Transporto sprendimas

Kuris alternatyvių degalų sprendimas tinka mano įmonei?

Green Energies

3min
Renault Trucks Z.E.

Kaip išsirinkti savo verslui tinkamą sunkvežimį? Kokiems kriterijams turėtumėte teikti pirmenybę, atsižvelgdami į savo verslo poreikius ir tikslus? Kokį energijos tipą turėčiau pasirinkti? Daugelis vežėjų dabar užduoda sau būtent šiuos klausimus. „Renault Trucks" gali padėti rasti geriausią sprendimą.

Šiandienos transporto sektoriaus kraštovaizdis vežėjams toli gražu nėra paprastas. 2020 m. pandeminė situacija sudavė didelį smūgį, o aplinkosaugos reguliavimo ir finansiniai apribojimai nuolat didėja. Apribotas įvažiavimas į miestų centrus, spaudimas iš klientų, norinčių naudotis tik ekologiško transporto paslaugų teikėjų paslaugomis, arši konkurencija tarp paslaugų teikėjų. Visa tai apsunkina užduotį pasirinkti jūsų verslui tinkamiausias transporto priemones, ypač kai norite naudoti alternatyvią energiją.

Paisirnkimo kriterijai... klausimai, kuriuos turite sau užduoti

Tinkamas energijos šaltinio ir transporto priemonės pasirinkimas priklausys nuo geografinės padėties, vietinių įstatymų ir taisyklių bei maršrutų ir (arba) nuvažiuojamų atstumų. Tolimiesiems gabenimams, kai per dieną nuvažiuojama šimtai kilometrų, geriausia rinktis B100 biodyzeliną, kuris gali sumažinti CO2 emisiją iki 60 %.

 

Regioniniams gabenimams, kai per dieną nuvažiuojama mažiau nei 500 kilometrų, o transporto priemonės grįžta į bazę ir gali būti įkrautos per naktį (nuo 6 iki 12 valandų, priklausomai nuo terminalo tipo, kuriame naudojamas įprastas elektros lizdas), elektrinis sunkvežimis yra puikus sprendimas. Jis ypač rekomenduojamas pristatant krovinius naktį, miestų centruose, nes elektriniai sunkvežimiai yra itin tylūs ir visiškai neteršia aplinkos eksploatavimo metu (išskyrus su stabdymu susijusias kietąsias daleles, kurios yra visų transporto priemonių stabdžių kaladėlėse).

 

Trečioji galima alternatyvios energijos rūšis - suskystintos gamtinės dujos (SGD). Jos gali būti gaunamos iš požeminės kasybos (iškastinės dujos) arba perdirbant buitines ir žaliąsias atliekas (biodujos), o jų išmetamo CO2 kiekis gali sumažėti iki 70 %. Transporto priemonės gali nuvažiuoti iki 800 kilometrų, o dėl jungčių, suderinamų su VNG1 ir VNG2 standartais , degalų papildymas trunka vos kelias minutes, kaip ir dyzelinio sunkvežimio atveju.

Bendra nuosavybės kaina ir „Renault Trucks" ekspertų pagalba

Nesvarbu, kokio tipo alternatyvią energiją ar tvarius degalus renkasi klientai, „Renault Trucks" padeda jiems rasti jų verslui tinkamiausią sprendimą ir transporto priemonę. „Renault Trucks " siūlo keletą būdų, kuriais klientai kartu su mūsų pardavmo atstovu gali apskaičiuoti bendrą nuosavybės kainą. Į šį skaičiavimą įtraukiami įvairūs kriterijai, įskaitant pradinę pirkimo kainą arba finansavimą (finansinis lizingas, veikos nuoma ir t. t.), bet kokias galimas valstybės paskatas, vietinius ir (arba) nacionalinius mokesčius, degalų ir (arba) energijos sąnaudas ir transporto priemonės priežiūros išlaidas. Galutinis tikslas - teikti kuo išsamesnę pagalbą priimant sprendimus, kad kiekvienas klientas tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje naudotų tinkamą energiją tinkamam naudojimui.

 

Galiausiai, Ridos skaičiuoklė yra pagalbinė pirkimo priemonė, kuria naudojasi „Renault Trucks" pardavimo atstovai, siekdami padėti klientams sėkmingai pereiti prie elektra varomų sunkvežimių. Ji gali imituoti naudojamus maršrutus, vežamus krovinius, ridą ir oro sąlygas, kad būtų galima nustatyti tinkamiausią sprendimą. Ji tokia tiksli, kad gali apskaičiuoti, kiek energijos liks pristatymo maršruto pabaigoje!

 

Visi šie sprendimai padeda transporto įmonėms pasirinkti ir eksploatuoti mažiau taršias, efektyviau energiją vartojančias ir su atsinaujinančiuoju energijos šaltiniu suderinamas transporto priemones, kurios tinka jų verslui, o galutinis tikslas - sumažinti CO2 ir vietinių išmetamųjų teršalų, pavyzdžiui, azoto oksidų (NOx) ir smulkiųjų kietųjų dalelių kiekį. Tai labai svarbu siekiant sukurti aplinkai draugiškesnę ateitį.

Set canonical URL
Off