Transporto sprendimas

GABENIMAS ŠALDYTUVAIS

Distribucija

Elektromobilumas

5min
Renault Trucks D Wide for refrigerated transport

Gabenant šviežius arba šaldytus produktus reikia itin tiksliai kontroliuoti temperatūrą, laikantis kontrolės ir higienos reikalavimų. Šiuos poreikius atitiks „Renault Trucks“ komercinės paskirties automobiliai, sunkvežimiai bei paslaugos, pritaikytos šviežių ir šaldytų produktų gabenimams. Mūsų komanda gali padėti ir patarti, todėl galite optimizuoti pelningumą ir kontroliuoti išlaidas.

Jūsų poreikiams pritaikytos transporto priemonės

Pirmasis būdas užtikrinti didesnį pristatymo pelningumą yra naudoti sunkvežimį su šaldymo įranga, kuris puikiai tinka jūsų ar jūsų kliento poreikiams. Kitaip tariant, turite gabenti kuo daugiau produktų, išlaikydami puikų manevringumą. Atsižvelgdami į tai, „Renault Trucks“ siūlo plačią važiuoklės konfigūracijų pasiūlą, tinkančią visiems antstatų ilgiams – produktų pristatymui su „Renault Trucks Master“ ar šviežių produktų pervežimui su „Renault Trucks D“ gama, pasižyminčia plačiausiu važiuoklės konfigūracijos pasirinkimu rinkoje. „Renault Trucks“ ekspertai padės pasirinkti konfigūraciją, kuri geriausiai tinka antstato gamintojų poreikiams: tai važiuoklės konstrukcija, pritaikyta konkrečiam antstato tipui. Pateiksime važiuoklės planus, atitinkančius tikslią užsakytos transporto priemonės konfigūraciją, taip pat svetainę internete bei konsultacijas. Visa tai padeda sutrumpinti antstato montavimo laiką.

Su „Renault Trucks“ sunkvežimį įsigyti yra daug lengviau.

Atraskite „Renault Trucks“ gamą: D, D WIDE, T ir MASTER

Jei gabenate šaldytus produktus, mūsų transporto priemonės yra suderinamos su visų tipų šaldymo įranga, kurią montuoja antstatų gamintojai, įskaitant 100% elektrinius įrenginius, tokius kaip „Frigoblock“ („Thermoking“) ir „Eco-Drive“. „Renault Trucks D“ gama pasižymi 650 Nm galios nuėmimo įtaisais, leidžiančiais valdyti elektrinius generatorius, o mūsų „DTi 8“ variklis pritaikytas „Frigoblock Inverter®“ elektros generatoriams. Mūsų originalūs akumuliatoriai garantuoja puikų šaldymo įrenginio veikimą.

Tai reiškia, kad jūsų darbo įrankis yra paruoštas, kai jums to reikia, ir yra itin našus.

Užtikrinkite efektyvų pristatymą

Dėl mažesnio pločio ir vieno geriausių apsisukimo spindulių rinkoje mūsų sunkvežimiai yra lengvai valdomi. Tai suteikia galimybę sklandžiai važiuoti siauromis ar perpildytomis gatvėmis.

Sumažinkite nenumatytų sustojimų skaičių

Stovintis sunkvežimis reiškia mažiau pristatymų, todėl prarandamos pajamos. Remdamiesi savo patirtimi ir žiniomis, mes galime suteikti jums patikimiausias transporto priemones. Mūsų „Start & Drive“ serviso sutartys gali padėti jums užtikrinti maksimalų jūsų sunkvežimio naudojimą darbui, tuo pačiu prisitaikant prie jūsų verslo poreikių. Norėdami dar labiau jums padėti,  pristatėme „Predict“ paslaugą. Šis techninės priežiūros pasiūlymas pagrįstas centralizuota, skaitmenine platforma, apdorojančia jūsų sunkvežimio duomenis. Mūsų ekspertai yra atsakingi už jūsų sunkvežimio proaktyvią stebėseną. Kai techninės priežiūros ar remonto darbus atlikti yra būtina, mūsų atstovas suplanuos remonto darbus jums patogiu laiku.

m Mažesnis „Renault Trucks D” posūkio spindulys lengvesniam manevravimui

Vairuotojo saugumas

Siekiant užtikrinti, kad pristatymas būtų atliekamas laiku, vairuotojo saugumas ir patogumas yra svarbiausi.

  • Kad išvengtume nelaimingų atsitikimų, kai vairuotojai įlipa ar išlipa iš savo transporto priemonių, mūsų sunkvežimiuose yra neslidūs laipteliai ir   ergonomiškos rankenos.
  • Aktyviosios saugos sistemos padeda vairuotojui ir užkerta kelią nelaimingiems atsitikimams, pavyzdžiui, įspėjamoji važiuojamosios kelio juostos keitimo ar avarinio stabdymo sistemos.

 

Sumažinkite poveikį aplinkai

Jūsų užsakovai ar partneriai kreipia vis daugiau dėmesio aplinkos saugojimui. Sklandesniam perėjimui prie alternatyvių energijos šaltinių gabenant šaldytus produktus „Renault Trucks“ sukūrė gamtinėmis dujomis varomą D WIDE CNG sunkvežimį. Galima įsigyti 4x2 važiuoklę, 16 arba 19 t, taip pat 6x2 važiuoklę, 26 t. „Renault Trucks“ siūlo kartu su „Carrier“ sukurtą sprendimą, kuriame šaldymo įrenginys taip pat varomas dujomis. Pastarasis yra sujungtas su specialiomis talpomis, todėl agregatas veiks net ir išjungus variklį.

Renault Trucks D CNG
Valve for CNG refil on a Renault Trucks D

„Renault Trucks“ taip pat užmezgė partnerystę su „Avril“ - kompanija, sukūrusia alternatyvius ir tvarius degalus iš prancūziškų rapsų „Oleo100“. T gamoje tai yra tikra alternatyva standartiniams degalams, nes į aplinką išmetama 60% mažiau CO 2 ir 80% mažiau kietųjų dalelių. 

100% elektrinė Z.E. gama

Mūsų Z.E. modeliai yra ypač tinkami šviežių ir šaldytų produktų gabenimams, tuo pačiu sumažina jūsų aplinkosauginį pėdsaką. 100% elektrinis  „Renault Trucks Master Z.E.“ puikiai tinka įveikti nedidelius atstumus ir dirbti zonose, kuriose transporto taršai yra taikomi ribojimai. Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva“ ir gaukite individualų pasiūlymą.

Sužinokite daugiau apie mūsų produktus

Renault Trucks D

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off