Report

DIZAINAS

A designer working on a concept truck design

DIZAINO ELEMENTAI SKIRTI KURO TAUPYMUI

“Renault Trucks” numato ateities vystymosi gaires, kurias galime įžvelgti sunkvežimio dizaine, ir naudoja geriausias esamas technologijas, kurias pasiūlo savo klientams naujuose sunkvežimiuose.

2012 IAA parodoje Hanoveryje, “Renault Trucks” pristatė pramoninio dizaino, skirto kuro taupymui, tolimųjų reisų vilkikams studijas. Kokybiškos medžiagos, efektyvi aerodinamiką ir technologinės naujovės susilieja “Renault” sunkvežimiuose. Dizainas sukurtas taip, kad ilgam laikui nustatė gamintojui kuro taupymo technologijų paieškos gaires ateityje.

“CX/03 yra ne stiliaus, o pramoninio dizaino kūrinys”, perspėja Hervé Bertrand, “Renault Trucks” dizaineris. Ši transporto priemonė tęsia prieš tai buvusių projektų darbą, tokių kaipOptifuel Lab. “Esmė yra įkūnyti “Renault Trucks” kaip taupų sunkvežimį”, tęsia Hervé Bertrand, “ir suteikti kompanijai ilgalaikę šio tikslo paieškų kryptį.” Būtent dėl to kiekvienas sunkvežimio išorės elementas turi savo konkrečia funkciją, dažniausiai valdomumo arba aerodinaminę.

RENAULT TRUCKS STYLE

Galia ir linijų tyrumas, dinaminės formos, personalizavimas šio sunkvežimio priekyje ir aptakume: dizainas, kurį “Renault Trucks” kiekvienam modeliui suteikia individuliai. Geidžiama išvaizda paaiškina “Renault Trucks” sėkmę penkiuose kontinentuose.

 

“RENAULT TRUCKS” DIZAINERIŲ TIKSLAS YRA PAŽIŪRĖTI Į ATEITĮ IR ATSPĖTI KLIENTŲ POREIKI

Ateities sunkvežimių kūrimas yra sudėtingas procesas, kurio metu itin daug turi bendradarbiauti dizaineriai ir inžinieriai. Šimtai dizainų ir eskizų, kuriuos pateikia “Renault Trucks” dizaineriai įtakoja ateities koncepcinių modelių kūrimą.

Reikia sukurti ne tik ateities stiliaus išvaizdą, bet ir tiksliai apibrėžti vidaus ir išorės detalių poziciją. Judančios dalys (durys, langai, aerodinaminiai elementai…) ir visi kiti elementai turi būti integruoti į techninių naujovių visumą, kurios kurs papildomą vertę ateities modeliuose.

Renault Trucks Design

 

 

 

“RENAULT TRUCKS” GENIJUS

Renault Trucks Logo on a concept truck

Kaip svarbi imidžo dalis, dizainas yra lemiamas kiekvieno “Renault Trucks” sunkvežimio identifikavimo elementas. Kartu su aiškia nuoroda į sunkvežimio paskirtį, stilius taip pat turi skatinti mūsų klientų įvaizdį.

Sunkvežimiai puikuojasi deimanto formos “Renault Trucks” logotipu, prancūziško kūrybingumo ir kokybės simboliu visame pasaulyje. “Renault Trucks” ženklinimas yra glaudžiai siejamas su kompanijos vertybėmis: dizaino sustiprintomis inovacijomis, rūpesčiu ir efektyvumu.

 

Renault Trucks Radiance concept truck

RADIANCE

Renault Trucks’ Dream Truck

Capitalising on the cultural heritage of the brand and its three core values of innovation, efficiency and care, the Marketing and Product teams of Renault Trucks have designed the ideal tractor.

Renault Trucks Hybris concept truck

HYBRYS

Renault Trucks presents Hybrys: an innovative, urban, hybrid technology concept vehicle

With its futuristic design, Hybrys is an expression of Renault Trucks’ vision of future urban transport. It is also a progressive step towards the inclusion of hybrid technologies in its products already on the market, offering alternative solutions to diesel.

In its product range, targeting local authorities and highways agencies, Renault Trucks offers a unique range of engines and alternative energy solutions : bio-diesel, natural gas, diesel / electric bi-modal and wholly electric. 

Set canonical URL
Off