Transporto sprendimas

SAUGIAI IR EFEKTYVIAI KELIŲ PRIEŽIŪRAI

5min
Renault Trucks D

Jei prižiūrite kelius, valote sniegą, galbūt teikiate pagalbos kelyje paslaugas ar visas šias paslaugas, jums reikia tokioms užduotims pritaikytų, saugių ir efektyvių transporto priemonių. Atraskite jūsų poreikius atitinkančius „Renault Trucks“ pasiūlymus.

Patikimi sunkvežimiai kelių priežiūrai

Kelių priežiūrai reikia transporto priemonių su labai specifiniais antstatais. Glaudžiai bendradarbiaudami su antstatų gamintojais, „Renault Trucks“ iš anksto paruošia savo transporto priemones pagal tai, kaip ketinate jas naudoti, ir tai sutrumpina antstato gamybos ir montavimo laiką. Pavyzdžiui, Renault Trucks siūlo specialius D gamos modelius, pritaikytus  kelių valymo sunkvežimiams su tuščiomis erdvėmis rėmo šonuose, skirtose montuoti valymo, šlavimo ir siurbimo įrangą.

Renault Trucks D

Sniego valymui naudojamų „Renault Trucks“ C ar K modelių priekyje yra specialios plokštės radiatoriaus grotelėse ir sutvirtinimai peilio uždėjimui. Ant gatvių šlavimui skirto „Renault Trucks D“ gali būti sumontuotas specialus, 100% plieninis bamperis, užtikrinantis didesnį atsparumą smūgiams.

Renault Trucks C
Renault Trucks C

 

Didžiausias saugumas vairuotojams ir eismo dalyviams

Kelių priežiūros darbai atliekami vietose, kurios kartais gali būti gana pavojingos. Jūsų darbuotojų darbo įrankis – sunkvežimis visada turi būti saugus visiems eismo dalyviams. Dėl didelių plataus kampo veidrodžių „Renault Trucks“ transporto priemonės užtikrina puikų matomumą. D gamoje taip pat gali būti įrengtos durys „Vision“ su papildomu langu apatinėje dalyje, kad vairuotojai geriau matytų dviratininkus ir pėsčiuosius. Taip pat siūlome ir kitas saugumo funkcijas: papildomus priekinius žibintus, įspėjamąsias lemputes ir darbo zoną apšviečiančius žibintus.

Renault Trucks C

Patogiai valdykite savo parką

Jei darbai vyksta pagal grafiką ar gavote netikėtą iškvietimą, dažnai tai yra susiję su tam tikra rizika. Dėl išmaniojo „Optifleet“ parko valdymo sprendimo jūs galite sekti savo transporto priemones realiu laiku išmaniajame telefone, planšetėje arba kompiuteryje, gauti informaciją apie vairavimą, susisiekti su vairuotoju ir planuoti darbus. „Optifleet“ taip pat leidžia jums matyti duomenis apie transporto priemonės degalų sąnaudas ir vairavimą. Sužinosite, jei degalų sunaudos bus per didelės, o su „Ecoscore“ įrankiu galėsite stebėti, kaip efektyviai jūsų vairuotojai naudoja transporto priemonę.

Optimizuokite techninę priežiūrą

Rinkitės optimizuotą remonto kainą 

Jei reikia pakeisti ar suremontuoti sunkvežimio dalį, „Renault Trucks“ siūlo renovuotų „eXchange“ dalių programą. Naudotos dalys yra atnaujinamos pakeičiant susidėvėjusius ar sugedusius komponentus originaliomis sertifikuotomis dalimis. Nauji komponentai yra išbandomi, kad būtų užtikrintas tas pats našumo lygis, kaip ir naujų dalių. Jiems taikoma dvejų metų garantija. Ši programa yra „Renault Trucks“ tvaraus vystymosi strategijos dalis -  ekonomiška ir tausoja aplinką.

Padidinkite parengtį darbui

Siekdami užtikrinti maksimalią transporto priemonių eksploatacinę parengtį, „Renault Trucks“ siūlo naują proaktyvios priežiūros paslaugą „Predict“. Jūsų sunkvežimių svarbiausi komponentai bei nusidėvinčios dalys stebimos skaitmeninėje platformoje. Sistema apie tai įspėja „Renault Trucks” serviso centro atstovą, kuris suplanuos techninės priežiūros darbus tuo metu, kuris mažiausiai trukdys jūsų kasdienei veiklai.

Suplanuokite techninę priežiūrą

Kelių priežiūros ir komunalinių paslaugų teikimui skirti sunkvežimiai yra naudojami pakankamai ilgai. Siekdama užtikrinti puikų veikimą bėgant metams , „Renault Trucks“ siūlo individualizuotus priežiūros planus. Siūlome nuo 2 iki 7 metų trukmės, iki 250 000 km ridos per metus serviso sutartis. Jos pritaikomos kiekvienai transporto priemonei atsižvelgiant į modelį ir naudojimą. Jos apima techninės priežiūros darbus, kurie padeda sumažinti netikėtų prastovų riziką.

Renault Trucks d

Finansavimo paslaugos

Kelių priežiūrai skirtos transporto priemonės ir jų įranga dažnai reikalauja didelių investicijų. Siekdami pasiūlyti kuo tinkamesnį finansavimo sprendimą jums, „Renault Trucks“ atsižvelgia į tai, kas yra tinkamiausia jūsų veiklai. Nuo išperkamosios nuomos iki lizingo – pasiūlysime jums geriausią finansavimo sprendimą.

Set canonical URL
Off