Transporto sprendimas

Kokią lengvąją krovininę transporto priemonę turėtų rinktis statybų pramonės specialistai?

3min
master contruction

"Renault Trucks" siūlo "Renault Trucks Master" ir "Renault Trucks Trafic" asortimentą, todėl galite rasti jums tinkamiausią lengvąjį universalųjį automobilį. Galima rinktis iš 11 skirtingų modelių ir daugiau nei 300 konfigūracijų! Dėl "Renault Trucks" patirties galite mėgautis individualiai pritaikyta patirtimi.

Lengvosios komercinės transporto priemonės, skirtos statybų pramonei: pirmenybė teikiama erdvei

Nesvarbu, ar esate dailidė, stalius, stalius ar elektrikas, jūsų transporto priemonė yra mobilios dirbtuvės, todėl turite turėti galimybę vežti savo profesijos įrankius ir įrengti mobilųjį biurą kliento patalpose. Mūsų lankstus asortimentas reiškia, kad galite rinktis iš aštuonių ilgio ir penkių aukščio variantų " Renault Trucks Master" arba "Renault Trucks Trafic" skydinio furgono LCV su dienine kabina arba įgulos kabina. Tai suteikia iki 22 kubinių metrų naudingojo krovinio.

Kad būtų lengviau vežti ilgus krovinius, "Renault Trucks Trafic" taip pat galima įsigyti su liuku po suoleliu, kuris suteikia iki 4,15 m ilgio vidinį krovinio ilgį. Taip pat galima įsigyti vidinius stogo stoglangius, kurie optimizuoja daiktadėžės erdvę. Visuose "Renault Trucks Master" mikroautobusuose ir net "Renault Trucks Trafic", jei pasirinksite aukšto stogo versiją (H2), galite atsistoti į krovinių skyriaus vidų. "Renault Trucks Trafic" gali būti pritaikytas jūsų poreikiams! Sureguliuokite jo interjerą pagal savo veiklą: suolelis su daiktadėžėmis ir vidinė kopėčių laikymo vieta, kad viskam atsirastų vietos.

Vidinė krovinių skyriaus dalis gali būti ištisai išklijuota medinėmis dailylentėmis, kad būtų elegantiški ir plaunami paviršiai, o sienos ir pertvaros suprojektuotos taip, kad būtų galima optimaliai pakrauti krovinius. Galinėje dalyje yra 12 V lizdas, taip pat LED lemputė, kad būtų lengviau ir saugiau atlikti darbus.

Jei jūsų veikla susijusi su kelių žmonių vežimu, "Renault Trucks Master" ir "Renault Trucks Trafic" gali būti su įgulos kabina, kurioje "Trafic" gali sėdėti šeši žmonės, o "Master" - septyni.

Lengvasis komercinis automobilis statybų pramonės profesionalams: lengva važiuoti mieste

Vairuojant mieste reikia turėti galimybę lengvai važiuoti ir parkuotis mieste. Jums puikiai tinka "Renault Trucks Trafic", kurio H1 aukštis yra mažesnis nei 2 metrai ir kuriuo galima įvažiuoti į požemines automobilių stovėjimo aikšteles. Dėl 5 metrų ilgio jį paprasta pastatyti daugelyje vietų.

Renault Trucks Trafic leaving an underground parking lot

Statybų pramonėje naudojami lengvieji krovininiai automobiliai: pirmenybė teikiama valdymui ir vairavimo galimybėms

Jei esate mūrininkas arba dailidė, jums gali tekti keliauti už miesto, keliais arba į sunkiai prieinamas vietas, kartais gabenant sunkius krovinius. Jums reikia lengvojo komercinio automobilio, pasižyminčio optimalia naudingąja apkrova ir važiavimo savybėmis. Jūsų reikalavimus atitiks galiniais ratais varomi skydiniai furgonai ir važiuoklės su kabina versijos.

Renault Trucks Master galima įsigyti priekiniais ir galiniais varančiaisiais ratais varomų versijų:

  • priekiniais ratais varoma versija suteikia vairavimo malonumą ir taupiai naudoja degalus.

  • galiniais varomaisiais ratais versija suteikia didesnę krovos galią

  • Dviejų galinių varomųjų ratų versija užtikrina geriausią valdymą sudėtingoje vietovėje

Su "Renault Trucks Master" galite važiuoti į statybvietę su iki 1200 kg naudingoji apkrova.

Mūsų prioritetas - būti jūsų paslaugoms

salesman and customer shaking hands in front of Renault Trucks Trafic

 

"Renault Trucks" ekspertai žino jūsų taikomąsias programas ir apribojimus. Jie pasiūlys jums paslaugas, pritaikytas atsižvelgiant į profesionalų poreikius. Mūsų paslaugų sutartyse atsižvelgiama į jūsų reikalavimus, todėl galite susitelkti į savo veiklą.

"Renault Trucks" patirtis taip pat suteikia 2 metų garantiją dalims ir darbui. Atraskite mūsų finansavimo ir draudimo sprendimus su "Renault Trucks Financial Services". Visapusiška formulė, leidžianti dirbti visiškai ramiai: individualūs, lankstūs sprendimai, fiksuoti mėnesiniai mokesčiai, jūsų transporto priemonei pritaikyta aptarnavimo sutartis ir finansavimas. Pagalba visą parą, 7 dienas per savaitę reiškia, kad jums niekada nereikės patirti veiklos prastovų. Viena iš "Renault Trucks" stiprybių - tvirtas 1400 techninės priežiūros punktų tinklas visoje Europoje. Siūlome ilgesnį darbo laiką, kad galėtume prisitaikyti prie jūsų veiklos, o atsarginių dalių prieinamumas siekia 96 %. Pasinaudokite mūsų specialistų paslaugomis, kad ir kur būtumėte, ir gaukite greitą bei efektyvų aptarnavimą.

Nedvejodami kreipkitės į mus, kad galėtume sukonfigūruoti jums tinkamą lengvąjį komunalinį automobilį.

Susisiekite su mumis

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Sutinku gauti naujienas ir informaciją apie "Renault Trucks" produktus ir renginius. Šiuos pranešimus galėsiu sustabdyti kiekviename gautame el. laiške.
Set canonical URL
Off