Paslaugos

Finansavimas ir draudimas

Renault Trucks T High 520
DAUGYBĖ SPRENDIMŲ VIENOJE VIETOJE

KROVININIO TRANSPORTO LIZINGAS IR DRAUDIMAS

 

„Renault Trucks Financial Services“ (RTFS) siūlo lankščias transporto priemonių finansavimo paslaugas, taip pat draudimo ir serviso paslaugų sutartis, apimančias visus transporto priemonės komponentus bei papildomą įrangą.

Siūlome ir specialų finansinio lizingo variantą „viskas viename“, suteikiantį jums pilną bendrosios nuosavybės išlaidų kontrolę be jokių nemalonių staigmenų.

Mes pasirengę padėti jums pasirinkti tinkamiausią variantą naujo ar naudoto sunkvežimio įsigijimui.

LIZINGAS  

Jūsų „Renault Trucks" transporto priemonės, tiek finansinio lizingo prievolės bus matomos jūsų įmonės balanse. Finansuojamas objektas yra ilgalaikis jūsų įmonės turtas. Jūs nurašote nusidėvėjimo kaštus, pasirinkę geriausią nusidėvėjimo būdą. RTFS kreditavimo procedūros yra kur kas paprastesnės, greitesnės ir mažiau varžančios lyginant su banko paskola.

VEIKLOS NUOMA

Tai lankstus finansinis sprendimas, kuris, pasirinkus tinkamą pasiūlymą, paruoštą atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius ir lūkesčius, leidžia jums naudotis transporto priemone ar įranga. Tai populiarus finansavimo sprendimas, suteikiantis reikšmingas mokestines lengvatas, taip pat leidžiantis naudotis turtu be didelių finansinių išlaidų. RTFS įsigyja „Renault Trucks" sunkvežimį ar įrangą ir perleidžia ją nuomininkui naudotis. Nuomos sutarties galiojimo pabaigoje sutarties objektas grąžinamas RTFS, jeigu veiklos nuomos sutartyje nebus numatyta kitaip. Tai yra lankstus, greitas ir patogus būdas pradėti naudotis pasirinktu „Renault Trucks" sunkvežimiu ar įranga. Tiek pirmoji veiklos nuomos įmoka, tiek ir kas mėnesį mokamos veiklos nuomos įmokos yra atskaitomos išlaidos, o tai yra veiksminga „apsauga“ nuo mokesčių. Nauda jums - padidėjęs likvidumas ir geresni finansiniai rodikliai.

DRAUDIMAS

RTFS siūlomas draudimas yra modernus ir prestižinis produktas, atitinkantis jūsų individualius poreikius, garantuojantis visapusišką apsaugą ir atlyginantis patirtą žalą.

Kasko

Transporto priemonių savanoriškasis draudimas

TPVCAPD

Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Renault Trucks pagalba kelyje

Techninės pagalbos kelyje draudimas. Tai unikali paslauga, sukurta būtent sunkvežimiams, padengianti ir vilkimo išlaidas net iki 3.500 EUR

Dėl plataus draudimo paslaugų asortimento galite jaustis saugiai ir užtikrintai, skirti daugiau dėmesio savo pagrindinei veiklai išvengiant bereikalingų rūpesčių ir rizikų. Įsigydami draudimą iš RTFS, gaunate daugybę privalumų:

  • visapusišką draudimo apsaugą konkurencingomis kainomis;
  • draudimo sutartys sudaromos tik su rinkoje gerai žinomomis ir patikimomis draudimo bendrovėmis;
  • skaidrias bei aiškias draudimo sąlygas;
  • kompensaciją už visišką turto sunaikinimą, apskaičiuojamą pagal turto rinkos vertę, bet ne mažesnę nei likutinė sunkvežimio vertė;
  • lanksčią draudimo įmokų mokėjimo sistemą (galimybė draudimo įmokas mokėti kas mėnesį kartu su finansinio lizingo įmokomis);
  • ekspertus, kurie tvarko draudimų polisus ir su jais susijusias pretenzijas, todėl garantuojamas individualus dėmesys;
  • Taupote laiką dėl terminų stebėjimo - gausite draudimo pasiūlymą, atitinkantį visas veiklos nuomos ar finansinio lizingo sutarties sąlygas ne vėliau nei likus vienai savaitei iki galiojančios draudimo sutarties pabaigos.  

Svarbu:

  • RTFS neteikia konsultacijų, susijusių su mokesčiais ar buhalterine apskaita. Klientai, norėdami gauti individualios situacijos įvertinimą, turi konsultuotis su savo mokesčių specialistu ar buhalteriu. 
  • Finansavimo ir draudimo paslaugas teikia VFS LT, UAB.

Užklausa dėl finansavimo

Sutinku, kad man pateikus šią formą, „Renault Trucks“ saugotų mano asmens duomenis tol, kol reikia įvertinti pateiktą informaciją
Set canonical URL
Off