Transporto sprendimas

Atliekų surinkimo transporto priemonės, skirtos efektyviam miesto tvarkymui

Distribucija

5min
p041110

Atliekoms surinkti jūsų vietovėje reikia transporto priemonių parko, pritaikyto įvairioms užduotims miesto centre, pakraščiuose ar pramoninėse teritorijose. Atraskite „Renault Trucks" gamą, kuri siūlo puikias darbo sąlygas ir susijusias paslaugas, kurios padės jums efektyviai valdyti transporto priemonių parką. Siūlome atliekų surinkimo transporto priemones su benzininiais ar elektriniais varikliais, kurių asortimentą sudaro „ Renault Trucks E-Tech D" ir „​​​​​​​ Renault Trucks E-Tech D" su plačia ir žema įlipimo kabina.

Atliekų surinkimo transporto priemonės: tinkamas sunkvežimis tinkamai užduočiai

Atliekų tvarkymas vietos valdžios institucijose apima labai skirtingas situacijas. Nesvarbu, ar atliekos surenkamos miesto centre, miesto pakraštyje, ar tvarkomos pramoninėse teritorijose, svarbu, kad turėtumėte tinkamą transporto priemonę, specialiai pritaikytą konkrečiai užduočiai atlikti.

Kad padėtume jums teisingai pasirinkti, remiamės solidžia patirtimi ir žiniomis, kurias pripažįsta mūsų klientai: Prancūzijoje mūsų rinkos dalis šiame verslo segmente sudaro 60-70 %. Mūsų ekspertai tiesiogiai bendrauja su transporto priemonių kėbulų gamintojais ir gali geriausiai padėti jums pasirinkti. Tam jie turi prieigą prie plataus dyzelinių ir 100 proc. elektra varomų transporto priemonių gamos: Iš viso yra kelios dešimtys galimų ratų bazių ir konfigūracijų, kurių bendras svoris gali būti nuo 3,3 iki 32 tonų.

Miestų ir priemiesčių atliekų surinkimui skirti „Renault Trucks D", „D Wide" ir „Low Entry Cab" sunkvežimiai pasižymi didele naudingąja apkrova, geru manevringumu, puikiu matomumu ir nemaža keliamąja galia. Daugybė galimų konfigūracijų ypač gerai tinka atliekų tvarkymui, ypač „Renault Trucks D Wide" 6x2*4 versija ir „Low Entry Cab" su antrąja vairuojamąja ašimi, padedančia manevruoti miesto centre.

p039861

 

Jei jūsų veikla labiau susijusi su pramoninių atliekų tvarkymu, kai reikia didesnės naudingosios apkrovos ir galios, „Renault Trucks C" idealiai tinka montuoti nuimamus savivarčius, buitinių atliekų savivarčius, sujungtus su kranu, ar net grandininius keltuvus. Veiklai, susijusiai su sunkiausiais kroviniais, „Renault Trucks C" siūloma iki 22,8 t naudingoji apkrova ir iki 520 AG varikliai.

p027419

 

Greitai pritaikykite pasirinktą transporto priemonės kėbulą atliekų surinkimo transporto priemonei

Atliekos renkamos įvairiomis formomis ir joms surinkti reikia specialios transporto priemonės kėbulo. „Renault Trucks" glaudžiai bendradarbiauja su transporto priemonių kėbulų gamintojais, kad padėtų jums išsirinkti geriausiai jūsų užduočiai tinkantį kėbulą. Transporto priemonės pritaikytos bet kokio tipo antstatams dėl įvairių konfigūracijų, iš anksto išgręžtų tvirtinimų, galinės konsolės kas 55 mm ir plokščių bei laikiklių ant rėmo. Dėl šių konstrukcinių ypatybių ir kėbulų statytojams skirto portalo „Bodybuilder Portal" - interneto svetainės, kurioje pateikiami kiekvienos transporto priemonės techninių duomenų lapai, kėbulų gamintojams palengvėja darbas ir sutrumpėja kėbulo gaminimo laikas.

Atliekų sunkvežimiai: mažinkite anglies dioksido kiekį savo kelionėse naudodami mūsų elektrines arba dujines atliekų surinkimo transporto priemones

Mūsų tikslas - nulinės emisijos, todėl siūlome atliekų surinkimo transporto priemones „Renault Trucks E-Tech D" ir „Renault Trucks E-Tech D" plačia ir žema kabina, kurios visos yra 100 % elektrinės. Elektros technologijos ypač gerai tinka buitinėms atliekoms rinkti. Iš tiesų šis sektorius labai brangiai kainuoja, kai kalbama apie degalus: sunkvežimiai reguliariai peržengia 100 litrų 100-ui kilometrų sąnaudas. Todėl pereiti prie elektrinių atliekų surinkimo transporto priemonių parko yra prasminga, o padidėjusias įsigijimo sąnaudas greitai kompensuoja kiekvienoje kelionėje sutaupytos lėšos.

Šios transporto priemonės dažnai naudojamos miestuose ar miestų centruose, kur aplinkosaugos apribojimai yra daug griežtesni. Be to, kad sumažėja CO2 emisija, vietos valdžios institucijos teigiamai žiūri į elektrinius sunkvežimius, nes jie tylūs ir gali būti naudojami vėlai vakare arba anksti ryte, netrukdydami gyventojams. Elektrinių atliekų surinkimo transporto priemonių vairuotojai teigia, kad dėl tylos eksploatacijos pagerėja jų vairavimo komfortas ir palengvėja darbo sąlygos.

100 proc. elektra varomos transporto priemonės leidžia įvažiuoti į riboto eismo zonas ir mažos taršos zonas.

p01_p037334

 

Atliekų surinkimo transporto priemonės, varomos gamtinėmis dujomis

Taip pat siūlome transporto priemonių, varomų gamtinėmis dujomis. Daugelis vietos valdžios institucijų jau pasirinko gamtinėmis dujomis varomą atliekų surinkimo transporto priemonę. Su 239 kW (320 AG) varikliu ir iki 800 km nuvažiuojamu atstumu „Renault Trucks D Wide GNV" gali būti naudojama miesto ar užmiesčio sąlygomis, be to, ji gali būti naudojama su tuo pačiu kėbulu kaip ir kitos mūsų D serijos transporto priemonės.

iki 800 vežimą Tai yra vidutinis sustojimų ir užvedimų skaičius, stebimas atliekų surinkimo maršruto metu.

Optimizuokite savo automobilių parko valdymą, kad atliekos būtų renkamos efektyviau

Atliekų surinkimo maršrutų pasirinkimas yra ypač svarbus efektyvumui ir gali būti reguliariai keičiamas. Naudodami „Optifleet" prijungto transporto priemonių parko valdymo paslaugą galite efektyviai planuoti reisus ir realiuoju laiku sužinoti kiekvieno savo sunkvežimio buvimo vietą. Jei jūsų veiklą vykdo subrangovai, programinė įranga leis jūsų partneriui rinkti ir integruoti duomenis į savo valdymo sistemą, nepriklausomai nuo transporto priemonės modelio ar prekės ženklo.

Be to, „Optifleet" gali būti naudojama rinkti tikslią informaciją apie įrangos sąnaudas ir naudojimą: savivarčio naudojimą stovint, variklio darbą tuščiąja eiga, stabdžių pedalo paspaudimų skaičių ir pan. Taip pat galite sukonfigūruoti įspėjimus, kurie praneštų apie per dideles transporto priemonės sąnaudas ir įvertinti vairuotojus, remdamiesi objektyviais techniniais duomenimis. Pavyzdžiui, galite įvesti racionalaus vairavimo mokymus. Racionalaus vairavimo patarimų jums gali suteikti „Renault Trucks" specialistai.

Atliekų surinkimas: palengvinkite savo atstovams darbą

Surenkant atliekas jūsų darbuotojai reguliariai įlipa į transporto priemonę ir išlipa iš jos. Atsižvelgdami į tai, sukūrėme transporto priemones su žemais laipteliais ir 90° kampu atsidarančiomis durimis, kad būtų lengviau patekti į kabiną. Transporto priemonės suprojektuotos taip, kad būtų puikus matomumas ir maži apsisukimo spinduliai, užtikrinantys optimalų manevringumą. Pavyzdžiui, 6x4*2 konfigūracija leidžia gale įrengti vairuojamąją ašį, kuri sumažina posūkio spindulį ir yra ypač naudinga atliekų surinkimo transporto priemonėms miesto centruose.

Viduje viskas suprojektuota taip, kad vairuotojai turėtų viską, ko reikia darbui geriausiomis sąlygomis. Erdviose kabinose įrengtos patogios sėdynės, o ekipažo kabinos versijoje gali tilpti iki 7 žmonių. Žemo įvažiavimo kabina užtikrina puikų siaurų vietų ir pažeidžiamų eismo dalyvių matomumą.

Vairuotojams įrengtos įvairios vietos daiktams laikyti. Lauke jie gali laikyti darbo įrankius važiuoklėje įrengtuose skyriuose.

Kalbant apie vairavimą, visuose modeliuose siūlome automatines pavarų dėžes ir vairuotojo kabiną, kurioje lengvai pasiekiami visi valdymo įtaisai. Siekiant užtikrinti optimalų saugumą,„Renault Trucks D", „D Wide" ir „Low Entry Cab" taip pat siūlo:

  • įstiklintas šonines durys
  • automatinė avarinio stabdymo pagalbą
  • įkalnės įveikimo pagalbą
  • autobuso duris „Low Entry Cab" kabinoje
p041175

Sumažinkite atliekų surinkimo transporto priemonių parko techninės priežiūros išlaidas

Atliekų surinkimui skirtos transporto priemonės yra didelės investicijos. Todėl svarbu, kad jų eksploatacinės savybės laikui bėgant išliktų nepakitusios. Siūlome individualius techninės priežiūros planus, pritaikytus konkrečiam transporto priemonės naudojimui. Pavyzdžiui, atliekų surinkimo transporto priemonių ištuštinimo intervalai bus nustatomi atsižvelgiant į trukmę, o ne į ridą.

Siekdami užkirsti kelią gedimams ir veikti prieš jiems įvykstant, sukūrėme prognozuojamos techninės priežiūros paslaugą: „Start & Drive Predict". Ji pagrįsta skaitmenine platforma, kurioje fiksuojama jūsų transporto priemonių elgsena ir faktinis naudojimas. Kai reikia atlikti intervenciją arba pakeisti dalį, platforma įspėja jūsų konsultantą. Pastarasis tuomet susisiekia su jumis, kad suplanuotų intervenciją prieš įvykstant gedimui. Tai leidžia optimaliai valdyti jūsų transporto priemones ir sumažinti netikėtų gedimų skaičių.

Kai reikia pakeisti dalį, „Renault Trucks" gali pasiūlyti REMAN dalių. Ši alternatyva naujoms originalioms dalims leidžia įsigyti mūsų specializuotoje gamykloje atnaujintas dalis už mažesnę kainą nei naują detalę. Atnaujintos dalys išbandomos ir patikrinamos, kad atitiktų tuos pačius reikalavimus kaip ir nauji gaminiai, ir joms suteikiama dvejų metų garantija.

Finansuokite ir garantuokite savo transporto priemones ir atliekų surinkimo sunkvežimius

Kadangi žinome jūsų verslą ir su atliekų tvarkymu susijusius apribojimus, galime padėti jums finansuoti jūsų transporto priemones. Jūsų konsultantas padės jums rasti geriausią sprendimą dėl transporto priemonių parko finansavimo ir draudimo. Finansavimas „viskas viename" (transporto priemonė, techninės priežiūros sutartis ir draudimas) leidžia valdyti išlaidas visiškai skaidriai.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

Pateikdamas šią formą sutinku, kad „Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti „Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.

Susipažinkite su mūsų elektra varomomis transporto priemonėmis ir paslaugomis

„Renault Trucks E-Tech D Elektrinis

„Renault Trucks E-Tech D WIDE Elektrinis

„Renault Trucks E-Tech Master Elektrinis

„Renault Trucks E-Tech T Elektrinis

„Renault Trucks E-Tech C Elektrinis

Set canonical URL
Off