Transporto sprendimas

MEDIENOS GABENIMAS

Distribucija

5min
Renault Trucks T

Miedienos gabenimas reikalauja transporto priemonės, kuri galėtų lengvai važiuoti ir nelygia miško proskyna, ir keliu. Atraskite tvirtus „Renault Trucks“ miškavežius ir efektyvias paslaugas. Galime padėti jums pasirinkti tinkamiausią variantą jūsų veiklai.

Pasirinkite tvirtą miškavežį didesniam našumui ir saugumui užtikrinti

Medienos pakrovimas miške ir gabenimas yra nelengva užduotis, kartais atliekama ekstremaliomis sąlygomis. Pakrovimo vieta gali būti sunkiai pasiekiama, nes miško keliai ar takai yra siauri ar blogos būklės. Pervežama mediena dažnai būna labai stambi ir sunki. Tvirtumas yra pagrindinis jūsų sunkvežimių kokybės garantas. Bekelėje esančioje pakrovimo vietoje visos jūsų transporto priemonės techninės savybės bus nepaprastai naudingos. 

„Renault Trucks K“ XTREM 6x4 vilkiko keliamoji galia yra iki 34 tonų ir iki 120 tonų bendrosios sąstato masės. Jis buvo specialiai sukurtas darbui sudėtingomis sąlygomis. Jo pakaboje sumontuotos sustiprintos parabolinės 4 lakštų lingės ir 100% plieninis bamperis bei priekiniai žibintai su apsauginėmis grotelėmis.  

Renault Trucks K crossing a big pool of muddy water in Cameroon

Didelė iki 33 cm „Renault Trucks K“ prošvaisa ir 32° atakos kampas bei mažesnė kabina palengvina važiavimą miške.

Driver on board a Renault Trucks K in Cameroon

Vairuotojo padėtis kabinoje yra ideali, užtikrinanti puikų matomumą aplink transporto priemonę. Siūlomos ir pagalbinės priemonės, pavyzdžiui, rankiniu būdu reguliuojama pastovaus greičio palaiykmo sistema bekelėje, kuri leidžia važiuoti stabiliu, nedideliu greičiu ypatingai sunkiomis bekelės sąlygomis. Važiuojant nuokalne, pilnai pakrautą sunkvežimį lengviau valdysite su „Optibrake“ varikliniu stabdžiu, kuris yra vienas iš geriausių rinkoje. Tai padidins sunkvežimio krovinio ir jūsų vairuotojų našumą bei saugumą.

Crane placing loggs on a trailer

Galinės ašies apkrova gali siekti iki 32 tonų, todėl jūs galite sumontuoti reikiamą manipuliatorių. Važiuoklė yra paruošta montuoti platformos-manipuliatoriaus įrangą. Joje yra visos būtinos jungtys manipuliatoriaus valdymui (jungikliai ir prietaisų ekranas), manipuliatoriaus atraminės plokštės (nuo 20 iki 40 t/m) ir yra keletas laisvų vietų krano arba manipuliatoriaus atramoms įrengti.

„Renault Trucks K” Kamerūne

Sumažinkite techninės priežiūros išlaidas

Medienos gabenimo sąlygos gali būti ypač sudėtingos jūsų transporto priemonių stabdžiams ir pakaboms. Originalių „Renault Trucks“ dalių kokybė užtikrina aukštą našumą ir ilgaamžiškumą. Taigi savuoju darbo įrankiu galėsite naudotis ilgiau.

Prireikus keisti nusidėvėjusią dalį, „Renault Trucks“ siūlo naujas originalias dalis, tačiau taip teikia ir alternatyvų sprendimą: renovuotas dalis pagal „Exchange” programą. Pagal šią programą originalios dalys yra atnaujinamos ir išbandomos specialioje gamykloje, prieš jas pateikiant į rinką. Jos suteikia tą patį našumo lygį ir tas pačias savybes kaip ir naujos „Renault Trucks” dalys, be to joms suteikiama dvejų metų garantija. Naudodami atnaujintas dalis galite sumažinti savo techninės priežiūros išlaidas ir prisidėti prie žiedinės ekonomikos bei tvaraus vystymosi principo.

Be to, jei norite žinoti apie reikalingus techninės priežiūros darbus ir sumažinti transporto priemonių netikėtas prastovas, „Renault Trucks“ siūlo individualius priežiūros planus, sukurtus bendradarbiaujant su jumis ir atsižvelgiant į jūsų medienos gabenimo verslo specifiką. Todėl jūs galite planuoti išlaidas, jas kontroliuoti ir paskirstyti per visą pasirinktos sutarties galiojimo laiką. Tai jūsų sunkvežimio parengtis darbui bus užtikrinta  dėl reguliarios ir kokybiškos techninės priežiūros. Siekdami dar labiau padidinti transporto priemonių darbo laiką, taip pat galite kreiptis dėl „Renault Trucks“ mobilaus serviso paslaugų, kai technikai atvyksta į jūsų darbo vietą ir patikrina jūsų transporto priemones.

Miškavežių finansavimas

Mes esame tam, kad padėtume jums finansavimo ir draudimo etapuose. Kaip savo srities profesionalai mes žinome jūsų veiklos aspektus ir galime pritaikyti jūsų sutarties sąlygas atsižvelgdami į jūsų veiklą ir poreikius. Pavyzdžiui, galime paskirstyti transporto priemonių finansavimą atsižvelgiant antstato gamybos laiką, arba galime pagrįsti sutarties trukmę laiku, o ne rida - nes pastaroji paprastai yra gana maža ir nėra ypač tipiška medienos gabenimams. Visi šie sprendimai padės išsaugoti skolinimosi galimybes ir pinigų srautus.

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva” ir gaukite individualų finansavimo pasiūlymą.

Gali sudominti

RENAULT TRUCKS T - SCOTLAND - EM&T RAPSON

Set canonical URL
Off