Atsiliepimai

"Delanchy Group" naudoja "Renault Trucks" elektrinius sunkvežimius

#JoinTheGoodMove

Distribucija

Elektromobilumas

4min
Renault Trucks D Z.E. Delanchy

Brigitte Delanchy yra šios šeimos įmonės, kuri buvo įkurta 1968 m. Lorjane ir šiuo metu vykdo nacionalinę aprėptį - joje dirba 3 200 darbuotojų ir važinėja 1 000 transporto priemonių, generalinė direktorė. Būdama bekompromisė tvaraus vystymosi ir aplinkosaugos srityje, ji vėl naudoja elektrinius sunkvežimius."Renault Trucks" ir žvelgia į ateitį. Štai istorija Brigitos žodžiais.

Renault Trucks Z.E Delanchy Illustration

"Man patinka mano darbas! Valdyti logistikos srautus, ypač kai kalbama apie šviežius produktus, kurie pristatomi per 24 valandas. Tam reikia ne tik efektyvumo ir neįtikėtino dėmesio detalėms, bet ir realistinio požiūrio į naujoves. Kai 2017 m. nusprendėme įsigyti "Renault Trucks" elektrinio sunkvežimio prototipą, puikiai suvokiau, kad iš tikrųjų investuoju į ateitį. Ta 100 proc. elektrinė ir tyli transporto priemonė iki šiol užsidirba pragyvenimui Lione ir jo apylinkėse. Kiekvieną vakarą ji pristato į Liono Halles Paul Bocuse restoraną jūros gėrybes, sugautas dieną prieš tai Lorjane ir gabenamas mūsų "klasikiniais" sunkvežimiais-šaldytuvais.

Natūralu, kad nusprendėme plėtoti šią sėkmę įsigydami antrą elektrinę transporto priemonę - "Renault Trucks D Z.E.".skirtą aptarnauti Paryžių iš tarptautinio didmeninės prekybos turgaus Rungis. Ši investicija ne tik papildo mūsų transporto priemonių parką, bet ir yra mūsų tvarios plėtros strategijos dalis, o mūsų perėjimas prie energetikos prasidėjo 2016 m., tuo pačiu metu, kai tapome vandeniliu varomo "Energy Observer" partneriais, kurio misija - apskrieti pasaulį per šešerius metus laikotarpį gamindamas ir naudodamas savo energiją ir neišmesdamas jokių šiltnamio efektą sukeliančių dujų ar smulkių kietųjų dalelių.

Kasdien įgyvendiname transporto pramonės perėjimą prie energetikos

Be šios partnerystės su "Energy Observer", nekantriai laukiu pirmojo vandenilio sunkvežimio. Mano tėvas Džozefas, kuris 1968 m. įkūrė įmonę su vienu iš pirmųjų "Saviem" sunkvežimių, visada tikėjo vandeniliu. Tam tikra prasme tęsiu šeimos tradicijas! Labai didžiuojuosi galėdamas aktyviai prisidėti prie transporto perėjimo prie energetikos. Bendrovėje "Delanchy" tai praktiškai darome su savo dviem "Renault Trucks" elektriniais sunkvežimiais, kurie kiekvieną naktį važinėja Lione ir Paryžiuje. Neabejoju, kad tai ateities sprendimas ir kad jis taps plačiai paplitęs.

 

Tikiuosi, kad artimiausiu metu į savo parką galėsime įtraukti keletą naujų "Renault" elektrinių sunkvežimių. kad būtų užtikrintas krovinių pristatymas didžiuosius Prancūzijos miestus, kuriuos aptarnaujame - Paryžių, Lioną, Marselį, Bordo, Tulūzą, Ansi ir kt. - jau nekalbant apie, Italijoje ir Ispanijoje, kur taip pat esame įsisteigę.

Tiesą sakant, 2021 m. mums gali prireikti apie 20 elektrinių sunkvežimių! Tačiau kad ir koks būtų skaičius, aš liksiu ištikimas "Renault Trucks". Jų komanda pasirinko dirbti su mumis savo nuotykyje. Jie visada buvo šalia mūsų eksploatuojant mūsų prototipą kaip pirmąjį verslo modelį. O aš asmeniškai didžiuojuosi, kad šiek tiek prisidėjau prie šios transporto priemonės pramoninės sėkmės.

ĮSA įsipareigojimų vykdymas kelyje

Pasirinkdami naudoti miesto elektrinius sunkvežimius, mes iš tikrųjų vykdome "Delanchy Group" ĮSA įsipareigojimus. Mes ne tik mažiname išmetamo CO2 azoto oksido (NOx) ir smulkiųjų kietųjų dalelių kiekį, taip pat didiname efektyvumą ir geriname savo įmonės įvaizdį. Tai, kad mūsų elektriniai sunkvežimiai yra tokie tylūs, leidžia mums pristatyti prekes naktį, nenutraukiant šalčio grandinės ir nedarant jokios žalos aplinkai ar gyventojams.

 

Be to, mūsų vairuotojai ypač didžiuojasi, kad vairuoja elektrinius sunkvežimius, ir labai lengvai perėjo nuo dyzelinių transporto priemonių. Jie sako, kad valdymas itin paprastas, nors iš pradžių šiek tiek stebina tai, kad nėra jokio triukšmo. Galiausiai, šie sunkvežimiai - kurie kasdien apvažiuoja daugiau nei 60 mylių nepriklausomai - reikia . mažiau priežiūros nei jų terminio variklio atitikmuo. Į tai reikia atsižvelgti apskaičiuojant bendrą šių transporto priemonių nuosavybės kainą per tam tikrą laiką.

Set canonical URL
Off