Transporto sprendimas

Elektriniai sunkvežimiai

#JoinTheGoodMove

Elektromobilumas

3min
Renault Trucks E-Tech driver

Klimato krizė ir plačiai diegiamos mažo išmetamųjų teršalų kiekio zonos (LEZ) kelia naujus iššūkius ir reikalauja esminių pokyčių krovinių vežimo kelių transportu sektoriuje. Iš šiandien prieinamų alternatyvių energijos rūšių, elektros energija yra veiksmingiausia priemonė, padedanti sumažinti anglies dioksido išmetimą jūsų veikloje. miestuose, kartu išlaikant konkurencingumą.

Koks elektrinio sunkvežimio važiavimo nuotolis?

Elektrinio sunkvežimio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo kelių veiksnių. Tarp jų - sunkvežimio paskirtis, gabenamas krovinys, vairavimo stilius ir net išorinės sąlygos gali turėti įtakos elektrinio sunkvežimio nuvažiuojamam atstumui. Su "Renault Trucks E-Tech" transporto priemonių asortimentu nuvažiuojamas atstumas gali siekti iki 560 km*, priklausomai nuo naudojamo elektrinio sunkiasvorio komercinio sunkvežimio tipo ir naudojimo sąlygų.

*pagal 6 94 kWh akumuliatorių pakuotes

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų elektrinių sunkvežimių nuvažiuojamą atstumą, išbandykite mūsų nuvažiuojamo atstumo simuliatorių

 

Renault Trucks D Wide E-Tech

Greitis ir elektrinis sunkvežimis

Važiavimo greitis turi didelę įtaką važiavimo nuotoliui. Kuo greičiau važiuojate, tuo daugiau energijos sunaudojate.

Renault Trucks D Wide E-Tech

Topografija taip pat turi įtakos elektrinio sunkvežimio nuvažiuojamam atstumui.

Priklausomai nuo važiavimo sąlygų - įkalnėje, lygumoje ar nuokalnėje - sunkvežimis sunaudos arba atpigins elektros energiją.

Renault Trucks E-Tech Master driving wheel

Elektromobilumas ir transporto priemonėje sumontuotos įrangos naudojimas

Šildymo ir oro kondicionavimo sistemų naudojimas važiuojant turi įtakos sunkvežimio energijos suvartojimui. Traukos akumuliatorius taip pat turi būti įkaitintas iki darbinės temperatūros šaltuoju metų laiku. Visos šios įrangos naudojimas turi įtakos energijos suvartojimui, taigi ir važiavimo nuotoliui.

DA

Vežami kroviniai turi įtakos vairavimo nuotoliui

Jūsų darbas ir vežamas krovinys turi įtakos transporto priemonės važiavimo nuotoliui. Kuo didesnis vežamas krovinys, tuo daugiau energijos reikia.

Renault Trucks D E-Tech parked

Važiavimo stilius: kokią įtaką tai turi elektrinio sunkvežimio nuvažiuojamam atstumui?

Jūsų vairavimo stilius turi didelę įtaką sunkvežimio energijos suvartojimui. Važiuokite tolygiai, naudokite regeneracinį stabdymą ir laikykitės ekologiško vairavimo taisyklių.

Atsisiųskite mūsų nemokamą baltąją knygą ir žingsnis po žingsnio gaukite vadovą, kaip sklandžiai dekarbonizuoti savo transporto priemonių parką

Kaip veikia elektrinis sunkvežimis?

Elektrinis sunkvežimis naudoja elektros variklį, kuris vartoja elektros energiją. Elektros energiją, reikalingą sunkvežimiui veikti, kaupia akumuliatoriai, kurie lemia sunkvežimio važiavimo nuotolį.

Akumuliatorių sudaro į modulius sujungtų elementų rinkinys, kuris yra supakuotas į akumuliatorių vidų. Juos stebi akumuliatoriaus valdymo sistema (BMS). Tai elektroninis komponentas, kuris apsaugo elektrinį sunkvežimį ir akumuliatorių nuo priešlaikinio senėjimo ir gaisro, jei jis naudojamas netinkamai. Energijos tankis padidintas dėl naudojamų ličio jonų NMC (nikelio mangano kobalto) elementų, kurie pasižymi puikiu galios ir svorio santykiu, todėl yra geriausias kompromisas tarp veikimo nuotolio ir naudingosios apkrovos.

"Renault Trucks" įsipareigojimai

Mes pasikliaujame tvaria tiekimo grandine ir atliekame savo tiekėjų, įskaitant pačias kobalto kasyklas, tiekimo grandinės auditą. Akumuliatoriai surenkami Europoje. Transporto priemonės surenkamos Prancūzijoje.

Kai akumuliatoriai grąžinami pardavėjui,už jų perdirbimą atsako "Renault Trucks". Antrasis akumuliatorių gyvavimo laikas atveria daugybę galimybių, pavyzdžiui, elektros energijos kaupimo įranga nuo elektros tinklo atskirtuose namuose ir pastatuose ar net saulės elektrinėse. Perdirbimas taip pat labai svarbus siekiant užtikrinti tvarų elektromobilumo sprendimą. " Renault Trucks" ir "Volvo Group" yra visapusiškai įsitraukusios į šią sritį, kuri palaipsniui vystosi augant rinkai.

Suprasti transporto anglies dioksido išmetimo mažinimą

Prenumeruokite nemokamai ir gaukite prieigą prie e. mokymosi platformos su ekspertų turiniu!

renault trucks decarbonisation academy

Kaip įkraunamas elektrinis sunkvežimis?

Renault Trucks E-tech range

 

Elektra varomas sunkvežimis įkraunamas naudojant pritaikytą kintamosios srovės(AC) lizdąlėtam įkrovimui arba nuolatinės srovės (DC) įkroviklį greitam įkrovimui. Dėl mūsų inovacijų "Renault Trucks" gali pasiūlyti daugybę tvarių įkrovimo sprendimų, pritaikytų jūsų veiklai ir jūsų poreikiams. "Renault Trucks" įkrovimo sprendimus galima pritaikyti, kad jie būtų lankstesni. Taip pat galime padėti jums apsispręsti, koks įkrovimo režimas geriausiai tinka jūsų pelningumui išlaikyti, ir patarti, kaip įkrauti elektrinius sunkvežimius.

Sužinokite, kaip įrengti ir prižiūrėti įkrovimo infrastruktūras: skaitykite daugiau!

 

Buitinis kištukinis lizdas Sieninė dėžutė ir viešasis įkroviklis Greitasis įkroviklis Pramoninis kištukinis lizdas

2,3 kW / 10 A 3,2 kW / 14 A

Sprendimas retkarčiais naudoti 25 h/20 h

 

3,7 kW / 16 A (1 fazė) 11 kW / 16 A (3 fazių) Rekomenduojamas sprendimas 16 val.

 

22 kW AC / 32 A

(3 fazių) 3 režimas

Rekomenduojamas sprendimas

8 val. 30 min. 265 kWh

(4 x 66 kWh) 12 val. 375 kWh

(4 x 94 kWh)

40 kW DC / 63 A (3 fazių) 4 režimas

 

4 val. 15 min. 265 kWh

(4 x 66 kWh) 6 val. 10 min. 375 kWh

(4 x 94 kWh)

Kintamoji srovė: 7,4 kW AC / 32 A (1 fazė) 8 h: 100%

6h30: 80%

DC: 22 kW DC /

32 A 3 h: 100%

2 h: 80%

 

 

150 kW DC / 225 A 4 režimas

1 val. 20 min. 265 kWh

(4 x 66 kWh)

1 val. 50 min. 375 kWh

(4 x 94 kWh)

Daugiau nei 22 kW

22 kW AC / 32 A

(3 fazės)

2 režimas

 

Retkarčiais 8 val. 30 min. 265 kWh

(4 x 66 kWh)

12 val. 375 kWh

(4 x 94 kWh)

 

 

Kiek kainuoja elektrinis sunkvežimis?

Šiuo metu elektrinio sunkvežimio įsigijimo kapitalo sąnaudos yra didesnės nei analogiško ICE sunkvežimio. Tačiau svarbu galvoti apie bendrąją elektrinio sunkvežimio eksploatacijos kainą (TCO ), nes eksploatuojant elektrinio sunkvežimio kaina greitai priartėja prie jo dyzelinio analogo kainos ir netgi turi tendenciją išlikti ekonomiškesnė. Iš tiesų, techninės priežiūros išlaidos yra mažesnės, o energijos sąnaudos yra mažesnės nei iškastinio kuro sąnaudos.

Sužinokite daugiau apie elektrinių sunkvežimių sąnaudas: skaitykite daugiau!

Kokia sunkvežimių ateitis?

E-Tech range

 

Krovinių vežimo kelių transportu sektorius turi priimti iššūkį mažinti išmetamo CO2 kiekį ir siekti klimato susitarimuose nustatytų tikslų. Mes, "Renault Trucks", esame įsipareigoję pereiti prie energijos vartojimo ir būsime šalia jūsų, kai dekarbonizuosite savo verslą. Esame įsitikinę, kad elektros energija yra brandžiausias sprendimas mažinti išmetamųjų teršalų kiekį. Būtent dėl šios priežasties 2023 m. išplėsime savo 100 proc. elektra varomų sunkiųjų komercinių transporto priemonių asortimentą, įtraukdami "Renault Trucks E-Tech C" ir "Renault Trucks E-Tech T".

Iš anksto užsisakykite "Renault Trucks E-Tech T" arba "C

 

Atraskite mūsų 100 % elektrinių sunkvežimių asortimentą

 

"Renault" sunkvežimiai

"E-Tech Master

Renault Trucks

E-Tech D&D Wide

Ateityje

Renault Trucks

E-Tech C*

Ateityje

Renault Trucks

E-Tech T*

Naudokite Miestų ir miestelių statyba Miestų ir priemiesčių Miestų statyba Regioninis pasiskirstymas
Eksploatacinis diapazonas 200 km 560 km**

300 km (vienu įkrovimu)

500 km (tarpinis greitasis įkrovimas per 1 val. (250 kW))

300 km (vienkartinis įkrovimas)

500 km (tarpinis greitasis įkrovimas per 1 val. (250 kW))

*pateikiamas rinkai 2023 m.

**pagal 6 94 kWh baterijų pakuotes

Atraskite mūsų "E-tech" asortimentą

"Renault Trucks E-Tech Master Electric

Nedvejodami kreipkitės į mūsų ekspertus ir gaukite patarimų apie elektromobilumą

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Sutinku gauti naujienas ir informaciją apie "Renault Trucks" produktus ir renginius. Šiuos pranešimus galėsiu sustabdyti kiekviename gautame el. laiške.

Sužinokite daugiau apie elektrinius sunkvežimius ir atraskite mūsų specialias paslaugas

Set canonical URL
Off