Share

Paslaugos

OPTIMIZUOKITE TRANSPORTO PRIEMONĖS BENDRĄ NUOSAVYBĖS KAINĄ

Optimiser le coût de possession de vos véhicules

„START & DRIVE” SERVISO SUTARTYS

Remdamiesi pritaikytų techninės priežiūros sutarčių asortimentu, „Renault Trucks“ yra su jumis per visą jūsų sunkvežimio gyvavimo laikotarpį ir užtikrina jo prieinamumą laikui bėgant. Kiekviena sutartis, galiojanti nuo 2 iki 7 metų ir iki 250 000 km per metus, yra pritaikyta jūsų transporto priemonei pagal kiekvieną modelį ir veiklos sritį. Kiekvienam poreikiui patenkinti yra keturių tipų sutartys.

contrats

 

JŪSŲ INDIVIDUALIOS SUTARTYS

„Start & Drive“ sutartis yra 6 skirtingų tipų, kad atitiktų reikalaujamos priežiūros sumą pagal kiekvieną situaciją ir reikalavimus, kuriuos nustato kiekvienas jūsų transporto priemonės gyvavimo ciklo laikotarpis: 

 • Secure standart
 • Secure maxi
 • Reference
 • Performance standart
 • Performance maxi
 • Exelence predict

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva” ir gaukite individualų pasiūlymą.

 

VILKIMO PASLAUGA 

„Renault Trucks Financial Services“ teikia išsamią, patikimą ir lengvai naudojamą pagalbą, kad išsaugotumėte savo ir vairuotojų ramybę sugedus. 

 • 24/7 visoje Europoje.
 • Vilkimo pagalbos paketą galima įsigyti pagal „Start & Drive“ techninės priežiūros sutarčių sąlygas, tačiau jis taip pat prieinamas klientams, neturintiems šių sutarčių.

„EXTENDED” VILKIMO PASLAUGA Pagal išplėstinę paketo versiją vilkimo pagalba apima transportavimą, apgyvendinimą ar grąžinimą namo.

 

UNIVERSALŪS FINANSAVIMO SPRENDIMAI

Finance

„Renault Trucks Financial Services“ siūlo keletą universalių produktų transporto priemonių finansavimui, taip pat draudimo ir serviso paslaugų sutartis, apimančias visus transporto priemonės komponentus (įskaitant papildomą įrangą).

Mes siūlome specialų finansinio lizingo variantą „viskas viename“, suteikiant jums pilną bendrosios nuosavybės išlaidų kontrolę be jokių nemalonių staigmenų. Mes pasirengę padėti jums pasirinkti tinkamiausią variantą.

FINANSINIS LIZINGAS  Jūsų „RENAULT“ transporto priemonės, tiek Finansinio lizingo prievolės bus matomos Jūsų įmonės balanse. Finansuojamas objektas yra ilgalaikis Jūsų įmonės turtas. Jūs nurašote nusidėvėjimo kaštus, pasirinkę geriausią nusidėvėjimo būdą. VFS kreditavimo procedūros yra kur kas paprastesnės, greitesnės ir mažiau varžančios lyginant su banko paskola.

VEIKLOS NUOMA Tai lankstus finansinis sprendimas, kuris, pasirinkus tinkamą pasiūlymą, paruoštą atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius ir lūkesčius, leidžia Jums naudotis transporto priemone ar įranga. Tai populiarus finansavimo sprendimas, suteikiantis reikšmingas mokestines lengvatas, taip pat leidžiantis naudotis Turtu be didelių finansinių išlaidų. RTFS įsigyja „RENAULT“ transporto priemonę ar įrangą ir perleidžia ją nuomininkui naudotis. Nuomos Sutarties galiojimo pabaigoje sutarties objektas grąžinamas RTFS, jeigu veiklos nuomos Sutartyje nenumatyta kitaip. Lankstus, greitas ir patogus būdas pradėti naudotis pasirinkta „RENAULT“ transporto priemone ar įranga. Tiek pirmoji Veiklos nuomos įmoka, tiek ir kas mėnesį mokamos Veiklos nuomos įmokos yra atskaitomos išlaidos, o tai yra veiksminga „apsauga“ nuo mokesčių. Padidėjęs likvidumas ir geresni finansiniai rodikliai.

UŽTIKRINKITE BENDROVĖS TVARUMĄ SU MŪSŲ DRAUDIMO PASIŪLYMAIS

VFS LT, UAB siūlomas draudimas yra modernus ir prestižinis produktas, atitinkantis Kliento individualius poreikius, garantuojantis Klientams visapusišką apsaugą ir atlyginantis patirtą žalą. Mūsų ekspertai siūlo Jums platų draudimo paslaugų asortimentą, todėl galite jaustis saugiai bei užtikrintai ir užsiimti savo veikla išvengiant nereikalingos rizikos. Nusprendę pasinaudoti RTFS siūlomu draudimu, Jūs gaunate daugybę privalumų:

 • visapusišką draudimo apsaugą konkurencingomis kainomis;
 • platų draudimo produktų pasirinkimą - Turto transporto priemonių savanoriškasis draudimas (Casco), Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas bei „Renault Towing Asistance“ - techninės pagalbos kelyje draudimu;
 • draudimai sudaromi tik su rinkoje gerai žinomomis ir patikimomis draudimo bendrovėmis;
 • skaidrias bei aiškias draudimo sąlygas;
 • kompensaciją už visišką Turto sunaikinimą, apskaičiuojamą pagal Turto rinkos vertę, bet nemažesnę nei likutinė Sutarties vertė;
 • lanksčią draudimo įmokų mokėjimo sistemą (galimybė draudimo įmokas mokėti kas mėnesį kartu su Finansinio lizingo įmokomis);
 • ekspertus, kurie tvarko draudimų polisus ir su jais susijusias pretenzijas, todėl garantuojamas individualus dėmesys kiekvienam Klientui.

Transporto priemonių draudimas yra populiariausia draudimo rūšis, tačiau draudimo sąlygų ir įstatymų nuostatų pasikeitimai turi būti nuolat stebimi, o tai užima laiko.

Jums daugiau nebereikia rūpintis draudimo liudijimų atnaujinimu sekantiems metams, mes tai padarysime už Jus. Jūs gausite draudimo pasiūlymą atitinkantį visas veiklos nuomos ar finansinio lizingo Sutarties sąlygas ne vėliau nei likus vienai savaitei iki draudimo Sutarties pabaigos.

Mūsų Klientai turi galimybę sudaryti/pratęsti draudimus išskirtinėmis sąlygomis:

„Renault Towing Assistance“– tai unikali paslauga, sukurta būtent sunkvežimiams, kuri padengia ir tempimo išlaidas net iki 3.500,00 EUR.

 

Contact

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
7 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.