Transporto sprendimas

SAUGUS IR PELNINGAS GABENIMAS CISTERNOMIS

Distribucija

Tolimieji gabenimai

5min
Tanker Transport Truck

Jūsų transporto veiklai reikalingi didelės keliamos galios sunkvežimiai. Autocisternos gali būti naudojamos skystiems, biriems produktams ar pavojingoms medžiagoms gabenti, todėl tiek prekėms, tiek vairuotojams būtinas aukštas saugos lygis. „Renault Trucks“ padės pasirinkti geriausiai tinkančias transporto priemones ir paslaugas.

Optimizuokite darbą su didesne keliamąja galia

Gabenant skystus ar birius produktus, turėtumėte naudoti kuo lengvesnius sunkvežimius, kad užtikrintumėte pelningumą ir optimizuotumėte krovumą. „Renault Trucks D WIDE“ (4x2 arba 6x2) arba „D 4x2“ pasižymi labai lengva važiuokle ir tinka daugumai gabenimų cisternomis užduočių. 

metrai Tai yra D gamos posūkio spindulys, kuris sumažintas siekiant pagerinti manevringumą.
Tanker transporting oil Renault Trucks in Algeria

Jei jums reikia daugiau tūrio, sukūrėme „Renault Trucks T Tanker“, skirtą gabenimams cisternomis. Tai yra transporto priemonė, kurioje itin daug elementų yra pagaminti iš aliuminio, todėl jie yra lengvesni:

  • Ratlankiai  
  • Degalų bakai 
  • Balno sukabinimo įtaisas

Galite rinktis ir „Renault Trucks T Tanker” su žema kabina, kuri yra lengvesnė ir patogi vairuotojui.

Taip pat galite rinktis „Renault Trucks D Tanker“ ir „Renault Trucks D Wide Tanker“ modelius su aliumininiais ratlankiais, pritaikytais degalų bakais ir laisvą erdvę ant dešinės pusės rėmo, skirtą antstato gamintojo montuojamai įrangai.

Trumpai tariant, „Renault Trucks Tanker“ modeliai yra sukonfigūruoti išskirtiniams kroviniams. Didesnė keliamoji galia reiškia daugiau krovinių, gabenamų kiekvienos kelionės metu, todėl padidėja jūsų veiklos pelningumas.

Užtikrinkite vairuotojų ir krovinių saugumą

Jei jūsų sunkvežimiai gabena pavojingus krovinius, saugumas vaidina itin svarbų vaidmenį jūsų veikloje. Kad išvengtumėte rizikos, „Renault Trucks T Tanker“ pasižymi daugeliu saugos funkcijų:

  • Masės jungiklis, lengvai pasiekiamas iš kabinos galo ir išorės
  • Liepsnos slopintuvas ant duslintuvo
  • ADR lentelė su nurodytu krovinio pavojingumo tipu ir lygiu
  • Padangų slėgio kontrolės sistema
  • Sėdynė su išilgine pakaba svyravimų slopinimui

Be to, „Renault Trucks“ siūlo racionalaus vairavimo mokymus jūsų vairuotojams. Mokymai yra „Optifuel“ programos dalis, leidžiantys ne tik 15% sumažinti degalų sąnaudas, bet ir saugiai dirbti. Taikydami racionalaus vairavimo principus, vairuotojai galės sumažinti ir eismo įvykių riziką.

Tanker transport driver driving wearing a yellow jacket for safety
Driver checking a tanker attached to a Renault Trucks tractor

Efektyvus parko valdymas

Atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir apribojimus, kuriuos nustato važiavimo sąlygos ir gabenimų cisternomis specifika, ne visada lengva optimizuoti parko naudojimą. Dėl išmaniojo „Optifleet“ sprendimo „Renault Trucks“ padeda planuoti keliones, sekti transporto priemones, informuoti, ar jos yra ADR zonoje, ir, jei reikia, tiesiogiai paskirti užduotį ar pakeisti kelionės planą. Be to, naudojant „Optifleet“, jums bus suteikta prieiga prie transporto priemonės techninių duomenų (sąnaudos, naudojimas), taip pat prie vairuotojų darbo laikų. Visi šie elementai padės jums kuo pelningiau valdyti savo parką, kad užtikrintumėte sklandžią veiklą.

Atraskite mūsų „Optifleet“ sprendimus

Padidinkite eksploatacinę parengtį

Gabenimuose autocisternomis negali būti nenumatytų įvykių, ypač kai tai susiję su pavojingais kroviniais. „Renault Trucks“ šį teiginį naudoja kaip pagrindą savo „Predict“ sprendimui - pasiūlymui, apimančiam naujas ir novatoriškas paslaugas, kurios leidžia užkirsti kelią prastovoms ir gedimams. Kaip tai veikia? Jūsų sunkvežimio duomenys yra saugomi skaitmeninėje platformoje. Atsižvelgiant į transporto priemonės naudojimą ir būklę, sistema padės numatyti apsilankymą servise. Su jumis susisieks „Renault Trucks” atstovas ir suplanuos apsilankymą servise atlikti visus reikalingus priežiūros darbus jums tinkamu laiku. Todėl galite išlikti konkurencingi ir būsite tikri, kad jūsų autocisternos yra visada paruoštos darbui.

Finansavimas

Mes žinome jūsų veiklos specifiką, todėl pasiūlysime geriausią, jūsų poreikiams pritaikytą finansavimo pasiūlymą.

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva” ir gaukite individualų finansavimo pasiūlymą.

Set canonical URL
Off