Atsiliepimai

Renault Trucks D Cab 2.1 m - Ispanija - Fandiño

Distribucija

6min
RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO

FANDIÑO

 

„Fandiño" yra viena iš pavyzdinių šaldytų patiekalų pardavimo ir platinimo įmonių visoje šiaurės vakarų Ispanijoje. Pardavimų atstovas Chosė Luisas kasdien pristato produktus vairuodamas „Renault Trucks D” 2,1 m sunkvežimį su šaldytuvu.

RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO
Ar galite papasakoti apie savo darbą su „Fandiño"?

José Luisas - Esu pardavimo atstovas ir kasdien vežioju prekes po visą Astūrijos regioną, vairuodamas 2,1 m ilgio „Renault Trucks D Cab". „Fandino" jau beveik 60 metų parduoda ir platina šaldytus maisto produktus bendruomenėms ir restoranams. Būtent čia, Avileso mieste, koordinuojame savo platinimo tinklo veiklą Astūrijos, Kantabrijos, Leono, Zamoros, Valjadolido ir kt. regionuose. Siūlome platų klientų poreikiams pritaikytų produktų asortimentą - nuo užkandžių iki desertų. Transportas yra labai svarbus mūsų verslo veiksnys, nes turime sugebėti užtikrinti produktų kokybę kiekviename proceso etape, o tai reiškia, kad reikia išsaugoti produktų šviežumą. Savo dieną pradedu 7 val. ryto. 7 val. ryto su kolegomis paruošiame sunkvežimius pristatymui. Atjungiame naktinį elektros tiekimą, kad išsaugotume užšaldytus maisto produktus, paruošiame dokumentus ir išvažiuojame į kelią. Kiekvieną savaitę vykdome iš anksto numatytus pristatymo reisus, paprastai nuolatiniams klientams. Mūsų diena baigiasi apie 18-19 val. vakaro. Grįžę į centrinę būstinę pakrauname į automobilius užsakymus kitai dienai.

 

 

Kuo „Renault Trucks D " tinka jūsų veiklai?

J. L. - Ši transporto priemonė puikiai atitinka mūsų poreikius manevringumo, patikimumo ir tvirtumo požiūriu. Ji leidžia mums visiškai ramiai planuoti kasdienį darbą ir laikytis klientams prisiimtų įsipareigojimų. Viskas, ką turime daryti, tai laikytis techninės priežiūros plano, kad išvengtume gedimų, kurie trukdytų mūsų darbui ir prekių pristatymui laiku. Todėl tai suteikia mums daug saugumo ir užtikrintumo. Ši transporto priemonė mane taip pat nustebino mažomis degalų sąnaudomis, nors daug važinėju miestuose, kaimuose ir kalnų keliuose, kur degalų sąnaudos paprastai būna didesnės.

Pastaruosius 60 metų veikianti „Fandiño" visiškai kontroliuoja visą šaldymo grandinę, kad užtikrintų savo produktų kokybę. Įmonės transporto priemonės per metus nuvažiuoja 60 000-70 000 km. Jos leidžia vairuotojams ramiai dirbti ir laikytis įsipareigojimų klientams .

RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO
MAŽOS DEGALŲ SĄNAUDOS

Technologijos, aerodinamika ir pažangus vairavimas leidžia gerokai sumažinti degalų sąnaudas.

PAPRASTAS ANTSTATO MONTAVIMAS

Iš anksto paruošta važiuoklė palengvina antstato montavimo operacijas ir tinka įvairiausioms veikloms.

MANEVRINGUMAS

Dėl sumažinto apsisukimo spindulio, trumpos priekinės iškyšos ir kompaktiškos kabinos D serijos transporto priemonės yra itin manevringos.

Kaip jis vairuojamas miestuose ir kalnuotose keliuose?

J.L. - „Renault Trucks D Cab 2.1 m" tikrai palengvina mano gyvenimą miesteliuose ir kaimuose, į kuriuos kasdien važinėju. Jis manevringas, užtikrina gerą matomumą, nepaisant jo dydžio, jį lengva pastatyti ir vairuoti. Jis taip pat leidžia man sklandžiai važiuoti judriose gatvėse ar spūstyse. O svarbiausia, kas yra labai svarbu, galiu parkuotis zonose, kur įvažiavimas gali būti ribotas ir sudėtingas. Kalnų keliuose jo atsparumas kartu su jo galia leidžia man įveikti kalnų kelius, net ir tada, kai žiemą žemė yra slidi. Jį taip pat labai lengva vairuoti, nes viskas yra ranka pasiekiama. Jis turi labai lengvai naudojamą robotizuotą pavarų dėžę, taip pat keletą pagalbinių vairavimo priemonių, pavyzdžiui, pagalbą prieš statant atbuline eiga, kuri sustabdo sunkvežimį ir taip apsaugo kitus eismo dalyvius. Kalnuose pasiteisina. Lėtintuvas užtikrina, kad nereikės pernelgy intensyviai stabdyti. Apibendrnant, šis sunkvežimis leidžia man vairuoti visiškai saugiai ir nepavargstant.

ATNAUJINTA INFORMACIJA APIE...

ŠALDOMASIS TRANSPORTAS ISPANIJOJE: KLESTINTIS SEKTORIUS

Dėl vaisių ir daržovių eksporto bumo Ispanijos vežėjai nuolat atnaujina ir plečia kontroliuojamos temperatūros transporto priemonių parkus.

AUGANTI RINKA

2015 m. Ispanijos šaldytuvinių priekabų ir puspriekabių registravimas išaugo 36 proc. Remiantis oficialiais specializuotų gamintojų profesinės asociacijos pateiktais duomenimis, šių transporto priemonių pardavimai sudarė 40 proc. viso segmento. Skaičiai, kurie daug ką pasako apie didelį kontroliuojamos temperatūros transporto populiarumą Pirėnų pusiasalyje.

VERSLO ATSIGAVIMAS

Veiklos rezultatų lygį neabejotinai lėmė bendras ekonominės veiklos atsigavimas ir dominuojantis Ispanijos vaisių ir daržovių eksportaspristatymas visoje Europos Sąjungoje. Šiuo metu Ispanija yra pirmaujanti šviežių vaisių ir daržovių eksportuotoja Europoje ir užima trečią vietą pasaulyje po Kinijos ir JAV.

REFRIGERATED TRANSPORT IN SPAIN - Renault truck D
PALANKUS EKONOMINIS KLIMATAS

Tokios situacijos paskatintos krovinių vežimo įmonės padidino savo pajėgumus ir parkus, taip išlaikydamos konkurencinį pranašumą Europos rinkoje.

Kaip vertinate kabinos patogumą?

J.L. - Prie savo „Renault Trucks D Cab 2.1 m" vairo praleidžiu daug laiko, todėl man komfortas reiškia saugumą, nes jei esu mažiau pavargęs, esu budresnis ir efektyvesnis. Sėdynės labai patogios. Vairo padėtį galima reguliuoti, ypač atsižvelgiant į gylį. Galvos atramą ir porankius taip pat galima pritaikyti ilgoms kelionėms. Į šį sunkvežimį taip pat lengva įlipti. Mano darbe kelis kartus per dieną tenka įlipti ir išlipti iš kabinos. O dirbant miestuose, sunkvežimyje yra ir kitų labai svarbių funkcijų, kurios reikalingos kebliose situacijose, pavyzdžiui, avarinis stabdymas arba geras manevringumas vairuojant. Čia galiu visapusiškai įvertinti ABS sistemos pranašumą, taip pat transporto priemonės laikymąsi kelyje. Apibendrindamas galėčiau pasakyti, kad „Renault Trucks D cab 2,1 m " yra visais atžvilgiais užtikrintai saugus darbinis sunkvežimis. Jis patikimas kasdienio naudojimo metu, taip pat yra universalus ir tvirtas bet kokioje situacijoje.

Set canonical URL
Off