Transporto sprendimas

AUTOVEŽIAI

Distribucija

5min
renault Trucks D

Automobilių gabenimui reikalingas lankstumas, svarbios kuo mažesnės bendrosios nuosavybės išlaidos ir saugumas tiek vairuotojams, tiek gabenamoms transporto priemonėms. „Renault Trucks“ atitinka visus jūsų reikalavimus, ir siūlo trijų tipų autovežius bei inovatyvias paslaugas.

Universalūs autovežiai

Sparčiai augant padidinto pravažumo automobilių paklausai, transporto priemonės, kurias reikia gabenti, tampa vis didesnės. Jūsų veikla reikalauja, kad jūs nuolat prisitaikytumėte ir galėtumėte gabenti lengvuosius automobilius, visureigius ir kitas priemones. „Renault Trucks“ D WIDE 4x2 važiuoklė ir vilkikai yra vieni žemiausių rinkoje.

CM Tai yra bendras „Renault Trucks“ D WIDE 4x2 aukštis. Kabina su plokščiu stogu leidžia gabenti dar vieną automobilį ant stogo.

Galima rinktis iš dviejų važiuoklės aukščių pagal gabenamų transporto priemonių tipą:

  • 27,9 cm – tai standartinis aukštis padidinto pravažumo automobilių gabenimui

  • 25,4 cm - XLOW versija lengvųjų automobilių gabenimui 

Jei planuojate gabenti dideliais atstumais arba kalvotoje vietovėje, kuriai reikia papildomos galios, siūlome rinktis „Renault Trucks T“ modelį (4x2 versija), kurį galima įsigyti ir su plokščio stogo kabina. Jame gali būti montuojami DTI11 arba DTI13, nuo 380 iki 520 AG varikliai. Atkreipkite dėmesį, kad „Renault Trucks D WIDE“ modelį galima įsigyti ir su DTI11, iki 430 AG varikliu.

O vietiniams gabenimams ar pagalbos kelyje darbams puikiai tiks „Renault Trucks Master“ važiuoklė su kabina.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

„Dėl jo tvirtumo ir manevringumo jis idealiai tinka vidutiniams ir ilgiems atstumams bei siauram ir vingiuotam keliui.“

Enzo Iapichino FRATELLI IAPICHINO SRL SAVININKAS

Vairuotojų ir gabenamų automobilių saugumas

Automobilių gabenimuose vairuotojo vaidmuo yra ne tik vairavimas. Kiekvieno gabenimo metu jie turi pakrauti ir iškrauti transporto priemones. „Renault Trucks” autovežiai suprojektuoti taip, kad šios užduotys gali būti atliekamos saugiai ir patogiai. Štai kodėl su mūsų autovežiais yra lengva dirbti:

  • Du laipteliai

  • 7,6 cm laiptelio iškyša lengvesniam įlipimui  

  • Įlipimo rankena

  • 90° kampu atsidarančios durys 

Be to, šiuose modeliuose yra specialiai suprojektuotos ir praktiškos daiktadėžės transporto priemonių pakrovimui ar iškrovimui reikalingoms priemonėms - diržams ar įrankiams.

Vairuotojai įvertins didelę kabiną ir jos gyvenamąją erdvę, kurios plotis daugiau nei 2,13 m. Visi robotizuotos pavarų dėžės, pastovaus greičio palaikymo ir radijo valdikliai yra lengvai pasiekiami. Vairuotojai taip pat gali mėgautis šildoma pneumatine sėdyne, kabinoje yra daug vietos daiktams laikyti, o ramybę užtikrins signalizacija.

Vairuotojo ir jo krovinio saugumui pagerinti siūlome pagalbines vairuotojo sistemas: nukrypimą iš važiuojamosios kelio juostos ir  avarinio stabdymo, taip pat pastovaus greičio palaikymo sistemą, kuri padedanti sumažinti degalų sąnaudas.

Sumažinkite bendrą nuosavybės kainą

Tokiame konkurencingame rinkos segmente, kuriame vyrauja nedidelės pelno maržos, svarbiausia yra bendra nuosavybės kaina. „Renault Trucks“ turi sprendimų, kurie padės ją sumažinti. Mūsų transporto priemonėse įrengtos robotizuotos pavarų dėžės ir pastovaus greičio palaikymo sistemos, taip pat degalus taupyti padedanti programinė įranga, kuri, suderinta su „Optiroll“ ir esant tinkamoms sąlygoms leidžia transporto priemonei išnaudoti kinetinę energiją ir sunaudoti mažiau degalų.

Jei turite kelias transporto priemones, mūsų „Optifleet“ - sumanus parko valdymo sprendimas - taip pat bus vertingas pagalbininkas. Matydami sunkvežimio buvimo vietą ir kelionės duomenis, galite planuoti optimalius pristatymus, stebėti juos realiu laiku ir modifikuoti užduotis pagal kliento poreikius. „Optifleet“ suteikia galimybę gauti informaciją apie kiekvienos transporto priemonės degalų sąnaudas ir tiksliai žinoti, kaip jas naudoja vairuotojai (degalų sąnaudos realiu laiku, kelio sąlygų numatymas, sąnaudos varikliui veikiant tuščiąja eiga ir pan.). Norėdami pagerinti savo transporto parko našumą ir sumažinti kilometro savikainą, galite nustatyti įspėjimus arba kreiptis į mus dėl vairuotojų mokymų. 

Renault Trucks D Wide

Padidinkite parengtį darbui

Vežėjui svarbiausia yra aiškumas, o nenumatyti įvykiai niekada nėra laukiami. Atsižvelgdami į tai, „Renault Trucks“ sukūrė naują paslaugą „Predict“. Susiedami skaitmenines funkcijas ir klientų aptarnavimą, galime numatyti transporto priemonės dalių nusidėvėjimą ir planuoti būtinas techninės priežiūros operacijas. Skaitmeninėje platformoje yra stebimi jūsų sunkvežimių duomenys ir mes galime įspėti jus, kai reikia atlikti techninę priežiūrą arba pakeisti dalį. Su jumis susisieks „Renault Trucks” atstovas ir suplanuos tinkamą vizito laiką.

Autovežių finansavimas

„Renault Trucks“ siūlo ne tik sunkvežimius. Mes taip pat turime platų paslaugų spektrą, kad galėtume jums pagelbėti ir palengvinti jūsų kasdienį darbą. Pasinaudokite mūsų finansavimo sprendimais, pritaikytais automobilių gabenimo verslui.

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva” ir gaukite individualų finansavimo pasiūlymą.

Sužinokite daugiau apie „Renault Trucks” produktus

Kliento atsiliepimas

Fratelli Iapichino SRL - Italija

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off