Report

Kaip finansuoti elektrinį sunkvežimį?

#JoinTheGoodMove

Elektromobilumas

4min
Renault Trucks E-Tech range

Kiek kainuoja elektrinis sunkvežimis? Ar jis brangus? „Renault Trucks" atsako į visus jūsų klausimus apie realias elektrinio sunkvežimio eksploatacijos išlaidas, kad galėtumėte pažvelgti į šį klausimą iš visų pusių.

 

Kaip įsigyti ir finansuoti savo elektrinę transporto priemonę?

Sukomplektuotas sunkvežimis (sunkvežimis + akumuliatoriai)
Pirkite ir turėkite Nuomokitės ir naudokite
Su standartine įmoka Naudodami finansinę išperkamąją nuomą, sunkvežimį galite turėti savo nuosavybėje pasibaigus sutarčiai arba jį grąžinti Naudojant veiklos lizingą, sunkvežimį galite grąžinti pasibaigus sutarčiai

 

#SWITCHTOELECTRIC

Žinome, kad viena iš kliūčių, trukdančių mūsų klientams pereiti prie elektrinių sunkvežimių, yra sunkvežimio kaina ir poveikis jų bendram verslo modeliui. Suprantame, kad turime juos paremti finansiniais sprendimais, pritaikytais jų poreikiams. Kad klientai galėtų lengvai pereiti prie elektros energijos, „Renault Trucks Financial Services" siūlo įvairias finansavimo galimybes, kurias svarbu aptarti dar pirkimo proceso pradžioje. Įvairiose šalyse finansiniai sprendimai gali skirtis priklausomai nuo vietos taisyklių ir nuostatų. Tačiau daugiausia yra trys pasiūlymai, kuriuos galima rinktis atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius ir naudojimą:

  • Standartinis kreditas išsimokėtinai: klientas tampa elektrinio sunkvežimio savininku pasibaigus sutarties laikotarpiui.
  • Finansinė išperkamoji nuoma:klientas nusprendžia išsinuomoti savo elektrinį sunkvežimį ir, pasibaigus sutarties laikotarpiui, gali pasirinkti grąžinti transporto priemonę arba ją įsigyti už likutinę vertę.
  • Veiklos nuoma: klientas nusprendžia išsinuomoti savo elektrinę transporto priemonę, o pasibaigus sutarties laikotarpiui ją tiesiog grąžina.

Elektromobilio kainą reikia nagrinėti kaip visumą, t. y. atsižvelgti ne į įsigijimo kainą, o į bendrą nuosavybės kainą. Eksploatuoti elektromobilį yra labai ekonomiška: jam reikia nedaug techninės priežiūros operacijų, o degalų sąnaudos yra labai mažos. Daugelyje šalių taip pat taikomos valstybės subsidijos arba mokesčių lengvatos, pavyzdžiui, papildoma amortizacija, į kurias reikėtų atsižvelgti.

Renault Trucks Master E-Tech

Susisiekite su mūsų finansų konsultantais

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek reikia pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Sutinku gauti naujienas ir informaciją apie "Renault Trucks" produktus ir renginius. Galėsiu nutraukti šių pranešimų siuntimą kiekviename gautame el. laiške.
Set canonical URL
Off