Transporto sprendimas

UNIVERSALI TRANSPORTO PRIEMONĖ ĮVARIEMS KELIAMS

Statybų darbai

5min
Renault Trucks C

Skystų, birių ar kitokių krovinių gabenimui reikalingas universalus sunkvežimis, galintis važiuoti tiek keliu, tiek bekele ir įvairiomis oro sąlygomis. Mes galime jums padėti nuo sunkvežimių iki įvairių paslaugų.

Tvirta ir patogi transporto priemonė

Dažnai pakrovimas atliekamas gana sunkiai privažiuojamose vietose, ant nestabilaus paviršiaus ir kartais gana pavojingomis sąlygomis. Siekdami užtikrinti maksimalų saugumą ir sklandų galios perdavimą,  Renault Trucks C modelis yra su sustiprinta važiuokle, nuo 380 iki 520 AG varikliais, kurių maksimalus sukimo momentas pasiekiamas jau 900 aps./min diapazone.

Renault Trucks C

„Optidriver“ robotizuota pavarų dėžė siūloma su bekelės programine įranga, kuri parenka tinkamiausią pavarą sunkiomis važiavimo sąlygomis.

Standartinėje C gamos komplektacijoje esantis bamperis su plieniniais kampais ir priekinių žibintų apsauginės grotelės padės išvengti pažeidimų. Jei norite dažniau dirbate bekelėje, galite rinktis 100% plieninį bamperį.

° Tai atakos kampas, kuris galimas dėl 100% plieninio bamperio.

Lengvai pasieksite kelionės tikslą, nes „Renault Trucks C” patogu važiuoti ir bekele, ir keliu. Be to, važiuoklė gali būti papildomai sustiprinta, kad būtų užtikrintas rėmo tvirtumas.

Renault Trucks C

Kelyje „Renault Trucks C“ pasižymi visais tolimųjų gabenimų sunkvežimio privalumais. Pleišto formos formos kabina ir 12° palenktas priekinis stiklas užtikrina geresnes aerodinamines savybes ir sumažina degalų sąnaudas.

Renault Trucks K taip pat pritaikytas įvairių krovinių gabenimui. Skirtas sunkiems statybų darbams jis patenkins visus lūkesčius dėl galingo variklio ir didelio krovumo.

RENAULT TRUCKS K 520 - REUNION ISLAND - ST2D

Komfortas ir saugumas vairuotojui

Kaip ir tolimųjų reisų sunkvežimis, „Renault Trucks C“ siūlo komfortą ir saugumą. Lengviau patekti į kabiną leidžia 85° kampu atsidarančios durys ir patogūs, platūs bei neslidūs laipteliai. Papildomas šoninis laiptelis su rankena ant stogo leidžia vairuotojui lengvai ir saugiai patikrinti sunkvežimio krovinį.

Renault Trucks C cabin
Renault Trucks C steps

Dėl modernios kabinos konstrukcijos iš jos puikiai matoma aplinka, o darbui ir gyvenimui skirta 2,5 m2 erdvė su vienu ar dviem gultais. Visas transporto priemonės valdymas yra sutelktas aplink vairaratį, todėl vairuotojams nereikia atitraukti akių nuo kelio. Vairuotojo ir gabenamo krovinio saugumą užtikrina  pagalbinės sistemos: pajudėjimo įkalnėje, ESC ir avarinė automatinio stabdymo sistemos.

Padidinkite parengtį darbui

Siekdami padėti jūsų verslui ir sumažinti techninės priežiūros išlaidas, „Renault Trucks“ siūlo keletą sprendimų. Jei reikia keisti vieną iš dalių, rinkitės renovuotas „eXchange“ dalis. „Renault Trucks“ naudoja žiedinės ekonomikos sistemą, skirtą pakartotinai naudoti senas dalis. Prieš pardavimą tokios dalys yra atnaujinamos specializuotoje gamykloje, laikantis procedūrų ir griežtų bandymų. Mūsų renovuotos dalys pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis, kaip ir naujos, be to, joms suteikiama 2 metų dalių garantija. Vienas iš privalumų - jos yra pigesnės nei naujos dalys.

Sumažinkite ir planuokite išlaidas techninei priežiūrai su serviso sutartimi. Remiantis individualiu techninės priežiūros planu, sutartis gali būti sudaroma nuo 2 iki 7 metų laikotarpiui ir iki 200.000 km ridai per metus. Ji prisitaikyta jūsų veiklos pobūdžiui, sunkvežimio tipui ir naudojimui.

Jei norite žengti dar toliau, „Renault Trucks“ siūlo novatorišką prastovų prevencijos paslaugą. „Predict“ apjungia geriausius technologinius sprendimus ir žmogiškąsias kompetencijas. Jūsų transporto priemonių duomenys įvedami į specialią skaitmeninę platformą, kuri pagal naudojimą nustatys, kokius priežiūros darbus reikia atlikti. Jei reikalinga intervencija dėl galimo gedimo prevencijos ar susidėvėjusios dalies keitimo, su jumis susisieks „Renault Trucks” atstovas ir pasiūlys atvykti į servisą.

Sumažinkite degalų sąnaudas

„Renault Trucks C“ gama sukurta taip, kad užtikrintų optimalias degalų sąnaudas. Sunkvežimyje montuojama robotizuota „Optidriver“ pavarų dėžė su degalus taupančia programine įranga. Su „Renault Trucks“ sukurtu išmaniuoju parko valdymo sprendimu „Optifleet“ galite dar labiau sumažinti degalų sąnaudas. Programa stebi  konkrečias kiekvienos transporto priemonės degalų sąnaudas ir tai, kaip racionaliai važiuoja vairuotojai. Pavyzdžiui, galite pateikti „įspėjimą”, kai degalų sąnaudos yra per didelės, matyti variklio veikimą tuščiąja eiga ar tai, kiek kartų buvo paspaustas stabdžių pedalas. Stebėdami savo transporto priemonių buvimo vietas žemėlapyje galite planuoti keliones taip, kad jos būtų kuo efektyvesnės. Jei maršrutas ar užsakymas yra pakeistas, galite nusiųsti pranešimą tiesiogiai vairuotojui ir suplanuoti naują maršrutą, matydami visas jūsų transporto priemonės.

Finansavimas

Iš krovinių gabenimo verslo tikitės aukštų pelningumo rodiklių. „Renault Trucks“ finansavimo pasiūlymai yra pritaikyti jūsų poreikiams. Pasiūlysime jūsų veiklai geriausią sprendimą. 

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva” ir gaukite asmeninį finansavimo pasiūlymą.

Set canonical URL
Off