausias technologijas ir žmogaus patirtį. Jūsų naujo sunkvežimio techniniai duomenys bus integruoti į skaitmeninę platformą, kuri reguliariai juos analizuos ir siųs įspėjimus. Būsite informuoti apie reikalingus atlikti priežiūros darbus ir galėsite planuoti apsilankymą servise jums pastogausiu metu. Tokiu būdu galite padidinti savo transporto priemonės darbo laiką ir išvengti nenumatytų gedimų. 

 

Optimizuokite eksploatavimo išlaidas

Gabenimai betonvežiais yra unikali veikla ir „Renault Trucks“ tai puikiai žino. Mūsų komanda gali padėti ir patarti finansavimo ir transporto priemonių priežiūros klausimais, kad galėtumėte kontroliuoti savo išlaidas.

Sumažinkite techninės priežiūros išlaidas

Betonvežių važiuoklės apkrovos dažnai yra didėlės, dėl to gali nukentėti mechaninės dalys. Siekdami sumažinti priežiūros išlaidas, „Renault Trucks“ siūlo platų standartinių „eXchange“ dalių asortimentą: naudotas dalis keičiame sertifikuotomis originaliomis, kurias patys atnaujiname. Šios dalys atitinka tuos pačius reikalavimus kaip ir naujos, ir joms taikoma dvejų metų garantija už mažesnę kainą. Nauda ne tik jums ar jūsų sunkvežimiui, bet ir aplinkai.

Finansavimas

Jūs puikiai žinote savo veiklos sritį. Mes taip pat. „Renault Trucks“ pasiūlys finansavimo sprendimą, kuris geriausiai kiekvienam jūsų betonvežiui. Lankstūs finansavimo sprendimai paruošiami atsižvelgiant ir į sunkvežimio pristatymo laiką. Finansavimo planai ir trukmė pritaikomi prie mažos ridos, paprastai fiksuojamos šiame veiklos sektoriuje. Tikslas visada bus tas pats: optimizuoti veiklos sąnaudas ir padidinti savo veiklos pelningumą. 

 

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva” ir gaukite individualų finansavimo sprendimą.

Set canonical URL
Off