Transporto sprendimas

KROVINIŲ GABENIMAS

Distribucija

Tolimieji gabenimai

5min
T Range Optifuel Challenge

Tolimųjų pervežimų profesionalams netikėtumai kelyje nebūna geros naujienos. Jums reikia ilgaamžio ir taupaus transporto sprendimo, kuris mažintų išlaidas ir didintų vairuotojų lojalumą. Atraskite „Renault Trucks“ siūlomus sunkvežimius ir paslaugas, kad padidintumėte pelningumą ir palengvintumėte darbą.

„Renault Trucks T“: puiki transporto priemonė produktyvumui didinti

„Renault Trucks T“ gama buvo sukurta tolimiesiems pervežimams. Tai yra tinkamiausia transporto priemonė krovinių gabenimui. „Renault Trucks T“ arba „T High“ siūlo patikimumą, aukštą našumą ir neįtikėtiną komfortą. Kartu su „Renault Trucks“ paslaugomis galite padidinti savo verslo pelningumą ir parengtį darbui. „Euro 6“ variklis užtikrina galią ir puikų vairavimo komfortą, tuo pačiu sumažina taršą ir degalų sąnaudas.

Renault Trucks T

Tolimieji pervežimai: komfortas aukščiau visko

Tolimųjų pervežimų vairuotojai yra tikri profesionalai, kurie atlieka savo pareigas su aistra. Vairuodami jie praleidžia begales valandų kabinoje, o tai reiškia, kad patogumas turi atitikti didžiausius jų lūkesčius. Išorinėje daiktadėžėje sudėti vairuotojo daiktai pasiekiami ir iš kabinos vidaus. Dar pažangesnė kabina siūlo puikų matomumą ir palengvina manevravimą pakraunant ir iškraunant.

Renault Trucks T High accessories

 

„Renault Trucks T High“ kabina pasižymi visiškai plokščiomis grindimis ir 2,13 m lubų aukščiu, kad būtų lengviau judėti, taip pat yra 800 mm pločio gultas. Tarp abiejų priekinių sėdynių galima įrengti 40 litrų tūrio tylų elektrinį šaldytuvą, taip pat galima sumontuoti sulankstomą stalą („Maxispace“ kabina).

Renault Trucks T High Truck cabin
Renault Trucks T High accessories

„Renault Trucks“ komfortą ar saugumą gali papildyti kiti siūlomi priedai, pavyzdžiui, greitam kabinos išvalymui skirtas oro pistoletas,  apsaugos nuo vagystės įtaisas arba „Doorlock“ užraktas, kuris gali bus itin naudingas naktį.

Renault Trucks T High cabin

Vietiniai pervežimai

Jei jūsų veikla orientuota į pristatymą mieste, galite pasirinkti mūsų „Renault Trucks Master“. Bendroji masė nuo 3,3 iki 7,5 tonų, jį labai lengva vairuoti mieste, o galinis žemai įrengtas slenkstis itin palengvina vairuotojų ar kurjerių darbą. Itin patogiai suprojektuota prieiga palengvina šio komercinio automobilio pakrovimą ir iškrovimą. Krovinio tūris gali siekti iki 17 m3 (arba 5 euro paletės), o svoris iki 2,332 kg, priklausomai nuo modelio. Siekiant sumažinti degalų sąnaudas, jame sumontuota automatinė pavarų dėžė su eco-režimu, taip pat tinkamo pavaros perjungimo indikatorius bei „Stop & Start“ sistema.

Jei nenorite degalams skirti nei euro ar norite patekti į ten, kur taikomi transporto judėjimo ribojimai dėl taršos, rekomenduojame 100% elektrinį „Renault Trucks Master Z.E.“ modelį. Galite rinktis iš šešių skirtingų versijų. Su pilnai pakrauta 33 kWh baterija nuvažiuosite 120 km.

Siūlome furgoną su vienguba arba dviguba kabina, važiuoklę su vienguba arba dviguba kabina arba platformą su kabina. Jis gali lengvai pritaikomas visiems jūsų poreikiams su . iki 1,720 kg keliamąja galia ir iki 22 m3 krovinio tūriu.

Paskirstykite savo išlaidas ilgalaikėje perspektyvoje

Bet koks logistikos grandinės sutrikimas tolimuosiuose pervežimuose gali turėti rimtų pasekmių. Kad galėtumėte paskirstyti savo išlaidas ir užkirsti kelią nenumatytiems įvykiams, „Renault Trucks“ siūlo „Start & Drive“ serviso sutartis, kurios apima ir individualų techninės priežiūros planą. Sutarties laikotarpis galimas nuo 2 iki 5 metų ir iki 200 000 km ridos per metus, atsižvelgiant į turimą transporto priemonę ir jos naudojimo paskirtį. Tokiu būdu galite sumažinti remonto išlaidas, palengvinti administracinį darbą ir užtikrinti aukštą transporto priemonės eksploatacinę parengtį.

Dėl plataus servisų tinklo Europos šalyse jūsų transporto priemonės gali būti prižiūrimos greitai ir efektyviai ten, kur esate.

Kiekvieno sunkvežimio parengtis darbui tolimuosiuose pervežimuose yra labai svarbi, todėl „Renault Trucks“ sukūrė proaktyvią techninės priežiūros paslaugą „Predict”. Jūsų transporto priemonių duomenys įvedami į specialią skaitmeninę platformą, kuri pagal naudojimą nustatys, kokius priežiūros darbus reikia atlikti. Jei reikalinga intervencija dėl galimo gedimo prevencijos ar susidėvėjusios dalies keitimo, su jumis susisieks „Renault Trucks” atstovas, kad suplanuotų susitikimą. Taip galite išlikti kelyje išvengiant bereikalingų prastovų.

Sumažinkite išlaidas degalams

Sunkvežimio degalų sąnaudos ir vairuotojo taupaus vairavimo įgūdžiai daro tiesioginę įtaką jūsų išlaidoms. „Renault Trucks” sunkvežimiai sukurti taip, kad sunaudotų kiek įmanoma mažiau degalų. 12° palenktas priekinis stiklas užtikrina geresnes aerodinamines savybes ir mažesnes degalų sąnaudas. DTI 11 ir DTI 13 varikliai užtikrina aukštą vidutinį važiavimo maršrute greitį.

„Renault Trucks T” gamos sunkvežimiai su papildomomis opcijomis gali būti dar našesni. Viena iš jų „Eco Fuel Pack”, kurioje yra:

  • „Eco Cruise Control“ režimas automatinėje „Optidriver“ pavarų dėžėje
  • Atsijungiantis oro kompresorius
  • Kintamo srauto vairo stiprintuvo siurblys
  • Automatinis variklio išjungima

Kaip bebūtų, visi žinome, kad degalų sąnaudos priklauso ne tik nuo transporto priemonės, bet ir nuo to, kaip ji vairuojama. Efektyvaus vairavimo mokymai atlieka svarbų vaidmenį mažinant viso jūsų parko degalų sąnaudas ir išlaidas. Norėdami jums padėti, „Renault Trucks“ siūlo „Optifuel“ sprendimus. Galite gauti prieigą prie itin tikslių visų transporto priemonių degalų sąnaudų duomenų ir informacijos apie tai, kaip jie vairuojami.

StepC_D

 

Stebėkite realiu laiku

Kaip ir nenumatytas remontas, netikėti įvykiai gali daryti neigiamą įtaką jūsų veiklai. Mūsų išmanusis „Optifleet“ parko valdymo sprendimas gali būti naudojamas efektyviam maršrutų planavimui. Realiu laiku matykite transporto priemones dėl geografinio sekimo parinkties. Galite lengvai pasiekti kiekvienos transporto priemonės degalų sąnaudų duomenis ir vairavimo laiką. Jei klientas pakeičia savo užsakymą arba jei matote, kad galite pridėti papildomą pristatymą, galite perspėti vairuotoją akimirksniu arba tiesiog priskirti jam naują užduotį be vargo.

Finansavimo paslaugos jūsų tolimųjų pervežimų transportui

„Renault Trucks“ gali padėti jums finansuoti transporto priemones. Mes pritaikysime finansavimo sprendimą prie jūsų verslo poreikių ir pasiūlysime jums labiausiai tinkantį variantą. 

Set canonical URL
Off