Report

7 pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti pereinant prie elektrinių sunkvežimių

Renault Trucks E-Tech range

Kad transporto ir platinimo įmonės galėtų ramiai pereiti prie elektromobilių, pateikiame 7 svarbiausius dalykus, kuriuos reikėtų apsvarstyti prieš priimant galutinį sprendimą. Juos parengė "Renault Trucks" ekspertai, remdamiesi išsamiais naudotojų atsiliepimais.

 

1. PATIKRINKITE, AR ELEKTROMOBILUMAS TINKA JŪSŲ VERSLUI

Kokį atstumą jūsų transporto priemonės nuvažiuoja per dieną, ar dienos pabaigoje jos grįžta į depą, kokius įvažiavimo į miesto centrą apribojimus taikote, ar pristatymai vykdomi dieną, ar naktį, ar galima gauti valstybės dotacijas... Prieš pereidami prie elektrinių sunkvežimių, turite atsakyti į daugybę klausimų. Tačiau tai ne problema, nes jūsų "Renault Trucks" konsultantas gali padėti viską išsiaiškinti ir patarti, koks elektrinis sunkvežimis geriausiai atitinka jūsų poreikius.

2. PASIRINKTI TINKAMĄ ELEKTRINIO SUNKVEŽIMIO TIPĄ

Priklausomai nuo vežamų krovinių, sunkvežimio svorio, topografijos, oro sąlygų, ridos reikalavimų, baterijos įkrovimo laiko ir bendrųjų nuosavybės sąnaudų (TCO) veiksnių, galima rinktis iš kelių elektrinių sunkvežimių tipų. Kiekvienam jų būdingas tam tikras optimalus eksploatavimo scenarijus, todėl, kaip ir anksčiau, "Renault Trucks" gali padėti išanalizuoti konkrečias naudojimo sąlygas.

3. NUSTATYTI OPTIMALŲ FINANSAVIMO VARIANTĄ

Visiškai akivaizdu, kad elektrinio sunkvežimio kaina neišvengiamai daro įtaką transporto įmonių finansiniams modeliams! Tačiau gera žinia ta, kad šį poveikį galima kompensuoti naudojant tinkamą finansavimo būdą: standartinę paskolą, lizingą / išperkamąją nuomą (LOA), finansinę nuomą ir pan. Pastarajam iš šių būdų taip pat gali būti skiriamos valstybės subsidijos.

4. NAUDOKITE TINKAMIAUSIĄ AKUMULIATORIAUS ĮKROVIMO SISTEMĄ

Elektrinius "Renault Trucks" sunkvežimius galima labai paprastai įkrauti naudojant įprastą kintamosios srovės elektros lizdą ("Renault Trucks Master") arba trifazį pramoninį lizdą (D ir D Wide sunkvežimiams). Tai trunka nuo šešių iki dvylikos valandų, o naudojant greitojo įkrovimo stotelę, kurią savo patalpose gali įrengti vienas iš mūsų įgaliotų elektrotechnikos partnerių, - mažiau nei dvi valandas. Visi mūsų sunkvežimiai taip pat visiškai suderinami su viešosiomis įkrovimo stotelėmis.

7 KEY POINTS TO CONSIDER WHEN SWITCHING TO ELECTRIC TRUCKS

 

5. PADĖKITE VAIRUOTOJAMS PRISITAIKYTI PRIE ELEKTRINIŲ SUNKVEŽIMIŲ

Elektrinio sunkvežimio valdymas paprastai nekelia problemų vairuotojams, kurių dauguma labai džiaugiasi perėjimu prie elektrinių sunkvežimių. Nepaisant to, mūsų ekspertai instruktoriai gali suteikti specializuotą pagalbą tokiose srityse kaip ekologiško vairavimo būdai, siekiant optimizuoti akumuliatoriaus veikimo trukmę (švelnus greitėjimas, rekuperacinis stabdymas ir pan.).

6. ELEKTRINIO SUNKVEŽIMIO ĮRENGIMAS

Priklausomai nuo numatomos sunkvežimio paskirties, "Renault Trucks" tiekia kabinos ir važiuoklės komplektą, kad jūsų kėbulo dirbtuvės galėtų sumontuoti reikiamą įrangą ir priedus - šaldymo įrangą, kraną ar šiukšliavežę. Vėlgi, mes visada esame pasirengę padėti klientams pasirinkti tinkamą sprendimą ir tinkamą paslaugų teikėją.

7. IŠGAUKITE MAKSIMALŲ AKUMULIATORIŲ TARNAVIMO LAIKĄ

Šis paskutinis punktas yra labai svarbus kasdienėje bet kurios transporto įmonės veikloje: kiekvienas elektrinis sunkvežimis turi teikti visą galią, nepriklausomai nuo akumuliatorių amžiaus. Štai kodėl "Renault Trucks" sutartyse garantuojama, kad transporto priemonių akumuliatoriai išlaikys iki 80 % akumuliatoriaus energijos talpos (D Z.E ir D Wide Z.E gamose) visą sutarties eksploatavimo laikotarpį. To negali pasiūlyti joks kitas gamintojas!

7 key points to switch to electric trucks teaser

Atsisiųskite kontrolinį sąrašą ir pasiruoškite pereiti prie elektros!

Set canonical URL
Off