Report

Elektrinių sunkvežimių nuoma yra patogi, ekologiška ir ekonomiška

Green Energies

3min
Renault Trucks E-Tech range

Jeanas Francesco Hächleris yra „Renault Trucks Financial Services" šalies vadovas. Jis siūlo „Renault Trucks" klientams, įskaitant Carlsberg- rinktis lizingo sprendimus, teikiančius naudos biudžetui ir veiklai.

„Gyvenu ir dirbu Ciuriche, viename iš pasaulio bankininkystės ir finansų centrų. Kaip ir visoje Šveicarijoje, taip ir mano mieste miesto transportas pereina prie e. mobilumo sprendimų, kad pagerintų gyvenimo kokybę miesto centre ir sumažintų bendrą išmetamo CO2 kiekį. Asmeniškai aš galiu tik pasidžiaugti šia švaresnių, efektyviau energiją vartojančių ir tylesnių transporto sprendimų, suderinamų su energija iš atsinaujinančių šaltinių, tendencija.

electric truck leasing Renault Trucks Financial services
Naudodamasis elektriniais sunkvežimiais finansuoju ekologinį judumą

Mano darbas bendrovėje "Renault Trucks Financial Services" susijęs su finansavimo sprendimų rengimu įmonėms, norinčioms savo parką papildyti vienu ar keliais elektra varomais sunkvežimiais. Beveik visada rekomenduoju lizingą, o ne tiesioginį pirkimą. Atsižvelgiant į bendras elektrinių sunkvežimių nuosavybės sąnaudas (TCO), išperkamoji nuoma finansiškai yra daug prasmingesnė. Kokia nauda "Renault Trucks Financial Services "* klientams? Viskas, ką jiems reikia daryti, tai vairuoti, o visu kitu pasirūpinsime mes! Paprasčiau tariant, "Renault Trucks" prisiima atsakomybę už techninę priežiūrą. Jei sunkvežimiui iškyla net menkiausia problema, gamintojas ja pasirūpina ir kuo greičiau grąžina transporto priemonę į kelią - tai tikra ramybė.

 

E. mobilumas tampa svarbiausiu veiksniu siekiant laimėti naujų sutarčių

Elektra varomus sunkvežimius naudojantys vežėjai taip pat turi labai praktinės finansinės naudos. Be naudos įmonės įvaizdžiui - ekologinis mobilumas tampa vis svarbesnis visuose pramonės sektoriuose ir tampa svarbiausiu veiksniu siekiant laimėti naujų sutarčių - nereikia mokėti kelių mokesčio. Pavyzdžiui, Šveicarijoje elektriniai sunkvežimiai visiškai atleidžiami nuo kelių mokesčio, o tai reiškia, kad sunkvežimiui, kuris per metus nuvažiuoja 35 000 km (21 750 mylių), sutaupoma 20 000 Šveicarijos frankų (18 980 eurų).

Tai neabejotinai buvo svarbus veiksnys "Carlsberg", kai šių metų vasarį bendrovė pasirašė svarbią sutartį su "Renault Trucks" dėl 20 D Wide Z.E. 26 metrinių tonų sunkvežimių. Šias 100 proc. elektra varomas transporto priemones eksploatuos "Carlsberg" dukterinė įmonė Šveicarijoje, Feldschlösschenalaus darykla. Visi 20 sunkvežimių kasdien nuvažiuos 100-200 kilometrų (60-125 mylių), kad aprūpintų alaus daryklos klientus iš 15 logistikos centrų. Labai didžiuojuosi, kad asmeniškai prisidėjau prie šios istorinės sutarties finansavimo organizavimo."

*"Renault Trucks Financial Services" yra "Volvo Group" dukterinės įmonės "Renault Trucks" finansų ir draudimo tarnyba.

Biografija

Šalies vadybininkas ir ne bendrosios nuomos sandorių specialistas Jeanas Francesco Hächleris yra Liucernos taikomųjų mokslų ir menų universiteto įmonių finansų magistras. Savo karjerą "Credit Suisse" jis pradėjo 2001 m. Šešerius metus dirbęs bendrovėje "Xerox Leasing", 2017 m. jis prisijungė prie "Renault Trucks Finance". Tarp jo laimėjimų - finansavimo organizavimas siekiant palengvinti "Carlsberg Group" sutartį dėl 20 "Renault Trucks D Wide Z.E." 26 tonų sunkvežimių.

Jean Francesco Hachler
Set canonical URL
Off