Transporto sprendimas

NUOTĖKŲ SISTEMŲ TVARKYMO DARBAMS

Distribucija

5min
Renault Trucks C High pressure jetting truck

Visiems nuotekų, vamzdžių ir kanalų sistemų darbams jums reikia tvirtų, galingų bei lengvų sunkvežimių su lengvai montuojamu antstatu plovimo, grandymo ar siurbimo darbams. „Renault Trucks“ padės išsirinkti geriausią sprendimą jūsų veiklai ir pasiūlys papildomas paslaugas efektyviam darbui.

Sunkvežimiai su aukšto slėgio siurbliais

Nuotekų sistemų priežiūros darbams ir įrangai reikia lengvo ir galingo sunkvežimio. „Renault Trucks C” pasižymi tvirta važiuokle su keliamąja galia iki 22,8 t.

kg Tai lengviausios rinkoje „Renault Trucks C“ 8x4 versijos svoris.

DTI 11 variklis, kurio maksimali galia yra 460 AG, leis jums prie galios nuėmimo įtaiso pajungti įvairią, net pačią galingiausią įrangą, atsižvelgiant į sunkvežimio konfigūraciją. Veikimo diapazonas pasižymi maksimaliu sukimo momentu, kuris yra 20% didesnis nei kiti rinkoje siūlomi variantai.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

„Renault Trucks“ glaudžiai bendradarbiauja su antstatų gamintojais ir paruošia transporto priemones lengvam antstatų montavimui. Galinė iškyša siūloma 50 mm intervalais, todėl nereikia trumpinti rėmo. Antstatų gamintojai taip pat turi prieigą prie specialaus „Renault Trucks“ portalo, kuriame gali rasti išsamią informaciją ir važiuoklių brėžinius. Tai leidžia parinkti geriausią antstatą, užtikrina nesudėtingą montavimo procesą ir garantuoja trumpesnį sunkvežimio pristatymo laiką jums.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

Organizuokite darbą ir stebėkite savo sunkvežimius realiu laiku

Siekiant maksimaliai išnaudoti transporto priemones, „Renault Trucks“ sukūrė sumanų parko valdymo sprendimą „Optifleet“. Ši sistema leidžia planuoti maršrutus ir stebėti transporto priemones realiu laiku. Jei jūsų tvarkaraštyje įvyko nenumatytas įvykis ar pasikeitė aplinkybės, galite greitai priskirti vairuotojus kitai užduočiai. Taip pat galite matyti informaciją apie degalų sąnaudas, vairavimo įpročius ar prie galios nuėmimo įtaiso pajungtą įrangą. Išsami informacija gali padidinti suvokimą apie degalų sąnaudas ir gali būti racionalaus vairavimo mokymų pagrindas. „Optifuel“ mokymus atlieka „Renault Trucks“ ekspertai, kurie su jūsų vairuotojais pasidalins žiniomis apie racionalų vairavimą ir padės jiems sumažinti degalų sąnaudas.

„Optifleet“ taip pat integruoja trečiųjų šalių duomenis, todėl jūsų partneriai gali stebėti jūsų parką savo sistemose.

„Optifleet“ padės užtikrinti pelningumą ir efektyvų darbo valdymą.

Nuotolinė stebėsena padeda išvengti netikėtų prastovų

Nuotekų sistemų valymas ir priežiūra yra labai specifinė veiklos sritis. Individualių techninės priežiūros planų dėka „Renault Trucks“ pasirūpins visomis jūsų sunkvežimių techninės priežiūros užduotimis atsižvelgdami į jų kasdienį naudojimą. Tai reiškia, kad jūs galite visiškai sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą ir nesirūpindami dėl netikėtų prastovų rizikos. Atlikdami techninę priežiūrą mūsų servisuose, maksimaliai išnaudosite mūsų technikų žinias ir aukštus darbo kokybės standartus – o jūsų sunkvežimiai visada atliks jiems patikėtas užduotis.

„Renault Trucks“ siūlo ir naują proaktyvios techninės priežiūros paslaugą „Predict“. Ji padeda išvengti netikėtų gedimų bei prastovų. Jūsų sunkvežimio duomenys yra saugomi specialioje skaitmeninėje platformoje stebint faktinį nusidėvėjimą. Jei sunkvežimio komponentas nusidėvėjo arba jį reikia keisti, „Renault Trucks” serviso atstovas susisieks su jumis ir suplanuos remontą jums tinkamiausiu laiku. „Predict“ užtikrina maksimalią sunkvežimio parengtį darbui.

Sumažinkite priežiūros išlaidas

Nuotekų sistemų priežiūrai skirti sunkvežimiai ir jų priežiūra gali nemažai kainuoti. Norėdami sumažinti remonto išlaidas, „Renault Trucks“ siūlo „eXchange“ programą – rinkitės renovuotas dalis vietoje naujų. Nebetinkamą naudoti sunkvežimio dalį išardome ir ją atnaujiname. Prieš pardavimą tokia dalis yra išbandoma, ji atitinka tuos pačius reikalavimus kaip ir naujos dalys. Visiems „eXchange“ gamykloje atnaujintiems ir sumontuotiems komponentams taikoma dvejų metų garantija. Tai reiškia, kad galite sumažinti transporto priemonės priežiūros išlaidas neprarasdami kokybės, tuo pat metu skatindami pakartotinį naudojimą ir tausodami aplinką.

Finansavimas

Jūsų veikloje naudojami sunkvežimiai reikalauja didelių investicijų. Mes puikiai žinome jūsų veiklos ypatumus, o tai reiškia, kad galime pasiūlyti geriausius sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius. Mūsų lankstūs finansavimo ir draudimo sprendimai yra pritaikyti jūsų verslui.

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva” ir gaukite indivdualų finansavimo pasiūlymą.

Set canonical URL
Off