Transporto sprendimas

NAŠESNIS DARBAS KARJERUOSE IR STATYBŲ AIKŠTELĖSE

Statybų darbai

5min
Renault Trucks K earthmoving truck

Karjeruose ir statybų aikštelėse reikalingos tvirtos ir efektyvios transporto priemonės su didele keliamąja galia ir patogia, saugia vairuotojų darbo aplinka. „Renault Trucks“ siūlo sunkvežimius statybų darbams ir susijusias paslaugas, puikiai tinkančias jūsų veiklai.

Greitesnis judėjimas

Smėlio, žemės ar uolienų išgabenimas yra pirmas žingsnis pradedant ruošti statybų aikštelę. Būtina kuo greičiau pervežti didelius kiekius. „Renault Trucks“ C ir K yra statybų darbams skirti sunkvežimiai, galintys važiuoti ir bekele su sunkiu kroviniu, ir efektyviai keliuose.

Jei dažnai dirbate ypač sunkiomis sąlygomis, siūlome „Renault Trucks K“ XTREM versiją. Jo keliamoji galia padidinta iki 34 t, o bendra 6x4 važiuoklės apkrova - iki 100 t, ir iki 120 tonų 6x4 vilkikui. „Renault Trucks“ C ir K modelių kiekvienos galinės ašies apkrova gali siekti 13 t.

„Renault Trucks Master“ yra tinkamas mažesnėse statybų aikštelėse, pavyzdžiui, kraštovaizdžio planavimo darbams.

Padidinkite reisų skaičių

Kurdami savo transporto priemones atliekame sudėtingus bandymus, siekdami užtikrinti ypatingą tvirtumą darbui statybvietėse. Didelė prošvaisa suteikia ypač platų atakos kampą, kad būtų išvengta bet kokio sąlyčio su žeme ir važiuoklės komponentų pažeidimų.

° „Renault Trucks C“ ir K modeliai pasižymi didžiausiu atakos kampu rinkoje, o K modelio prošvaisa po ašimis yra 380 mm ir 515 mm po bakais.

Kiekvieno sunkvežimio važiuoklės rėmas gali būti sustiprintas įvairiose vietose  atsižvelgiant montuojamą antstatą – tokiu būdu užtikrinamas tvirtumas. Kad į variklį nepatektų dulkės, į „Renault Trucks K“ montuojamas cikloninis oro filtras.

Dėl įvairių krovimo problemų ar sunkvežimio trikčių statybvietėje galite prarasti laiką ir darbo našumą. Siekiant sumažinti tokių rizikų tikimybę ir padidinti vairuotojo saugumą, sunkvežimių kabinos pasižymi puikiu matomumu. Vairuotojai gali lengvai stebėti savo krovinį dėl šoninio laiptelio, kurį galima saugiai pasiekti naudojantis ant stogo pritvirtintomis rankenomis.

Renault Trucks C

„Renault Trucks“ C ir K  modeliuose yra įdiegtos pagalbinės vairavimo sistemos, kurios padeda vairuotojams statybų aikštelėse:

  • Rankinis akceleratorius, skirtas valdyti variklio galią važiuojant bekele
  • Pajudėjimo įkalnėje sistema
  • Elektrinis ir automatinis stovėjimo stabdys
  • „Optidriver“ robotizuota pavarų dėžė su bekelės režimu, optimizuojanti pavarų keitimą važiuojant bekele
  • „Xtended“ režimas su palėtintomis pavaromis važiuojant bekele su sunkiu kroviniu
  • „Xtended“ režimas su palėtintomis pavaromis važiuojant bekele su sunkiu kroviniu
  • „Optibrake“, galingiausias variklinis stabdys rinkoje

„Renault Trucks“ transporto priemonės yra itin patogios tiek bekelėje, tiek kelyje. Jų galingi varikliai bei pagalbinės funkcijos užtikrina didelį vidutinį greitį, tuo pačiu išvengiant didelių degalų sąnaudų ir tokiu būdu didinant jūsų pelningumą.

Renault Trucks C

Lengvas antstato montavimas

Mūsų sunkvežimiai sukurti taip, kad padėtų jūsų pasirinktam antstatų gamintojui lengvai ir greitai sumontuoti antstatą. Atsižvelgdami į savo veiklą, galite pasirinkti ratų bazę, taip pat siūlome įvairius komponentų montavimo variantus.

 

Sunkvežimių važiuoklės gali būti iš anksto paruoštos įvairių tipų antstatų montavimui, su elektros instaliacija antstato valdymo įrangos montavimui kabinoje.

Kelios zonos po važiuokle paliekamos tuščios, todėl čia galite montuoti papildomą pasirinkto antstato įrangą. Paruošimą atliekame glaudžiai bendradarbiaudami su antstatų gamintojais, kad palengvintume jų darbą ir sutrumpintume jūsų transporto priemonių pristatymo laiką.

Renault Trucks C
 
Renault Trucks C

Efektyvus parko valdymas

Kaip jau pastebėjote, degalų sąnaudos bekelėje gali gana greitai išaugti. Dažniausiai taip yra todėl, kad transporto priemonės naudojimas nėra optimizuojamas. Pasirinkę „Optifleet“ - „Renault Trucks“ sukurtą transporto priemonių parko valdymo sprendimą, galite gauti išsamią informaciją apie savo transporto priemonių degalų sąnaudas ir geriau suprasti susijusius veiksnius. Dideles sąnaudas gali lemti važiavimo stilius, per dažnas variklio veikimas tuščiąja eiga arba prie galios nuėmimo įtaiso pajungta galinga įranga. „Optifleet“ taip pat perspėja, jei viršysite nustatytą sąnaudų ribą. „EcoScore“ modulis pasiūlo jūsų vairuotojų tobulintinas sritis bei specialią programą, skirtą darbui bekelėje.

Renault Trucks C

Sumažinkite techninės priežiūros išlaidas

Atliekant darbus bekelėje paaiškėja sunkvežimių ir jų dalių tvirtumas. Siekiant išvengti didelių išlaidų ir tinkamai planuoti transporto priemonių techninę priežiūrą, „Renault Trucks“ siūlo įvairius personalizuotus priežiūros paketus. Šie planai yra aiškūs, greitai pateikiami ir nereikalauja ilgalaikio įsipareigojimo. Iš anksto nustatomos sąskaitų pateikimo ir paslaugų teikimo terminai. Visus techninės priežiūros darbus mūsų servisuose atlieka kompetentingi „Renault Trucks“ technikai. Naudojame tik originalias dalis, kad garantuotume jūsų sunkvežimių kokybę ir ilgaamžiškumą.

Siekdami padėti sumažinti išlaidas remontui, kai reikia pakeisti nusidėvėjusią ar sugadintą dalį, „Renault Trucks“ siūlo įsigyti renovuotas dalis. Užuot gaminę naują dalį, mes renovuojame ir atnaujiname naudotas, o prieš pardavimą jas kruopščiai patikriname. Renovuotos dalies eksploatacinės savybės atitinka tuos pačius reikalavimus, kaip ir naujos, joms taikoma dviejų metų garantija. Siūlome daugiau nei 2000 renovuotų dalių, kurios leidžia jums sumažinti priežiūros išlaidas ir išlaikyti aukštą sunkvežimio kokybę.

Finansavimo paslaugos

„Renault Trucks“ siūlo įvairius finansavimo sprendimus, pritaikytus jūsų veiklai. Teikdami finansavimą atsižvelgiame į antstato montavimo laiką ir veiklos ypatumus. Pavyzdžiui, mes žinome, kad metinė rida statybų srityje paprastai yra gana maža, todėl būtinai optimizuojame finansavimo trukmę, kad optimizuotume veiklos sąnaudas. Visada padėsime išsirinkti geriausią finansavimo sprendimą.

Set canonical URL
Off