E-Tech Gama

Elektrinių sunkvežimių ir komercinių transporto priemonių gama

Off
p041019

Apskaičiuokite būsimo elektrinio sunkvežimio ar automobilio ridą

„Renault Trucks" gali padėti kiekviename perėjimo prie elektromobilių etape, naudodama įrankius, leidžiančius nustatyti atstumą, kurį galite nuvažiuoti priklausomai nuo naudojimo būdo. Išbandykite mūsų simuliatorių ir vos keliais paspaudimais galėsite apskaičiuoti būsimos transporto priemonės nuvažiuojamą atstumą, atsižvelgiant į jos naudojimą, aplinką, temperatūrą ir apkrovą.

Modelis

Krovinys

Gabenimas

Temperatūra : 0°

Pakrovimas : 50%

Preliminari sunkvežimio rida pagal pasirinktus kriterijus:

0km
km
450km

Nurodyta rida priklauso nuo individualaus transporto priemonės naudojimo, jos įrangos ir kitų išorinių veiksnių. Kiekvienam modeliui rida skaičiuojama akumuliatoriaus veikimo pradžioje su maksimaliu pakuočių skaičiumi, ji pateikiama kaip orientacinė ir neturi sutartinės vertės.

 

Jei pageidaujate asmeninio, jūsų verslui pritaikyto skaičiavimo, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie galės pateikti konkrečius maršruto skaičiavimus, pagal jūsų veiklos poreikius ir krovinių vežimo maršrutus.

Pateikdamas šią formą sutinku, kad „Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti „Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.

Kokie veiksniai turi įtakos elektrinio sunkvežimio nuvažiuojamam atstumui?

Elektrinės transporto priemonės suvartojamas energijos kiekis priklauso nuo įvairių veiksnių. Juos nustatę iš anksto, galite įvertinti savo poreikius ir elektrinių sunkvežimių ridą.

Greitis

Tarp sunkvežimio judėjimo greičio ir jo suvartojamos energijos yra tiesioginis ryšys: kuo greičiau sunkvežimis juda, tuo daugiau energijos jis suvartoja. Tai reiškia, kad svarbu valdyti greitį. Taip pat turėtumėte žinoti, kad energiją galima atgauti stabdant. Tinkamai naudojant regeneraciją, galima padidinti jūsų transporto priemonės nuvažiuojamą atstumą.

Topografija

Reljefas taip pat atlieka lemiamą vaidmenį nuvažiuojamam atstumui. Įkalnėn varikliui reikia daugiau energijos, todėl sumažėja nuvažiuojamas atstumas. Tačiau važiuojant nuo kalno elektrinis sunkvežimis įkrauna savo akumuliatorių, nes stabdymui reikalinga energija yra pakartotinai panaudojama ir „grąžinama" į baterijas. Tai reiškia, kad kalvotas maršrutas nedraudžia investuoti į elektrinį sunkvežimį.

Įranga

Elektrinio sunkvežimio akumuliatorius taip pat maitina sunkvežimyje esančią įrangą. Todėl oro kondicionieriaus ar šildymo naudojimas taip pat turi įtakos akumuliatoriaus veikimo trukmei. Rekomenduojame šią įrangą naudoti taupiai.

Krovinys

Kaip ir ICE versijos, elektrinio sunkvežimio veikimo nuotolis labai priklauso nuo vežamo krovinio: kuo sunkesnis krovinys, tuo labiau sumažėja veikimo nuotolis.

Važiavimo stilius

Siekiant optimizuoti elektrinio sunkvežimio ridą, labai rekomenduojama pasirinkti sklandų vairavimo stilių, o vairuotojai raginami vairuoti racionaliai arba „ekonomiškai": sklandus vairavimas ir regeneracinio stabdymo naudojimas gali optimizuoti sunkvežimio ridą.

Susipažinkite su mūsų elektra varomomis transporto priemonėmis ir paslaugomis

Renault Trucks E-Tech D Elektrinis

Renault Trucks E-Tech D WIDE Elektrinis

Renault Trucks E-Tech Master Elektrinis

Renault Trucks E-Tech T Elektrinis

Renault Trucks E-Tech C Elektrinis

Atsisiųskite mūsų nemokamą baltąją knygą ir gaukite žingsnis po žingsnio vadovą, kaip sklandžiai dekarbonizuoti savo transporto priemonių parką.

Kokia parama teikiama perėjimui prie elektra varomų sunkvežimių?

Renkantis elektrinį sunkvežimį ar komercinę transporto priemonę reikia pasirinkti veiksmingiausią anglies dioksido išmetimo mažinimo sprendimą savo įmonei. „Renault Trucks" siūlo plačiausią rinkoje elektrinių sunkvežimių nuo 3,1 iki 44 tonų asortimentą. Siūlome savo e. mobilumo ekspertų paslaugas, kad padėtume jums pereiti prie elektros. Pirmas žingsnis - padėti įvertinti jūsų poreikius, optimizuoti jūsų TCO ir nustatyti jūsų anglies dioksido emisijų vertinimą. Antra, kai reikia išsirinkti elektrinę transporto priemonę, siūlome visapusišką pagalbą - nuo įsigijimo iki elektrinių sunkvežimių eksploatavimo stebėsenos. „Renault Trucks" yra jūsų partneris mažinant anglies dioksido išmetimą ir pereinant prie elektromobilumo.